Hybrid Tea Rose Monica 2019

Hybrid Tea Rose Monica 2019 Hybrid Tea Rose Monica

Hybrid Tea Rose Monica

Rosa Monica, sarı-turuncu renkli parlak renklerle ayırt edilir. Rusya'nın orta kesimindeki bu çay-hibrit çeşitini nasıl büyütebilirim? Bahçıvan severlerin sunduğu bakım ve ipuçlarının özellikleri daha fazla okunur.

Gül tanımı

Yüksek sapta parlak tomurcuklar çiçek açıyor,Alev alevi benzeri. Bu Monica'nın çiçeği. Çiçeğin kalbi sarı tonlarla boyanmıştır ve yaprakları kenarları parlak kırmızı bir palete sahiptir. Hafif ve göze batmayan koku, bu kraliçenin çay-hibrid çeşitlerinin yetiştiği bahçeleri dolduruyor.

Çiçek açan tomurcukların çapı 10-13bkz. Bu gerçekten zarif bir performans. Sap genellikle dik ve boyunda, yaklaşık 1 metre uzunluğundadır. Genellikle, gül çay-melezi Monica kesim ve daha fazla satış için yetiştirilmektedir. Buna ek olarak, bitki neredeyse hiçbir dikenliğe sahiptir - sürgün bile eğilmeden ve düzensizlikler olmadan. Yeşillik doygun koyu yeşil renktedir. Çiçekler bütün yaz boyunca, doğru bakımla bol miktarda ve sürekli olarak çiçek açar.Gül monica

Çeşitliliğin bakımı

Yukarıda açıklaması verilen Rosa Monica,hastalıklara dirençlidir ve kış dayanıklı çeşitlere aittir. Ancak deneyimli bahçıvanlar, soğuk mevsimde barınak yapmanızı önerir. Çiçeği nasıl örtüleceğinizle ilgili daha fazla bilgi daha fazla okunabilir.

Rose "Monica" rüzgârdan hoşlanmadığı için bahçede sakin bir yer seçmeniz gerekiyor. Bu durumda, güneş ışığı yeterli miktarda aydınlatılmalıdır.

Zemin substratı besinlerle zenginleştirilmeli ve iyi drenaja sahip olmalıdır.

İlkbahardan ağustos ayının sonuna kadar gübrelemeye ihtiyaç vardır. Zararlılardan korunmak için, bahçıvanlar çalıları özel çözümlerle işlemek zorundadır.gül monica açıklaması

Kış için bir gül barınağı

Çoğu "bahçe kraliçesi" gibi, Monica'nın gülkar yağmayan kış soğuktan ölebilir, bu yüzden özel barınaklar ayarlamanız gerekir. En kolay yol gülün köklerini iğne yapraklı ağaçların lapnika'sı ile örtmektir. Ayrıca, ladin ormanı kokusu küçük kemirgenleri korkutur.

Gülü kaplarken gözetilmesi gereken ana kural: koruma malzemesi bitkinin sürgünleriyle temas etmemelidir.

Ağustos ayının sonuna kadar hazırlamak gerekiyorkışın yükseldi. İlk önce, yemeyi ve sulama işlemini durdurun. Çiçeklenme bittiğinde (Eylül ortasında bir yerde), sürgünleri ve tüm yaprakları kuru erik gerekir. Ekim ayında bir kişi kök salmalı. Hastalıklara ve nem direncine karşı korumak için sürgünleri bakır sülfatla tedavi edebilirsiniz. Köklerdeki tüm çöpler çıkarılmalıdır.

Pencerenin dışındaki sıcaklık sağlandıktan sonrayaklaşık -6 derecede, gülü korumalısın. Bir barınağın rolünde, ağır donlarda bile, yukarıdan polietilen film ile kaplanmış delikli bir plastik kap hareket edebilir.Gül Hibrit Monica

Kültivasyon hakkında yorumlar

Rosa Monica en yüksek övgü hak ettibahçıvanlar. Çiçekler parlaklık ve doğruluk ile sevinç ve hayret. Güçlü tomurcukları çiçeklenme her aşamasında güzeldir. Çiçek yetiştiricilerinin yorumlarına göre, çiçek çiçek yataklarının arka planlarına ve bir çit gibi gözüküyor. Kesimde, uzun ve solmaz.

İnişten önce kontrol edilmesi tavsiye edilir.toprağın asitliği. İdeal göstergeler Ph 6.5'den fazla değildir. Gri küf gibi bir hastalığı önlemek için, çiçekçi, yağmurlu günlerde tomurcukları nemden sallamak için deneyime sahiptir. Bu bitki örtüsü üzerinde beyaz kabarık noktalar şeklinde kendini gösterir. Bu belirtiler ortaya çıktığında, sürgünleri kesmeniz ve gülü kükürt preparatlarıyla tedavi etmeniz gerekir.

Hybrid Tea Rose Monica 2019

Hybrid Tea Rose Monica 2019

Related news

 • İlaç Terbinafin (tırnak mantarından alınan merhem): eleştiriler, talimatlar
 • Oko Tipi Haşere İlaçları Nasıl Kullanılır
 • Time-Saving Sheet Pan Pancakes
 • Erkek Spor Ayakkabı Modelleri
 • Evde kışın dize fasulyesi nasıl dondurulur

 • Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica


  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica

  Hybrid Tea Rose Monica