25.06.2019

İç mekandaki filament perdeleri düşünün 60

İç mekandaki filament perdeleri düşünün

Doğuda eski çağlardan beri evi süslemek içinİç mekanda iplik perdeleri kullandı. Sıcak bir iklimde hava dolaşımı gereklidir ve bu nedenle böyle bir perde olmadan basitçe yapamazsınız. Bu tür perdeler odayı iyi aydınlatır ve hava akışında engel oluşturmazlar. , Meraklı gözlerden evini gizlemek rahat ve konforlu hale getirmek için - Onlar ana görev ile mükemmel bir iş yapmak.içteki iplik perdeleriİç mekandaki perde perdeleri birkaç çeşittir: perdeler, muslin, "makarna" ve "yağmur" ürünleri. Üst kısmı örgü üzerine sabitlenmiştir. Temel olarak imalatları için% 100 polyester kullanılır. Bu tür perdelerin boyutları farklı olabilir, genellikle sipariş edilirler. Açıklanması kolay, çünkü üretimi kitlesel üretimde kullanılamayan zahmetli ve zahmetli bir iştir.

Çok etkili, dişli perdeleri arar.oturma odasının iç kısmı. Klasik tarzda yapılmışsa, pencereleri çok katmanlı, farklı desenli perdelerle süslemek daha iyi. Eğer yüksek teknoloji tarzına daha yakın iseniz, o zaman oturma odası için açık renklerden daha uygun çok seviyeli perdeler var. Iç organik, kesme her türlü böyle perdeler sipariş edebilirsiniz. Bir yatak odası için muslin daha uygundur. Sıkı kapatan iplerden gelen perdeleri, koyu tonları seçin - güneş ışığı dinlenmenize kesinlikle zarar vermez.

Çocuk odalarının iç perdeleri de çok özgün görünüyor. Çocuğunuz hâlâ küçükse, bunları çocuk temalarının resmi ile birlikte alabilirsin.mutfaktaki iplik perdeleri

Mutfak iç kısmında mükemmel dişli perdeler. Bunları sipariş ederek, toz geçirmez özelliğe sahip bir malzeme toplayabilirsiniz.

İlk bakışta, iç kısımdaki iplik perdeleri (photoBu yazıda görüyorum), kırılgan ve kısa ömürlü görünüyor. Aslında bu izlenim yanıltıcıdır. Bu gibi perdeler pratiktir ve yıkama dışında özel bakım gerektirmez. Doğru, bazı kuralları izleyerek bunu yapmak gerekiyor.

Perdeleri pencereden çıkarın, katlayın, ayrıcaçeşitli yerlerde bandaj uygulayarak iplikler birleştirildi. Daha sonra yıkama için özel bir torbaya koyulmalı ve daktilona gönderilmelidir. Perdeleri, perdeler sıcaklığı ve modu uygun materyali ile yıkayın. Yıkanmış perdeleri hemen kornişin üzerinde silerek önceki formlarını alınız. Bu basit kuralları izleyerek, bu tür perdeleri yıllarca saklarsiniz.

iç fular perdeleri photoİç mekanda nötr perdeler sadecebağımsız olarak değil, aynı zamanda çeşitli örtüler ile kombinasyon halinde. Örneğin, oryantal kadife perdeler veya kumaş Çin çok etkileyici görünüyor.

İpliklerin perdeleri gerekirse yardımcı olurimar alanı. Işığı atlama yeteneğini kullanın - ve içeride belirli bir aydınlatma ile organik görünecektir. Kisei kapı asılarak kapatılabilir veya kapatılabilir. Her şey hayal gücünüze bağlı.

İplik perdelerinden bir diğer avantaj da,profesyonel bir terzi servisine ihtiyacınız olmayacağını söyledi. Bu ürünler standart boylarda üretilmektedir, bu nedenle gerekirse bunları makasla toplayabilirsiniz.Related news

 • Kore Gazisinden Aylayı ilk ben buldum iddiası: Bana Halil ağabey, çorabın, mendilin var mı, yıkayayım derdi
 • Kolay Pankek Tarifi Videosu
 • Devalüasyon nedir Rusyadaki durum
 • Vasiyetinde Çocuklara Yuva İstemişti: Afrin Şehidi Musa Özalkanın Evine Haciz
 • Beşamel Soslu Tavuklu Enginar

 • İç mekandaki filament perdeleri düşünün 52

  İç mekandaki filament perdeleri düşünün


  İç mekandaki filament perdeleri düşünün 41

  İç mekandaki filament perdeleri düşünün 40

  İç mekandaki filament perdeleri düşünün 100

  İç mekandaki filament perdeleri düşünün 5

  İç mekandaki filament perdeleri düşünün 25

  İç mekandaki filament perdeleri düşünün 95

  İç mekandaki filament perdeleri düşünün 7

  İç mekandaki filament perdeleri düşünün 43

  İç mekandaki filament perdeleri düşünün 44

  İç mekandaki filament perdeleri düşünün 46