Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 2019

Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 2019
18.08.2019

Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 26

Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi

Cupcakes, uzunca bir pişirme klasiği haline geldi. Amerikan çeşitleri - kekler - de dünya çapında popülerlik kazanmıştır. Çeşitli pişirme seçeneklerine sahip hamur işleri, ev yapımı çayları süsleyecektir. Başlangıç ​​olarak, bir çikolata dolgusu ya da sadece bir çikolata lezzeti olan kekler için tarifi hakim olmaya çalışın.Çikolatalı kekler: tarifBu, herkesin beğendiği bir kazan-kazan seçeneği, çünkü bu tür pişirme her zaman çok lezzetli görünüyor.

Çikolata muffinleri pişirme

Tarifi aşağıdaki bileşenlerin kullanılmasını gerektirir: Çikolatanın iki yüz gram, üç yumurta, şeker yüz gram, margarin veya tereyağı yüz gram, kabartma tozu iki çay kaşığı un iki yüz gram. Bu tatlı için herhangi bir çikolata içebilirsiniz. Samanyolu, acı ya da beyaz - sizin istediğiniz gibi uygundur. Farklı lezzetlerden oluşan bir kombinasyon da deneyebilirsiniz. Bu ürünlerden yaklaşık on kekler olacak. Onları solutmak çok hızlı olabilir, bu nedenle bu seçenek beklenmedik konuk ziyareti için ve bir tatil için ve ailenle olan sıradan bir akşam için uygundur. Bu kekler çikolata olması nedeniyle mükemmel bir lezzet garanti edilmektedir.

Tarifi şudur: çikolatayı küçük parçalara parçalayın, tereyağı şekerle ovun ve yumurta ilave edin, karıştırın ve çikolata, un ve kabartma tozu ekleyin. Hamuru yoğurun, kalıplara yayarak onları tamamen doldurmayın (pişirme sırasında kekler yükselir). PSıvı dolgulu çikolatalı keklerFırını yüz seksen dereceye kadar ısıtın veorada yirmi beş dakika boyunca tatlı gönder. Bir kürdan olup olmadığını kontrol edin - bir ponksiyon testinden sonra ahşap kuru kalırsa, her şey hazırdır. Fakat fırın kapısını çok sık açmayın - hamur yoğun ve yapışkan olabilir. Bu kekler çikolata olmasına rağmen, tarifi eritilmiş çikolata üstüne dökün ve hamur işleri veya hindistancevar talaşı serpin. Bununla birlikte, inanılmaz lezzetli olmasına rağmen, yüksek kalorili içeriğinden ötürü böyle bir tatlıyı abartmak hiç de değerli değil.

Sıvı dolgulu çikolatalı kekler

Bu tatlı da "fondan" olarak bilinir. Yukarıda tarif edilen çikolata küspesinden daha az lezzetlidir. Koyu çikolata yüz gram, tereyağı, aynı miktarda, şeker altı yemek kaşığı, un dört kaşığı, üç yumurta aşağıdaki gibidir: tarifi.Çikolata dolgulu muffin çeşitleriÇikolatayı su banyosunda veya başka bir yerde eritinsenin için uygun yol. Ona şeker ekleyin ve iyice karıştırın. Bir saat çeyrek bekletin, ardından yumuşak tereyağı ve yumurta ekleyin, çırpın, karışıma un ekleyin. Üniform olana kadar karıştırın, kalıpları doldurun - sadece yarıya kadar, tamamen değil - ve önceden ısıtılmış bir fırında iki yüz derece yedi dakika kadar bir sıcaklıkta pişirin. Daha fazla tutarsanız, sıradan çikolatalı kekler alırsınız. Tarif ayrıca ilginçtir çünkü dolgu sıvı olarak kalmalıdır. Hâlâ sıcakken bu tatlıya ihtiyaç var. Soğuk çok lezzetli olmayacak. Buna ek olarak, sıcak kekler özellikle bir kepçe vanilyalı dondurma ile hizmet etmek için güzel. Lezzetlerin mükemmel kombinasyonu hiç kimseyi kayıtsız bırakmayacaktır ve mutfak yeteneğiniz tüm misafirler ve sevdikleriniz tarafından beğenilecektir.

Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 2019

Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 2019

Related news

 • Küçük Mavi Ereksiyon Hapı Viagra ile İlgili 10 Akıl Almaz Ama Gerçek Hikaye
 • Kentle ilgili alıntılar - sözcüksel ufkumuzu genişletin
 • 12 Yaşındaki Lydia, Einstein’dan Daha Zeki
 • Efsane geri döndü, Resident Evil 2 satışa çıktı
 • Yakın Tarihimizde Vuku Bulmuş 12 Teknolojik Gelişme

 • Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 70

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi


  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 22

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 56

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 1

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 91

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 18

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 26

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 69

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 12

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 37

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 91

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 48

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 5

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 41

  Çikolatalı çörek ocak: mükemmel bir tatlı için bir tarifi 15