İlaç Dibazol UBF 2019

İlaç Dibazol UBF 2019

İlaç Dibazol UBF 59 04.03.2019, 05:09

İlaç "Dibazol UBF"

İlaç "Dibazol UBF" birdamar genişletici. Bu ilaç, basıncı düşürür, omuriliğin işleyişini iyileştirir, periferal sinirlerin aktivitesini iyileştirmeye yardımcı olur, vücut üzerinde antispazmodik bir etki gösterir. Ayrıca, "Dibazol UBF" ilacının orta düzeyde immün sistemi uyarıcı etkisi vardır, bileşenleri vücutta interferon üretimini etkiler. Yutulmasından sonra bu ilaç sindirim sistemine iyi emilir. Bu nedenle, terapötik etkisi 30-50 dakika sonra hissedilir ve iki veya üç saate kadar sürer.

Buradaki ana aktif maddeHazırlık bendazol. İlaç "Dibazol UBF" tabletler ve enjeksiyonlar için enjeksiyonlar yanı sıra çocuklar için tavsiye edilen rektal fitiller şeklinde mevcuttur. Bu ilaç tamamen kendi etkisi, kompozisyon ve serbest bırakma formu ilacı "Dibazol" ile benzerdir.

Kullanım Endikasyonları

İlaç "Dibazol UBF" talimatını önerirhipertansif kriz, koronizm veya arteriyel hipertansiyon varlığında ortaya çıkan periferik arterlerin spazmlarını ortadan kaldırmak için gerekirse uygulayın. İlaç, ülser, duodenal ülser ve mide ülseri ile oluşan düz kas spazmlarının yanı sıra karaciğer, bağırsak veya renal kolik varlığında etkilidir.

Sıklıkla, bu ilaç, polinüritte kullanımın yanı sıra, fasiyal sinirin periferik felç ve poliomyelitden sonra, artık etkiler varsa, kullanılması önerilir.

Dibazol UBF ilaç: kullanım talimatları

Bir hastanın hipertansif krizi varsadaha sonra, ya kas içine 4 ml% 1'lik bir çözelti ya da intravenöz olarak 8 ml'lik bir yarım-yüze çözelti enjekte edilir: hem birinci hem de ikinci durumda, gün boyunca iki ya da üç kez. Ayrıca, ilaç tabletler şeklinde alınabilir. Daha sonra 20 ila 40 mg arasında günde 3 defa alınır. Tedavi süresi bir aya kadar.

Ilaç kullanıyorsanız "DibazolUBF "sinir sistemi tedavi edilir, her seferinde ilacın 5 mg'ı için günde en az 5 ve en fazla 5 kez alınması gereklidir. Bunu her gün veya her gün alabilirsin. Hastalığın şiddetine bağlı olarak, tedavinin tamamı 21-30 gündür. Bir ay içinde tedaviyi tekrar etmelisiniz.

Bu ilacın almasına izin verilirve çocuklar ama doz yaşa bağlı olarak ayarlanır: 1 yıla kadar - 1 mg, 3 yıla kadar - 3 mg, çocuklar için 12 yaşına kadar - - 8 yıla kadar ilacın 2 mg, 12'den fazla yıldır en fazla 4 mg ve herkes, ve yetişkinler, 5 mg ilaç.

Olası yan etkiler

Uygulamada gösterildiği gibi, genellikle uygulamailacın "Dibazol UBF" nin ciddi yan etkilere neden olmaz. Nadir durumlarda, cildin alerjisi, baş dönmesi ve hipotansiyon gelişimi olabilir. Enjeksiyonlar yapılırsa, uygulama yerlerinde, küçük acı verici duyumlar mümkündür. Bu aracın uzun süreli kullanımına izin verirseniz (önerilen süre boyunca), kardiyak output azaldıkça EKG'de bozulma meydana gelebilir.

Kullanım kontrendikasyonları

Ne zaman "Dibazol UBF" ilacını kullanmayınartan duyarlılık varlığı, gastrointestinal sistemin peptik ülserleri, eğer kanama varsa, arteriyel hipotansiyonla ve böbreklerin çalışmasında ihlallerle. Kas tonusunun azaldığı, konvulsif sendromların, diabetes mellitus ve kalp yetmezliğinin olduğu hastalıklar varsa, bu ilaç alınamaz.

Özellikle yaşlılar için, hipertansiyon tedavisinde kullanmak için uzun bir süre "Dibazol UBF" ilacı kullanmayın.

Bu ilacı aldığından berireaksiyon oranını hafifçe etkiler, daha sonra alımından sonra, dikkat ve artan dikkat gerektiren diğer karmaşık mekanizmaları dikkatlice kontrol etmek gerekir.

İlaç Dibazol UBF 2019

İlaç Dibazol UBF 2019

Related news

 • Çiçek motifli koltuk Örtüsü
 • Vişneli Milföy Pasta Tarifi
 • Kirpik nasıl uzatılır Dolgun ve hacimli kirpikler için
 • Neden İçişleri Bakanlığına kabul için psikolojik bir teste ihtiyacınız var
 • Sık Yapılan Makyaj Hataları
 • Etsiz Nohut Yemeği Tarifi Videosu

 • İlaç Dibazol UBF 51

  İlaç Dibazol UBF


  İlaç Dibazol UBF 27

  İlaç Dibazol UBF 30

  İlaç Dibazol UBF 66

  İlaç Dibazol UBF 64

  İlaç Dibazol UBF 94

  İlaç Dibazol UBF 64

  İlaç Dibazol UBF 79

  İlaç Dibazol UBF 54

  İlaç Dibazol UBF 39

  İlaç Dibazol UBF 69