İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 2019

İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 2019

İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 40 15.02.2019, 06:24

İlaç "Heptor": yorumlar ve uygulamalar

Hepatoprotektif etkisi olan etkili bir ilaç, "Heptor" preparatıdır. Hastaların yorumları, ilacı kullandıktan sonra ruh halinin ve genel iyiliğin geliştiğini göstermektedir.heptor yorumlarBir ilaç, bir çözüm olarak hazırlanır.Enjeksiyonlar ve enterik kaplı tabletler. Her bir kapsül, etken madde adenosilmetioninin yanı sıra yardımcı bileşenler içerir: magnezyum stearat, manitol, monokristal selüloz, krospovidon, poliplasdon.

Farmakolojik özellikler

Karaciğerin korunması yanında ilaç verirantidepresan etkisi. İlaç cholekinetic, choleretic, detoksifiye edici, antifibroz, antioksidan ve nöro-koruyucu özelliklere sahiptir. Çare, beyin ve karaciğerde ademetionin eksikliğini telafi eder. Ek olarak, glutamin içeriği artar, karaciğerdeki metabolizma normalleşir, kandaki metiyonin miktarı azalır. İlaç, hepatit veya sirozlu hastalarda kaşıntıyı azaltmaya yardımcı olur.heptor fiyatıTerapötik etki üç ay sonra korunurilacı aldıktan sonra. Tedaviden sonra karaciğer hasarı ile devam eden opioid bağımlılığı olan kişiler, yoksunluk belirtilerinin gerilemesi, karaciğer durumu iyileşir ve mikrozomal oksidasyon süreçleri normalleşir.

İlaç "Heptor": kullanım talimatları ve endikasyonları

İlaç bir depresif sendrom için reçete edilir,intrahepatik kolestaz, hamileliğin son döneminde ve pre-sirozlu koşullarda ve karaciğer sirozu ile ortaya çıkar. Tedavinin ilk aşamasında, ilacın intravenöz veya intramüsküler enjeksiyonu reçete edilir, daha sonra tabletleri almaya geçiş yaparlar. Tedaviye "Heptor" ilacının tablet formunun kullanımıyla hemen başlayabilirsiniz. Hastaların yorumları, kapsüllerin tamamen yutulması gerektiğini, çok miktarda sıvı ile yıkandığını söylüyor. Bu durumda çiğneyemezsin. En büyük etki, yemekler arasında kapsüller alınarak elde edilebilir.

Yan etkilerheptorun talimatı

Genellikle vücudun olumsuz reaksiyonları vardırajan "Heptor" uygulanmasından sonra. Hastaların ifadeleri diyare, karın ağrısı görülmesini göstermektedir. Bazı hastalar, tedavi sırasında epigastrik bölgede rahatsızlık yaşadıklarını, mide bulantısı ve mide bulantısı geçirdiklerini iddia etmektedirler. Bağırsak ve mide rahatsızlıklarına ek olarak, yan etkiler anafilaktik reaksiyonlar, döküntüler, anksiyete, kas krampları, artralji, hepatik kolik, baş ağrısı, uykusuzluk, karışıklık içerir.

İlaç "Heptor": fiyat ve kontrendikasyonlar

Ilacı ile kullanmayınhipersensitivitenin yanı sıra meteorinin metabolizmasında genetik bir bozukluğu olan hastalar. Bipolar psikozlu hastalar, erken gebelikte kadınlar ve ayrıca çocuklar için ilaç almanız önerilmez. İlaç "Heptor" (yorumları gösterir) 760 ruble için satın alınabilir.

İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 2019

İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 2019

Related news

 • Okulda Diyabet Programının ikinci yılı çalışma toplantısıyla start aldı
 • İran’da Mossad ajanına idam cezası
 • Doğum gününüz hakkında kısa bir tebrik, isteklerini dilenciliğini iletmenin harika bir yoludur
 • Beşiktaşı bekleyen zorlu fikstür

 • İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 42

  İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar


  İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 82

  İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 19

  İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 78

  İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 64

  İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 63

  İlaç Heptor: yorumlar ve uygulamalar 22