İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 2019

İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 2019

İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 25 02.02.2019, 13:09

İlaç "Heptral". Yorumlar, uygulama

İlaç "Geptral" (ilaç için açıklama)Bu tür bilgiler içerir) bir hepatoprotektördür ve antidepresan etkisi vardır. İlaç cholekinetic ve choleretic etkileri vardır. İlaç "Heptral" ayrıca nöroprotektif, antifibroz, rejenerasyon, antioksidan ve detoksifiye edici özellikleri ile karakterize edilir.

İlaç açığı doldurmaya yardımcı olurAdemethionine, vücuttaki salgısını, karaciğerde ve beyinde ilk sırada uyarır. İlaç plazma - taurin ve sistein, glutamin karaciğeri konsantrasyonunu artırır. İlaç, metabolik reaksiyonların normalleşmesinden dolayı serumdaki metionin seviyesini düşürmeye yardımcı olur.

nedeniyle bunların sentezinde fosfatidilkolin uyarılması sonucu hepatosit zarlarında artan hareketlilik ve kutuplaşma için ilacın koleretik aktivitesi.

Bir ilaç reçete, "Heptral" (yorumuzmanlar bunu onaylarlar) opioid bağımlılığı olan hastalar hepatik lezyonlar tarafından komplike hale gelir, yoksunluk belirtilerinin gerilemesi vardır. İlaç karaciğer fonksiyonunu iyileştirir, mikrozomal oksidasyonu stabilize eder.

Ilacın antidepresan etkisi ortaya çıkarYavaş yavaş: tedavinin ilk haftasının sonunda başlar ve önümüzdeki iki hafta boyunca stabilize olur. "Geptral" ilacı (uzman yorumları bunu gösterir) depresyonun tekrarını kesebilir. İlaç "Amitriptyline" ilaca dirençli, depresyon (nevrotik ve endojen) etkilidir.

Osteoartrit ile, ilaç "Heptral" ağrı sendromunun şiddetini azaltır, proteoglikanların sentezini artırır ve ayrıca kıkırdak dokusunun kısmi rejenerasyonunu provoke eder.

Endikasyonlar arasında yoksunluk sendromu,sendromu (ikincil dahil) intrahepatik kolestaz, depresyon. İkincil ensefalopati ve sirotik pretsirroticheskih devletler için öngörülen "Geptral" anlamına gelir. viral, toksik (alkollü de), tıbbi (trisiklik antidepresanlar antikanser, antibiyotik, antiviral, anti-tüberküloz ilaçlar yanı sıra, oral kontraseptif alırken) gösterilir: ile farklı bir özelliğe hepatik lezyon bulunmaktadır.

Anlamına gelir "Heptral" (doktorların yorumları bu konuda kesin) emzirme sırasında 1-2 üç aylık dönemde, aşırı duyarlılık için gebelik reçete değildir. Kontrendikasyonlar onsekiz yaşın altındaki çocuklara verilir.

Yoğun bakım için başvurampullerde bir ilaç "Geptral". Giriş intravenöz (damlama) veya kas içine yapılır. Günlük doz dört yüz sekiz yüz miligramdır. Yoğun tedavi süresi iki veya üç haftadır.

Bakım tedavisi için, tabletler reçete edilir"Geptral". Günlük doz, sekiz yüz ila bin altı yüz miligram (iki veya dört tablet). Bakım tedavisinin süresi ortalama iki ila dört haftadır.

İlaç bir tonik etkiye sahiptir. Bu bağlamda, geceleri ilaç içilmesi tavsiye edilmez.

İlaç "Heptral" (hasta yorumlarıteyit) iyi transfer edilir. Bazı durumlarda epigastrik bölgede rahatsızlık vardı. Bazı hastalarda, ilaç uygulandığında alerji başladı.

Ilacı "Geptral" uygulaması sırasındaHiperazotemi ile karaciğerin sirozu, kandaki azot içeriğinin düzenli olarak izlenmesini gerektirir. Uzun süreli tedavi ile serumdaki kreatinin ve üre konsantrasyonunu sistematik olarak belirlemek gerekir.

İlaç üretim tarihinden itibaren üç yıl süreyle kullanımına izin verilir.

"Heptral" ilacını almadan önce bir doktora gitmeli ve ona danışmalısınız.

İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 2019

İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 2019

Related news

 • Pratik Bisküvili Pasta
 • Moussa Sow imzayı attı
 • Babil Kulesi, bir televizyon dizisi: aktörler ve arsa
 • Hangi korunma yöntemi size göre
 • Suffle Tarifi Videosu
 • Dondurma Çubuğuyla Yapılan Oda Takımı

 • İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 10

  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama


  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 40

  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 66

  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 62

  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 99

  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 77

  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 59

  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 19

  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 87

  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 100

  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 40

  İlaç Heptral. Yorumlar, uygulama 63