İlaç Pantenol-Ratiofarm 2019

İlaç Pantenol-Ratiofarm 2019

İlaç Pantenol-Ratiofarm 83 27.01.2019, 19:23

İlaç "Pantenol-Ratiofarm"

"Pantenol-Ratiofarm" anlamına gelirtrofik ve doku rejenerasyonunu iyileştiren ilaç kategorileri. İlaç harici kullanım için tasarlanmıştır. Merhem "Pantenol-Ratiofarm" karakteristik bir kokusu, hafif sarımsı bir renge sahiptir. Aktif madde dexpanthenol'dur. Ek maddeler: yün balmumu, potasyum sorbat, trigliseritler, sodyum sitrat, beyaz vazelin, arıtılmış su ve diğerleri.

panthenol ratifarm fiyatıİlacın aktif maddesi - dekspantenol - benzer şekilde pantenolik aside etki eder.

Harici kullanımla, ilaç epitelyal doku fonksiyonlarının oluşumuna ve iyileşmesine katkıda bulunur, bazı anti-enflamatuar etkiye sahiptir.

"Pantenol-Ratiofarm" (değerlendirmeden edinildiuzmanlar bunu onaylıyorlar) zor iyileşme yaraları ile birlikte trofik ülserler doktor gözetiminde kullanılmalıdır. Kullanım süresi, patolojinin seyrinin özelliklerine ve hastanın durumunun şiddetine bağlıdır.

İlaç "Pantenol-Ratiofarm" uygulanmalıdırEtkilenen alanda birkaç veya birkaç kez ince tabaka. Tipik olarak, randevuda doktor tedavi süresini gösterir. Gerekirse, kurs devam edilebilir.

panthenol ratopharm yorumlarPratikte aşırı doz vakası yoktu(içeride ilacın kazara yutulmasıyla bile). Ayrıca ilaç "Pantenol-Ratiofarm" ve diğer ilaçların etkileşimi sırasında hiçbir olumsuz reaksiyonlar da yoktur.

İlaç hamilelik veya emzirme döneminde kullanılmak üzere kontrendikasyon yoktur. Çocukların tedavisinde ilaç kullanımı bir doktor gözetiminde yapılmalıdır.

Kullanıldığında, bileşenlerin bireysel intoleransı nedeniyle izole edilmiş alerjik reaksiyon vakaları olabilir.

İlaç "Pantenol-Ratiofarm" gerektirmezdepolama için özel koşullar. Ancak, ilaç çocuklardan uzak tutulmalıdır. Raf ömrü otuz altı aydır. Bu süreden sonra ilacı kullanmayın.

Panthenol Ratopharmİlaç genellikle reçete edilirYumuşak doku ve cilt yüzeyel lezyonlarının tedavisi. Ajan topikal olarak kullanılır. İlaç "Pantenol-Ratiofarm" aşındırıcılar, aseptik ameliyat sonrası yaralar, yanıklar, zayıf iyileşen cilt greftleri, ships trofik ülseri için kullanılır. İlaç, güneş yanığı için dermatit için endikedir.

Bireysel hoşgörüsüzlük için ilaç reçete edilmez.

Anal üzerinde ilaç kullanırken veyaGenital bölge doğum lateks kullanmamaları tavsiye edilir. Bu vazelin, ilacın bir kısmı tahrip edici bir şekilde prezervatif madde etkilediği kaynaklanmaktadır.

Ilacın kullanılabilirliğine rağmenÜrünü satın almadan önce "Pantenol-Ratiofarm" (fiyatı beş yüz ruble kadar), bir doktor konsültasyonu gereklidir. Kendi kendine ilaçlamanın olumsuz sonuçlara yol açabileceği unutulmamalıdır. İlaç "Pantenol-Ratiofarm" bir uzman tarafından muayene edildikten sonra atanır.

İlaç Pantenol-Ratiofarm 2019

İlaç Pantenol-Ratiofarm 2019

Related news

 • Yüksekovada ekipler hamile kadın için seferber oldu
 • Çok İzlenen Videolar
 • Chicco Polly Magic - meraklı tabure
 • Göz Çevresi Maskesi: Göz Çevresi Aydınlatıcı Maske
 • UZUN KELEBEK DESENLİ TUTMALI LİF YAPIMI
 • YAN KESİMLİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK

 • İlaç Pantenol-Ratiofarm 7

  İlaç Pantenol-Ratiofarm


  İlaç Pantenol-Ratiofarm 75

  İlaç Pantenol-Ratiofarm 50

  İlaç Pantenol-Ratiofarm 11

  İlaç Pantenol-Ratiofarm 67

  İlaç Pantenol-Ratiofarm 33

  İlaç Pantenol-Ratiofarm 66

  İlaç Pantenol-Ratiofarm 50

  İlaç Pantenol-Ratiofarm 9

  İlaç Pantenol-Ratiofarm 5

  İlaç Pantenol-Ratiofarm 3

  İlaç Pantenol-Ratiofarm 14

  İlaç Pantenol-Ratiofarm 26