İlaç Reaferon. talimat

İlaç Reaferon. talimat


İlaç Reaferon. talimat 73 24.02.2019, 20:43

İlaç "Reaferon". talimat

Hazırlık "Reaferon" (mum, toz) oluştururimmünomodülatör, antitümör ve antiviral etkiler. Toz, kasın içine sokulması ve topikal uygulamaya yönelik bir çözeltinin hazırlanmasına yöneliktir. "Reaferon" (interferon alfa2a) ilacı pirojenik aktiviteye sahiptir.

İlaç karmaşık bir tedavide reçete edilirHepatit Yetişkinlerde (virüs akut) ve sarılık viral konjunktivit, keratit, keratokonjonktivit, keratouveit beşinci gün sarılık erken aşamada şiddetli formları orta. ilaç "IFN" el multipl skleroz, saçaklı hücreli lösemi, dördüncü derece renal hücreli karsinom önerir.

İlaç alerjik olarak kontrendikedirPatolojiler (polivalent alerjiler dahil), gebelik, aşırı duyarlılık. "Reaferon" maddesi, çocukluktaki hastalara reçete yazmasına izin vermez.

Girişteki istenmeyen tezahürler arasındapreparat, kaşıntı, deride kızarıklık, ateş, yorgunluk, titreme, trombositopeni ve lökopeni açısından dikkat edilmelidir. "Reaferon" ilacına belirtilen yan reaksiyonlar, talimatın tedaviyi durdurmak için gerekli olan nedenini dikkate almamaktadır.

İlacın yerel kullanımı ile ödem, irritasyon veya konjonktival enfeksiyon gelişmesi mümkündür. İlaç, tek foliküllerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

İlaç "Reaferon" talimatı subkonjonktival, intramüsküler veya lokal kullanımın uygulanmasını önerir.

Kas içine enjeksiyon için, ampulün içeriği% 0.9'luk bir mililitre NaCl çözeltisi içinde çözülmelidir.

Hepatit B (akut) için bir milyon kullanılır. IU günde iki kez. Bu dozu beş veya altı gün uygulanır. dozaj günde bir kez bir milyon. IU düşürülür ve beş gün daha kullanıldıktan sonra. Kandaki biyokimyasal parametrelerin kontrolünden sonra gerekirse tedaviye devam edilir. İlaç "Reaferon" talimatının aynı zamanda dozajı iki hafta boyunca haftada iki kez bir milyon IU kurulmasını önerir. Terapötik kurs için ilacın miktarı 15-20 milyon IU'dur.

Böbrek kanseri ile, çözüm "Reaferon" talimatıUygulamada günde üç milyon IU bir doz önerir. Tedavi süresi on gündür. Gerekirse, tedavi tekrarlanır (üç ila dokuz ya da daha fazla kurs) üç haftada aralıklı olarak gerçekleştirilir. Kurs başına toplam dozaj doksan ila iki yüz yetmiş milyon IU veya daha fazladır.

Kıllı hücre lösemi, ilaç "Reaferon"iki ay boyunca üç ila altı milyon IU (bireysel toleraja uygun olarak) bir miktarda enjekte edilir. Hemogramın normalleşmesinden sonra destekleyici tedavi önerilmektedir. Doz, uzun bir süre boyunca haftada iki kez üç milyon IU önerilir. Kursun toplam dozu 420-600 milyon IU veya daha fazladır.

Multipl skleroz ile (dağınık), bir milyon reçete edilir. Günde üç kez bir piramidal sendromu, günde bir veya iki kez - bir serebellar sendromu ile. Tedavi on gün boyunca gerçekleştirilir. On günlük bir kurstan sonra, beş veya altı ay boyunca haftada bir kez bir milyon IU uygulanır. Kursun toplam dozu elli ila altmış milyon IU arasındadır.

Subkonjonktival uygulama ile gerçekleştirilir.Keratoridosiklit ve stromal keratit, her gün ya da her gün altmış bin IU dozunda, işlemin ciddiyetine göre. Enjeksiyonlar,% 0.5 tetrakain solüsyonu ile lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Terapi süresi on beş ila yirmi beş enjeksiyon arasındadır.

Yerel olarak, ilaç iki damla damlatılır.Yüzeysel keratit ve konjonktivit ile günde altı ila sekiz kez. Tatbikatlar etkilenen gözde gerçekleştirilir. Durum hafifletildikçe, enjeksiyon sayısı günde üç ila dörde düşürülür. Terapi süresi iki haftadır.

İlaç "Reaferon" kullanmadan önce dikkatle notu incelemek ve doktorunuza danışmanız gerekir.

İlaç Reaferon. talimat

İlaç Reaferon. talimat

Related news

 • Ekmek Arası Kaymaklı Tavuk Tarifi – Aperatif Tarifler
 • Viranşehir’de Kaza Geçirdiği Sanılan Kedinin Tüfekle Vurulduğu Anlaşıldı
 • Trafik Kuralları İle İlgili afiş
 • Düzce 23 Nisan Etkinlikleri 2015
 • Çocuğun boynundaki lenf düğümleri büyüyor mu Kendi kendine tedavi yok

 • İlaç Reaferon. talimat 39

  İlaç Reaferon. talimat


  İlaç Reaferon. talimat 62

  İlaç Reaferon. talimat 43

  İlaç Reaferon. talimat 78

  İlaç Reaferon. talimat 90

  İlaç Reaferon. talimat 66

  İlaç Reaferon. talimat 26

  İlaç Reaferon. talimat 40

  İlaç Reaferon. talimat 18

  İlaç Reaferon. talimat 82

  İlaç Reaferon. talimat 76

  İlaç Reaferon. talimat 8

  İlaç Reaferon. talimat 51