İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 2019

İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 2019
14.10.2019

İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 75

"İletişim" bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar

Şimdi nasıl okunacağı hakkında konuşacağız"İletişim" bölümündeki silinen mesajlar. Ve genel olarak, bu işlevin kullanıcılar için nasıl mümkün olduğunu anlamaya çalışalım. Belki hiçbir şey bize yardımcı olmaz mı?Bir kişide silinmiş mesajlar nasıl okunur

İdareye itiraz

Bize yardımcı olabilecek ilk seçenekiyi hizmet, yazışmalarınızı geri yüklemek için bir istek ile sitenin yönetimine bir itiraz olduğunu. Bu şekilde sadece "İletişim" bölümündeki silinen mesajları hızlı ve kolay bir şekilde okuyabilirsiniz.

Bunu yapmak için sosyal ağa giriş yapın vesonra "Yardım" bölümüne gidin. Sayfanın en altında bulunur. Ardından, görünen pencerede, ortaya çıkan durumu tanımlamanız ve yazışmalarınızı geri yüklemeniz istenecektir. Hepsi veya belirli bir kullanıcı ile. Kural olarak, talebiniz onaylanırsa, bir profil sahibi olma hakkınızı da kanıtlamanız gerekir. Bundan sonra size yardımcı olacaksınız ve "İletişim" bölümündeki silinen mesajları okuyabileceksiniz. Doğru, bugünün sorununu çözmede yardımcı olabilecek tek seçenek bu değil. Bir dizi ilginç ve basit eylem vardır. Hangileri? Bakalım.

Arşivden

"İletişim" bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur? Yazışmayı temizlerken, yalnızca eylemi gerçekleştiren kullanıcıdan kaldırıldığını belirtmek gerekir. Bu, konuşmanın ikinci üyesinin tüm ifadeleri tutacağı anlamına gelir.silinen mesajları oku

Yani, eğer okumak istersen silindimesajlar, size bir veya başka bir cümle bulmak ve göndermek için bir istekte bulunarak konuştuğunuz kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Kural olarak, eğer konuşma arkadaşınız ile olsaydı, o zaman sorun olmaz. Aksi takdirde, bu senaryoyu unutabilirsiniz.

Açıkçası, şimdi çalışılan yöntem en çok değilpopüler. Özellikle de aniden uzun zaman önce bilgiye ihtiyacın varsa. Örneğin, yaklaşık altı ay önce bu kullanıcı ile aktif bir yazışma ile oldu. Bu durumda gerekli bilgileri bulmak çok zor olabilir. Ancak, "İletişim" bölümündeki silinmiş mesajlar başka yollarla da okunabilir. Hangileri? Onları düşünelim.

kurtarma

İşte başka hızlı ve ilginç bir seçenekgelişmeler. "İletişim" bölümündeki silinen iletileri nasıl okuyacağınızı kesinlikle öğrenmenize yardımcı olacaktır. Örneğin, silinmiş olanları geri yükleyebilirsiniz. Doğru, bunu çok kısa sürede yapmak gerekiyor. Nasıl? Anlayalım.

Yani, yanlışlıkla sildiğini fark edersenizbazı mesajlar, hikayeye dönebilirsiniz. Ana şey sayfadan gitmeyin ve güncellemeyin. Olduğu gibi bırakın. Yazışmayı temizledikten sonra, başarılı işlemin yanı sıra "Geri Yükle" satırı hakkında bir mesaj göreceksiniz. Eğer üzerine tıklarsanız, tüm konuşmalar ve ifadeler yerine konacaktır. Mesajları okuyabilir, sıralayabilir ve gereksiz bilgileri silebilirsiniz. Hepsi bu kadar.Bir kişide silinmiş mesajları oku

Dürüst, bu seçenek kullanmazözellikle popüler. Muhtemelen, anında çevirmek gerektiğinden dolayı. Sonuçta, başka bir durumda, "İrtibat" içindeki silinen mesajların nasıl okunacağının anlaşılması birkaç kat daha zor olacaktır. Görevi çözmek için başka hangi yöntemlerin var olduğunu görelim.

Programlar

Örneğin, bazı kullanıcılar karşılaşabilirSosyal ağın standart fonksiyonlarını genişletmeyi teklif eden özel programlarda. Eklentiler arasında, önceden silinen mesajları okuma özelliğini de bulabilirsiniz. Aslında, bu çok ilginç bir işlev. Doğru, bu son derece dikkatle tedavi edilmelidir.

Mesele şu ki böyle bir programçoğu zaman en gerçek virüslerdir. İnsanlara yardım etmek yerine, bilgisayarlara bulaşıyor ve kullanıcı hesaplarını çalıyorlar. Bu tür uygulamaları kullanırken risk alıyorsanız, o zaman en iyi sonuçlara hazırlıklı olun. Dürüst olmak gerekirse, bu yöntem kaçınmak en iyisidir.

siteleri

Ve şimdi seni bir tane daha tanıyalımolayların gelişim çeşidi. Özellikle, programlara gerçekten güvenmeyen biri gibi. Bu tür kullanıcılar, kural olarak, özel barındırma yardımı ile başvururlar. Uzaktan yazışmayı okumanıza izin veriyorlar.ileti silindi

Bu seçeneğin avantajından yararlanmak içinUygun siteyi bulmalı, sonra ziyaret etmelisiniz. Kaydı tamamlayın (bazı durumlarda) ve ardından baş programcı ile iletişime geçin. Onunla, hizmetin tüm nüanslarını tartışabilir ve "zevk" maliyetini öğrenebilirsiniz. Genellikle çok büyük değil, ama tamamen yetersiz değil.

Sonra, belirlenen zamanda, kişisel verinsosyal ağdan (giriş ve şifre) programcıya veriyi ve ardından sonucu bekle. Açıkçası, bu seçenek de her zaman güvenli olmaktan uzaktır. Size mesaj kurtarma hizmeti veren kişiyi tanımıyorsanız, hesabınızı kesmek için büyük bir risk vardır. Yani profilsiz kalacaksın. Bunu geri yüklemek mümkün olacak, ancak belli çabalarla.

İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 2019

İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 2019

Related news

 • Reflü ile başa çıkmanın yolları
 • Kavanoz Kapağı Nasıl Açılır
 • Sinaflananın Merhem ilacı
 • Fırında Sebzeli Tavuk But Tarifi Videosu
 • Fırında ıspanaklı tatlı patates tarifi

 • İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 52

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar


  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 73

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 86

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 73

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 81

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 14

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 1

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 38

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 82

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 82

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 78

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 5

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 33

  İletişim bölümündeki silinen mesajlar nasıl okunur: eylemdeki sırlar 88