Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 2019

Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 2019
15.05.2019

Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 74

Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer

Tsymbalar Ilya Vladimirovich 17 Haziran 1969'da doğduUkrayna SSR yılında yıl. Futbolcuların yerli şehri Odessa'dır. Uzun kariyeri boyunca, Ilya bir orta saha olarak lider Ukrayna ve Rus kulüpleri harekete geçti, o tekrar tekrar milli takıma çağrıldı edilmiştir.
Koçluk alanında, oyuncu alt bölümlerin takımlarıyla yerel başarıya ulaştı. Profesyonel kariyerinin başlangıcında, Rusya Federasyonu Spor Yüksek Lisansını aldı.

Kulüp biyografisi

Ilya Tsymbalar büyük spora başladı1977 yılında Odessa'da bulunan SDYUSSHOR, yerel kulüp "Chernomorets" tarafından sahip olunan. İlk akıl hocası futbolcu Georgy Krivenko oldu. Biraz sonra Ilya, onur derecesiyle mezun olduğu Kiev şehrinde bir spor yatılı okuluna transfer edildi. O zaman bile, öğretmenler ve antrenörler onun için büyük bir gelecek öngörmüştü.
Ilya Vladimirovich Tsymbalar'ın çaldığı ülkelerin listesi: SSCB, Rusya ve Ukrayna.tsymbalar ilja vladimirovich sssr rusyaOyuncunun ilk takımı "Chernomorets" idi. Orada ilk defa orta saha oyuncusu olarak oynamaya başladı. Sezon, 1987 yılında Tsymbalar, yerel SKA'ya kiralandığı Odessa "Dinamo" ya taşındı. Kendi takımının duvarlarının dışında birkaç yıl geçirdikten sonra, Ilya Chernomorets'e döndü. 1989'dan bu yana, Odessa kulübünün ana orta saha oyuncusuydu, tekrar tekrar kaptan olarak eşler için ortaklar getirdi. 1992 yılında Ukrayna'nın ilk kupasını "Chernomorets" ile kazandı.
1993'te orta saha oyuncusu Moskova'ya taşındı"Spartacus", yedi başarılı mevsim geçirdi. Bu dönemde Ilya, 146 resmi maçta 42 gol attı. O yıllarda destekleyici orta saha oyuncusu için yapılan bu sonuç, sadece olağanüstü bir şeydi. Onun oyunu Tsymbalar bir anda sermayenin ekibinin binlerce hayranı ile aşık oldu.
2000 yılında ciddi bir yaralanmadan sonra imzaladı.Her zamanki seviyeye ulaşamayacağı Moskova "Lokomotif" ile sözleşme. asist çifti tarafından, asla seçkin tanımlanmış ise sezonun yarısından fazlası, sermaye kulübünde düzenlenen İlya, sadece 10 maçta oynadı. Bu yüzden "Anji" kampına yaptığı hızlı geçiş herkes için bir sürpriz olmadı.
Makhachkala'da oyuncu 2001'den 2002'ye kadarTakımın gerçek lideri olmak. Kalıcı yaralanmalar olmasaydı, sahada düzenli olarak görünecektim. Nükseden dolayı Tsymbalar birkaç ay rehabilitasyon kursuna girmek zorunda kaldı. Yine de, futbolcu, yıl sonunda kulübün başkan yardımcılığını aldıktan sonra kariyerini bitirdiğini "Anji" idi.

Takım performansı

Biyografi Ilya Vladimirovich Tsymbalar,Büyük kulüp ve kişisel başarılarla dolu, milli takımlar için sadece 1992'den beri çalışmaya başladı. O zaman, orta saha oyuncusu "Chernomorets" için oynadı. Ilya'nın ilk takımı 3 resmi maçta bulunduğu Ukrayna'ydı.tsymbalar ilja vladimirovichYakında futbolcu Moskova'ya taşındı veRusya Federasyonu vatandaşlığı. Bu ona Rus takımına davet alma fırsatı verdi. 1994 yılında, Tsymbalar yeni bir milli takım için ilk kez yaptı. Toplamda, oyuncu milli takım için 4 kez kendilerini ağırlayan 28 toplantı yaptı.
Performans sırasında en unutulmaz anıRus ekibi, Fransa'nın Valery Karpin'e yardım ettiği sırada, Fransızlarla birlikte Euro-2000 için eleme turunun maçıydı. Bu attığı top, ülkeye tarihi bir zafer kazandı ve onunla - ve birçok duyguyu.
Daha önce orta saha oyuncusu, 1994 ve 1996'da dünya şampiyonalarına ve Avrupa'ya katıldı.

Kariyer koçu

Ilya Vladymirovich timbalar biyografisi2003 yılında Ilya Vladimirovich Tsymbalar yöneldiSpartak ikilisi. Yeni başlayan teknik direktör yedek takım ile önemli başarı elde edemedi. Yine de, 2004 yılında "Khimki" kulübünün akıl hocası için bir davet aldı.
Antrenör kariyerinde bir sonraki nokta TsymbalarRyazan "Spartak-MJC" oldu. 2006 sezonunda İlya il takımını ilk kez ilk bölüme getirmeyi başardı. Şampiyona eski orta saha oyuncusu sonunda "Anji" ikinci lig bölgesi "Merkez" in açılması olarak kabul edildi. Bir sonraki sezonun başlangıcında, kulübün ve antrenörün yönetimi kontratta anlaşamadı ve Tsymbalar Ryazan'dan ayrıldı.
2008 yılında FC "Bottom" dan bir davetiye aldım.Novgorod ", benzer bir görevle karşı karşıya kaldı - ilk bölüme girmek. İlya, kaderin yeni mücadelesini neşe ile kabul etti. İlk başta takım sıralamalar ortasında kaldı, ancak daha sonra altın madalya için savaştı. Altı ay sonra, antrenör, bir aile trajedisiyle bağlantılı olarak kulübünden ayrılmak zorunda kaldı - annesinin ölümü. Bir sonraki sezonun başında Tsymbalar tekrar Nizhny Novgorod'a döndü ve takım koçu olarak yeni bir gönderi aldı. Ancak, bu sefer sonuçlar memnun değildi. Yıl sonunda, yine karşılıklı anlaşmayla kulübü terk etti.
Aralık 2009'da Ilya Vladimirovich Tsymbalarasistan yardımcısı mentor "Shinnik" Igor Ledyakhov atandı. Yeni tandem Yaroslavl takımının önderliğinde, başarısızlıkla olağanüstü fenomen zaferlerini buluşturacaktı. Mayıs 2019'da, tüm koçluk personeli ile sözleşme sona ermiştir.
Uzun zamandır Ilya işsiz kalmadı. Birkaç ay sonra "Khimki" kulübüne asistan olarak davet edildi. 2011 yılından beri Tsymbalar koçluk yapmamıştır. Spartak gazileri için amatör turnuvalar yaptım.

Ödüller ve başarılar

Futbol kariyeri için Tsymbalar IlyaVladimirovich, altı kez Rusya'nın şampiyonu oldu. Tüm altın madalyaları, orta saha oyuncusu Moskova "Spartak" sıralamasında kazandı. Ayrıca oyuncunun cephaneliğinde Rusya Kupası'nda dört zafer var.biyografi Ilya Tsymbalar1990 yılında Tsymbalar, SSCB Kupasının altın madalyasının sahibi oldu. O zaman, oyuncu "Chernomorets" için oynadı. 1992 yılında Odessa yurttaşlarıyla Ukrayna Kupası'nı kazandı.
Orta saha oyuncusu kişisel başarılarından "Futbol" versiyonu altında "En İyi Rus Futbol Oyuncu-1995" başlıktır. Ayrıca Rus futbolunun efsane listesine girdi.

Kişisel hayat

Ilya, Irina Nizhegorodova ile evliydi - kızkardeşsermaye "Lokomotif" bilinen eski savunma. Evlilik yıllarında çiftin iki oğlu vardı: Oleg ve Sergei. Her ikisi de erken çocukluktan futbolla uğraştı. Sergei'nin en büyük oğlu çifte "Spartacus" ve "Chernomorets" a saldırdı, fakat 2008'de oyuncunun kariyerini askıya almaya ve spor akademisine girmeye karar verdi. Oleg gençlik ekiplerini "Nicky", "Spartacus" ve "Khimki" yi geçti. Şu anda Yalta "İnci" nin lehine.
tsymbalar ilja vladimirovich ölüm sebebiEylül 2014 yılında "Şöhret Kaldırımı" Odessa "Chernomorets" kitabında "Tsymbalar Ilya Vladimirovich" yazıtlı bir anıt levha ortaya çıktı.

Ölüm sebebi

Efsanevi orta saha "Chernomorets" ve Moskova "Spartak", 2013 Aralık 28 ölmüştür. Öngörülemeyen ölüm nedeni kalp hastalığıydı.
30 Aralık'ta İlya, kendi şehre gömüldüTairovsky mezarlığı. Stadyumda gömülmeden önce "Chernomorets" bir anma töreni ve lityum düzenledi. arkadaşları ve akrabaları, aynı zamanda sadık taraftarlar Odessa takımı ve sadece hayatında görenleri kendisine hayran bırakan sadece büyük bir oyuncuya veda geldi de. Biz anma ve onun yoldaşları geldi "Spartacus".
Ilya'nın ölümü, Sovyet sonrası tüm futbol topluluğu için bir sürprizdi.

Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 2019

Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 2019

Related news

 • Yuvarlanma stoku ülkenin geleceği
 • Vajinit belirtileri nelerdir
 • Kendin yap ile Etiketlenen Konular
 • Hanapi Ebekuev - ultraminimalizm tarzında şiir yazarı
 • Azra Akından alkışlanacak hareket

 • Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 21

  Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer


  Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 91

  Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 79

  Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 62

  Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 33

  Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 92

  Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 32

  Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 34

  Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 31

  Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 27

  Ilya Vladimirovich Tsymbalar: biyografi, kariyer 74