IMHO Nedir ve Ne Yiyor 2019

IMHO Nedir ve Ne Yiyor 2019

IMHO Nedir ve Ne Yiyor 88 03.02.2019, 14:42

IMHO Nedir ve Ne Yiyor

Zamanımızın içinde İnternet çok sıkı bir şekilde yerleşmiştir.Çağdaşlarımızın çoğunun gündelik hayatı. Biz çalışması, iletişim, eğlence, bilgi arama için ihtiyaç, gibi düşünen insanlar ve yeni arkadaşlar - insan faaliyetinin hemen hemen tüm alanlarında, ve bu konuda o ama bizim günlük yaşamlarını etkileyen edemez. Özellikle çevrimiçi iletişimin kendine özgü dili giderek sıradan bir hayata dönüşür.

İnternet iletişimi içerisinde bir takım garip dönüşler varve ona başka hiçbir yerde meydana kelimeler - insanlar hala düşünce daha yavaş yazdırır ve bu tür kısaltmaların çıkması çünkü haklı çok sık, başlangıçta görüş alışverişini hızlandırmak için kullanılan kısaltmadır. Zamanla, bunlar tam teşekküllü, yaygın olarak kullanılan kelimeler haline ve konuşma pismnennuyu İnternet toplumda sadece dünyanın hemen hemen her dilde, bir parçası olur.

En çarpıcı örneklerden biri sıra dışıişitme sözcüğümüz "IMHO". Birçoğumuz ilk kez onunla yüzleşti, şaşkına dönmüştü ve IMHO'nun ne olduğunu hemen anlayamamıştı, ama hemen anlamını sezgisel olarak hissetti. Biri hemen o IMHO ne anlama geldiğini anlayabilir hangi belirli bir bağlamda kullanılır - böylece onların görüş ve bu sadece bir fikir olduğunu vurgulamak istediğinizde derler ve yazarı nihai gerçeği olması gerektiğini iddia etmez. Anlaşılan, anlaşılabilirlik yüzünden, herkes IMHO'nun ne olduğunu bilir, ancak sadece anlamını tahmin eder. Aslında bu, "benim mütevazak görüşümde" anlamına gelen "In My Humble Opinion" ifadesinden oluşan bir İngilizce kısaltmadır. Orijinal deyimin "Benim Dürüst Görüşümde" - "dürüstlüğümle" gibi geldiği bir bakış açısı da var. Kod çözme işleminin ilk versiyonu olan IMHO, bu kavramın anlamını biraz daha doğru bir şekilde ifade ediyor.

Zamanla bu kısaltma oldukça gelişti.tam teşekküllü bir kelime ve özellikle uluslararası İnternet topluluğuna yayılmış birçok dilde yerleşmiştir. Halk bisikleti icat etmedi ve kendi kavramlarını kendi icat etti - ancak kod çözme çeşitleri kendi dillerinde görünmeye başlamıştı. Özellikle, Rusça'da, IMHO'nun "tabii ki bir görüşüm var, yanlış olsalar bile" ifadesi çok yakında, ancak oldukça uygun olanı ifade etmek mümkün. Ayrıca, çok sayıda kullanıcı, IMHO değerini bir şekilde ciddiyetle deşifre etmeye çalışmış ve bazen bu tercümeler her zaman değil edebi olmasına rağmen oldukça eğlencelidir, ancak oldukça doğrudur.

Bu arada ciddiyet hakkında: Çok sık olarak değil, doğrudan değer IMHO oldukça ironik veya alaycı kullandı. Kaynak argümanlar kesinlikle çirkin saçma olarak ifade oluşur, ve diğerleri "Benim düşünceme," gerçekten olduğu yolu olarak işaret ederek, onun dikkatine getirmek için çalışıyoruz. Dedim ki, oldukça komik.

Yeni cümleler ve dönüşlerhayatımız ve dillerimiz, bu konudaki tartışmalar giderek daha da artıyor. Bir kural olarak, bu insanlar belirli jargon karşı, ancak diğer dillerden borçlanma karşı sadece, ve tam teşekküllü Rus kelimeler olarak bunları düşünmüyoruz ve burada - O kadar çok, özellikle, filologların büyük çoğunluğu bu tür ifadeler dil tıkayabilir inanmak Böyle harika bir durum, ne zaman çok sevimli her iki uyaranı birleştirir! Ancak, kim böyle bir fenomen gerçekleşir eğer bilmek için dilbilimci değil - bu oldukça doğru değil inkar etmek: diğer herhangi bir durumda belirgin inkar etmek aynı şey. Herhangi bir dil - bu sürekli değişen bir yaşam ve bir başkasına ya da değil gibi ve bu süreç oldukça etkileyici ve ilginç. Fikir filoloji sadece bu süreçte ilgi ziyade onun delilleri inkar gerektiğidir. Tabii ki, klasik edebi dil birçok durumda kabul edilmesi gerektiğini, ama bazen hakkındaki eski fıkra gibi onun kanunları ile sıkı uyum arzusunun "lehim, daha dikkatli olun, ama sonra teneke yaka damlayan." Herhangi yaşayan dil IMHO, Sanskritçe ve Latince orada yatıştırıcı yaptığını bilmek istemiyorum muhafazakarlar için zamanında ve huzur gereklerine uygun olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir.

IMHO Nedir ve Ne Yiyor 2019

IMHO Nedir ve Ne Yiyor 2019

Related news

 • Moskovadaki en iyi endokrinolog-jinekolog: değerlendirme, tavsiye ve kabul zamanı
 • İspanya Başbakanı Sanchez, Katalan lider Torra ile ilk kez görüştü
 • Scapuladaki kızlar için dövmeler: bir desen seçin
 • KAYDIRMALI AJURLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Zerrin Özer 26 kilo verdi

 • IMHO Nedir ve Ne Yiyor 35

  IMHO Nedir ve Ne Yiyor


  IMHO Nedir ve Ne Yiyor 75

  IMHO Nedir ve Ne Yiyor 26

  IMHO Nedir ve Ne Yiyor 14

  IMHO Nedir ve Ne Yiyor 99

  IMHO Nedir ve Ne Yiyor 37

  IMHO Nedir ve Ne Yiyor 39

  IMHO Nedir ve Ne Yiyor 88

  IMHO Nedir ve Ne Yiyor 1

  IMHO Nedir ve Ne Yiyor 94

  IMHO Nedir ve Ne Yiyor 1