İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi 2019

İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi 2019 İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

Birçok İnternet kullanıcısı, en çokmodern teknolojinin dünyasında ilginç olan, daha önce icat edilmiştir. Ve yeni bir şey olduğunda, sorgulanır ve Şebeke tarafsız geribildirim sular altına girer. UDS Oyunu bir istisna değildir. Bu program ortaya çıktıkça insanlar bu konuda konuşmaya başladı. Ama ne kadar faydalı olduğu ve kullanıcılara yardımcı olup olamayacağı sorusu burada araştırılmaya değer.

Sistem kavramı

UDS Oyunu adı verilen bir indirim programıödememeniz gereken başvuru. Bir cep telefonuna veya tablete yüklenir. Bir kişinin yardımıyla, sistemin bir parçası olan kurumlarda iskonto veya diğer bonuslardan yararlanılabilir.

uds oyunu tüm gerçeği

Bu uygulama biraz sosyal anımsatıyorağ, kısmen - ağ pazarlaması. Kullanıcı kaydolur, arkadaşlar ekler, onlara bazı restoranlar veya eğlence merkezleri önerir. Faaliyetlerinden, ek avantajlar alır.

İndirgemelerin sınıflandırılması

UDS Oyun sistemi kullanıcıları için üç tür indirime sahiptir:

 • Temel - sisteme kayıtlı herhangi bir kişiye verilir.
 • Bonus puan - onlar kişinin diğer özel kurum tavsiye etti sonra hesaba tahakkuk ve ziyaret ettiği. Aynı yerde harcanabilirler.
 • Kuponlar - ek indirimler almak için bir fırsat verin.

Sistem işlevleri

giriş uds oyunu

Sistem yenidir, ancak Internet üzerinde zaten olumlu eleştiriler bulabilirsiniz. UDS Oyunu ayrıca bir dizi faydalı araçlara sahiptir. Hizmetle çalışmayı büyük ölçüde kolaylaştıracaklardır. Aşağıdakileri derecelendirmeye dikkat edin:

 • Sistemin bir parçası olan yerleri görebileceğiniz bir haritanın varlığı;
 • yorumlar;
 • vitrin, satın alımları seçebileceğiniz, bonus puanlarıyla hesaplayabileceğiniz;
 • haber;
 • kurumlar hakkındaki tüm verileri içeren bir dizin (telefonlar, adresler, özellikler, çalışma takvimleri, menüler, vb.).

İşletme sahipleri için

Yönetici olan veya bir restoran, kahve dükkanı veya başka bir eğlence yerinin bulunduğu kullanıcılar için UDS Oyuyla işbirliği içinde seçilebilecek bir dizi paket var:

 • bağlı kuruluş - bir lisans satın alma kabiliyeti;
 • "Premium" - beş;
 • VIP - 10 lisans.

Yuds Oyunu

Her şey ortağın mali yeteneklerine veulaşmak istediği hedefler. UDS Oyunu, iletişim ve tavsiyelerle gerçekleştirilen harika bir reklamcılık yöntemidir. Sistemin müşterisi, ziyaretçilerin akışını sürekli artıracak ve kazanç sağlayacak ve tanımayı sağlayacaktır. Ve sadece kendisine gelen ve para bırakan insanlar için para ödüyor. Bu reklam bütçesine etkili bir yatırım değil mi?

Bu neden gerekli?

Bu indirim sistemi kullanıcıların ihtiyaç duyduğu,çünkü her biri aynı anda hem tasarruf etmek hem de bir restoranda veya bir moda butikünde zammı inkar etmek istemiyor. Birçok kişi bir satış periyodu beklemekte, internette ucuz kanalizasyon bulmakta, önemli bir indirimle menüyü denemek için uygun olmayan bir zamanda restoranlar ziyaret etmektedir. Tüm bunlar paradan tasarruf etmeyi mümkün kılar, ancak çok zaman alır ve rahatsızlık yaratır. Ve UDS Oyunun tanıtımı, haftanın, günün veya günün saatine bakılmaksızın indirimlerden yararlanma fırsatı verir.

Bu gibi iskonto programları şu andaçok şey var. Bu sistemin özelliği, özel bir uygulamayla bağlantılı olması ve istemcinin herhangi bir plastik kartı sunması, yalnızca bir akıllı telefon olması gerekmez. Sistem kurumlarında temel indirimlerden yararlanmanın yanı sıra daha sonra harcanabilecek puanlar toplayabileceksiniz.

Uygulamanın kurulumu

UDS Oyunu uygulamasını kullanmak içinhedefiniz varsa, cep telefonunuzdan Google Play'den veya App Store'dan indirmeniz gerekir. Tamamen ücretsizdir. Geliştiricileri, uygulamanın kullanıcılarından değil, sistemin bir parçası olan yerlerin sahiplerinden fon alması nedeniyle dahili ödemeler de yoktur ve böylece bir ziyaretçi akışı şeklinde sadakat kazanırlar.

Ağ Pazarlaması

Telefonunuza UDS Oyunu kurduktan sonra, basit bir kayıt yaptırarak yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sonraki başvuru

Gibi menü öğelerine dikkat edin."Yerler". Bu şehrinize bağlı olarak sistem UDS Oyunu (Tümen, Moskova, Kazan ve diğerleri) girmek, yani size yakın o yerleri listeler. Hem liste hem de etkileşimli bir harita görünümü vardır.

Bir restoranda indirim için veyakıyafet alırken akıllı telefonunuzdaki QR kodunu taramanız gereken kıyafetler ve hediyeler satın alın. Ayrıca, kuruluşu bir sonraki ziyaretinizde kullanabileceğiniz ek puan alırsınız. Puanlar arkadaşlarınızın etkinliğine bağlı olarak biriktirilebilir.

Arkadaşlara Öneriler

Daha önce belirtildiği gibi, fonksiyonel açıdanUDS Oyunu uygulaması, sosyal paylaşım ağı ve ağ pazarlaması ile biraz benzer. Ona arkadaşlar eklemelisin ve bir kafe, restoran, butik veya başka bir yeri ziyaret etmeyle ilgili öneriler göndermelisin. Bir arkadaş tavsiyenden yararlanır ve bir sipariş verirse, hesabınızda ikramiye kazanırsınız.

İndirim sistemi

Ancak hepsi bu kadar değil. Tavsiyeyi kullanan kişi, diğer tanıdıkları hakkında sevdiği yere bilgi verirse, sadece ondan değil, aynı zamanda sizden puan kazanacaktır. Dolayısıyla bilerek bilmediğiniz insanlardan ikramiyeleri kaydetmek kesinlikle sorunsuzca geçebilir.

Bütün bunlar, büyük indirimlerle, dünyanın dört bir yanındaki her tadı için çok sayıda kuruluşu kolayca ziyaret edebilmenizi sağlayacaktır. Bunların arasında:

 • kafe;
 • restoran;
 • gece kulüpleri;
 • kıyafet ve aksesuar mağazaları;
 • eczane;
 • araba yakıt ikmali ve çok daha fazlası.

Temel Avantajlar

UDS Oyunu İndirim Programıçantada çok kolay kaybolan çok sayıda plastik kartı taşımaya olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Sadece bir akıllı telefona ihtiyacınız var ve ekranda ekranda bulunan özel bir simge, dünyanın herhangi bir yerindeki yüzlerce ve binlerce yerde iyi indirimler elde etmenizi garantiliyor. Uygulamayı ne kadar çok kullanırsanız, o kadar çok bonus alabilirsiniz.

Ayrıca, sistemin uygulamanızdan arkadaşlarınız tarafından ikramiye kazanacaksınız. Böyle bir uygulama, bazı yerlerde kişisel önerilere layık bir alternatiftir. Önemli olan, onu yetkin bir şekilde kullanmaktır.

UDS Oyun programı indirim ve puan ama kupon sadece sağlar. Onlar özgür ve kolay analitik hızlı mevcuttur promosyonlar her türlü promonitorit sağlar.

Başka ne buluyorsun?

Ayrıca, programı indirirken kullanıcıları çok sayıda hizmet alırlar:

 • yeni tanıdıklar yapma fırsatı;
 • ilginç iletişim;
 • Fotoğrafları paylaşabilirsiniz;
 • tanınmış firmalardan teklif ve ikramiye almak.

Ve bu, bu indirim sisteminin kullanılmasını sağlayan tüm bonusların tam listesi değildir.

Ortaklar ne diyor?

Birçok sadece özel değil ilgilenecekyorumlar. UDS Oyun şimdi Rusya'nın yanı sıra Kazakistan'ın büyük şehirlerinde geniş bir ortak ağına sahiptir. Şimdi iki ülke topraklarında bu program kapsamında indirimler sağlayan yaklaşık 200 şirket var.

yorumları uds oyunu

Büyük iş işbirliği ile ilgileniyor,Bu uygulamanın analogları olmadığından ve müşteri sayısını hızla artırmaya yardımcı olduğundan. Kuruluşun ve ziyaretçinin sahibi için kullanışlı bir arayüze ve işlevselliğe sahiptir.

Ortaklar UDS hakkında çok arkadaş canlısıOyun, tüm fonlarının reklamlara yatırım yapmasından dolayı, indirimi kullanan çekici müşteriler şeklinde mükemmel bir şekilde ödeme yapar. Popüler kupon hizmetlerinden farklı olarak, her iki taraf da burada fayda sağlar ve bu tür bir uygulama bile daha işlevsel ve kullanışlıdır.

UDS Oyununun Popüler İstatistikleri

Uygulamayı kullanmanın tüm gerçekleriistatistiklerde. Onunla ilgili soruların sayısının programına göre, popülaritesinin hızlı büyümesi hakkında bir sonuç çıkarabilir. Bu, kullanıcıların ona ve şirket geliştiricisine giderek daha fazla güvenmeleri anlamına geliyor - bu şüphesiz finansal da dahil olmak üzere büyük bir başarı.

uds oyun com

Ayrı ayrı, istatistiklere bakmalıyız.Uygulama UDS Oyunu indir. Çalıştığı süre boyunca, sonuçlar çok iyimser. Restoranların ve mağazaların potansiyel müşterileri bu tanıtım sistemine daha fazla ilgi gösteriyor.

Böylece, App Store üzerinden, uygulama yaklaşık 8,000 kullanıcı indirdi ve Play Market aracılığıyla - sırasıyla 12.000'den fazla.

Sadece 2 ay aktif kullanıcılarhizmet 20 bin kişi oldu. Doğal olarak, bu, uçtan uca kaynaklara kıyasla ihmal edilebilir, ancak ÜDS Oyun hala gelişmektedir ve bu iyi bir göstergedir.

Ancak, geliştiriciler, indirme hızının hızla artacağını ve 2016 yılı sonunda sayının bir milyona yaklaşacağını tahmin ediyor.

Bahsedildiği gibi uygulama ücretsizdir. Dünyanın herhangi bir yerinde uygulayabilirsiniz. Geliştiriciler uds game.com resmi sitesinde indirebilirsiniz.

Yorumlar ne diyor

Görüşler her zaman aynı değildir. Doğal olarak, kullanıcı deneyimi UDS Oyununun ne olduğu ile ilgili olarak büyük ölçüde farklıdır. Bir aldatmaca mı yoksa uygun bir sadakat hizmeti mi?

Çoğunlukla insanlar, kullanımlarından memnun kalırlar ve aşağıdaki gibi olumlu yönlere dikkat çekerler:

 • güzel ve modern bir arayüz;
 • kolay gezinme;
 • programı;
 • kaydetme fırsatı;
 • hareketlilik ve kupon basmaya ve indirim kartları saklamak gerek yok.

Ancak uygulamayı düşünen şüpheciler varBaşka bir finansal piramit ve aldatmaca. Geliştiricilerin temel amacı, görüşlerine göre, daha sonraki kullanıcıların reklam satışı için çok sayıda kullanıcının katılımını en üst düzeye çıkarmaktır.

şekerleme

Bu hizmetten memnun olanlar, yorulmuyorlaronu övün. Özellikle kümülatif indirimler sistemi ve büyük çaplı bir yönlendirme programı gibi kullanıcılar, sadece aktif olan arkadaşlara değil, aynı zamanda kendileri tarafından getirilenlere de ikramiye alabilirler.

UDS Oyun Rusya'nın tüm şehirlerinde çalışmıyor,Ancak, sadece ülkenin büyük şehirlerinde değil, aynı zamanda bölge sakinlerinin de favori işyerlerini indirimlerle ziyaret etmeyi hayal ettiği uzak bölgelerde de ortakların ilgisini çekmek için aktif çalışmalar sürdürülmektedir.

Uygulama ve girişimcilerden çok memnunişinizi tanıtmanıza yardımcı olur. Tüketici alanında rekabetin şu anda büyük olduğu bir sır değil, bu yüzden rekabetin her zaman ön planda olması mümkün değildir. Ve böyle bir indirim programı, reklam bütçesini mümkün olduğunca verimli bir şekilde kullanmaya ve paralarını bu kuruma getiren müşterilere dönüştürmeye yardımcı oluyor.

Böyle bir hizmetin şüphesiz avantajı, bir kişinin normal bir ziyaretçi mi yoksa bir alıcı mı yoksa bir veya iki kez mi olduğuna bakılmaksızın indirim alma olasılığıdır.

Geliştiriciler de kendi yaratımlarını sürekli geliştiriyorlar. Düzenli olarak ortak ağ büyüyor, coğrafyasını genişletiyor. Ayrıca, tabii ki, bonus programı sevinemez ama seviniriz.

Hizmetin dezavantajları ve bunları düzeltmenin yolları

Olumsuz yorumlar var. UDS Oyununun geliştiriciler tarafından sağlanamayan birkaç nüansı vardır. Ayrıca, genellikle hizmetin nasıl çalıştığını anlama konusunda bilmeden ve isteksiz kalıyorlar.

Birçok noktanın ana dezavantajıKullanıcılar, ülkede ve yurtdışında bir dizi şehirde ortak kurumların olmaması. Ama burada, daha önce de belirtildiği gibi, soru zaman içinde. Çok yakında, hizmet kapsamı haritası daha büyük olacaktır. Planlar - Rusya ve BDT ülkelerinin tüm bölgeleri.

Başka bir nüans, uygulamanın çalışmadığıdır.akıllı telefonu internete bağlamadan. Ancak geliştiriciler, kısa bir süre sonra sözünün dikkate alınacağını ve hizmetin ağın olmadığı yerlerde bile kullanılabileceğine dair söz veriyor.

ÜDS Oyununa ve onun daimi iddiaları varKullanıcılar. Yani, eski arayüzün yenisinden daha uygun olduğundan şikayet ediyorlar ve geri dönmelerini istiyorlar. Ancak böyle bir karar, programın önceki sürümle birleştirilemeyen ek özelliklerle eklenmiş olmasından kaynaklanıyordu.

Bu nedenle, bu durumda, sadece beklemek gerekiruygulamanın görsel kısmı açısından güncellemeler. Dahası, geliştiriciler, değişikliklerin olacağına dair söz veriyor. Bu nedenle, yönetim ilk versiyondaki gibi basit ve belki daha kolay olacaktır.

Olası rakipler hakkında bilgi var,Kullanıcılara göre daha karlı uygulamalar. Ancak şirket, hizmetlerinin benzersiz olduğunu ve çok sayıda işlevi ve avantajlı teklifi birleştirdiğini garanti eder.

Ama yine de, spekülasyon yapmamak içinUDS Oyununun faydası, akıllı telefonunuzda kendinizi indirmek daha iyidir. Uygulamayı inceleyin, içerdiği özellikleri, sizin için ne kadar yararlı olduğunu okuyun. Ve eğer şehrinizde bu ağda yer varsa, onları indirimli olarak ziyaret etmeyi deneyin ve arkadaşlarınıza tavsiye edin. Ve kendinize ve akrabalarınıza hediye almak için alınan bonusları kullanabilirsiniz.

İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi 2019

İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi 2019

Related news

 • Akademik geçmiş ve tasarım nedenleri
 • Nako Örgü Bebek Yeleği Modeli Ve Yapılışı
 • Posası Olan Yiyecekler
 • Yöresel Yazmalar İçin Boncuklu Tığ Oyası
 • 14 yaşındaki bir çocuğun doğum gününde tebrik örnekleri: aile üyelerinden hoş sözler

 • İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi


  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi

  İncelemeler: UDS Oyunu. Uluslararası indirim sistemi