Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü 2019

Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü 2019 Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

Kaliteli bir Çin projektörü seçmekçok zaman alabilir. İlk ve en önemlisi, düşük çözünürlüklü modelin tam olarak alınması gerekmediğini belirtmek önemlidir. Cihazların ana göstergeleri, odak uzaklığının yanı sıra parlaklığı da içerir. Ayrıca, üretici kontrast değerini gösterir. Ekipmanı bağlamak için bir kompozit çıkış kullanılır.

Bazı modellerde akustik için bir konektör bulunur. Çoğu projektör, 3,5 mm çapında standart bir çıkış kullanır. Matrisler farklı bant genişliği ile kullanılır. Zamanında yüksek kaliteli bir projektör satın aldığınızda 35 bin ruble olabilir.

Çin Projektör Seçimi

İyi bir model seçmek

Çin projektörü seçerken, dönüştürmeniz gerekirsadece çözünürlüğe değil, aynı zamanda en boy oranına dikkat. Bu parametre genellikle 16: 9 olarak belirtilir. Matrislerin 200 Hz frekansında çalışması gerekir. Bir cihaz seçerken gürültü seviyesine özellikle dikkat etmek önemlidir. Ev için bir cihaz seçerseniz, belirtilen parametre 40 dB'den az olmamalıdır.

Minimum çözünürlük seviyesinde karşılandı1930'da 900 puan. 300 lümen parlaklık net bir şekilde yeterli olacaktır. Kontrol paneli son olarak kontrol edilir. Bir menü düğmesine ve aynı zamanda bir kapatma olmalı. Ayrı olarak, üreticiler bir keskinlik denetleyicisi kurarlar. Bu konuyu daha iyi anlamak için, en popüler projektörleri göz önünde bulundurmalı ve avantajlarını ve dezavantajlarını anlamalıyız.

Çinli projektörlere genel bakış

Projektör hakkında geri bildirim BenQ MS506

Bahsedilen Çin projektörleri inceliyorkural, iyi olsun. Birçok kişi, cihazın yüksek kaliteli video dosyalarının çoğaltılmasıyla başa çıkmada harika olduğuna inanıyor. Bu durumda kesintiye karşı koruma sistemi ikinci sınıfı uygular. Format MP3 modeli problemsiz destekler.

Videonun parlaklığı ayrı ayrı ayarlanabilir. Bu modelin odak kontrolü, düğme tipindedir. Müşterilere inanıyorsanız, bu serinin projektörü mükemmel tasarıma sahiptir. Ancak cihazdaki düğmeler çok nadiren yapışır. Belirtilen serilerin projektörünün izin verilen nem oranı% 30 seviyesindedir. Bu modeli ev aletleri mağazalarında 37 bin ruble bir fiyata satın alın.

BenQ MS508 kullnım kılavuzunuzu yada el kitabınızı indirin.

Bu kaliteli ve konforlu bir Çin projektörleriLED. Çoğu zaman cihaz ev sineması için satın alınır. Müşterilerin incelemelerine inanıyorsanız, o zaman odak sorunların temelinde belirlenir. Modelin bir parlaklık kontrolüne sahip olduğuna dikkat etmek de önemlidir. Gerekirse, videonun netliği artırılabilir. Bir slayt gösterisi için, model çok sık kullanılır.

Kesme koruma sistemi ilk olarak kullanılırsınıfı. Matris, bir frekans rezonatörüyle kurulur. RKK aygıtı destekler formatları. Bu durumda, iyi kalitede ses dinleyebilirsiniz. Alıcılara göre, tuşlara basmak çok nadirdir. Belirtilen dizinin projektörünün otomatik ayar sistemi yoktur. Bu ürünü piyasada satın alabilirsiniz 39 bin ruble arasında fiyatlandırılabilir.

Çinli projektörler

Projektöre genel bakış BenQ MS522

Profesyonel ve çok kaliteliÇinli projektörler. Toplamda, model üç lense sahiptir. Birçok uzman, cihaza kurulan matrisi övüyor. Alıcılar inanıyorsanız, o zaman resmin netliği kurmak çok kolaydır. Gerekirse, video kontrastı değiştirilebilir. Kesme koruma sistemi üçüncü sınıfta uygulanır. Projektörün parlaklığı 210 lümen. Cihaz 330 Hz frekansta çalışır.

Bu projektörün en boy oranı değişmez. Bu durumda, kompozit çıktı yoktur. Cihaza akustik bir hat çıkışı ile bağlanır. Cihazın tasarımı nedeniyle çok popüler. Modifikasyonun minimum odak uzunluğu 7 metredir. Resmin parlaklığı, genel ayarlar menüsünden kolayca ayarlanabilir. Bu serinin bir projektör satın alınabilir 44 bin ruble fiyatlandırılabilir.

Projektör Optoma DX346 hakkında geri bildirim

Belirtilen serilerin çince projektörleri üretildiPC tipi matris ile. Bu durumda, model 580 r formatını destekler. Gerekirse odak uzaklığı regülatör tarafından değiştirilebilir. Alıcılara göre, modelin yapılandırılması çok kolaydır. Toplamda, projektör iki lense sahiptir. Görüntüler arasında geçiş yapmak çok zaman almaz.

Bir projektör için yansıtılan projektörmükemmel uyum. Yapıştırmadan korunma sistemi üçüncü sınıfa uygulanır. Cihazdaki kontrastı arttırmak için filtre. Modelin kompozit çıkışı alıcıyı bağlamak için tasarlanmıştır. Akustik bir hat konnektörü üzerinden bağlanır.

Projektörün bu seride en boy oranıdeğiştirilemez. Cihaz tarafından sağlanan "Hız" teknolojisi desteklenmektedir. Böylece, bir slayt gösterisi görüntülemek için, cihaz mükemmel uyuyor. Modelin projeksiyon en boy oranı ana menüden değişir. Bu dizinin bir projektör satın alınabilir 33 bin ruble fiyatlandırılabilir.

çin led projektörler

Optoma DX342 hakkında Fikir

Bu serinin Çinli projektörleri çokyararlanır. Her şeyden önce, modelin mükemmel bir lens kullandığını unutmamak önemlidir. Bu durumda matris koruyucu bir filmle kullanılır. Gerekirse, proje en boy oranı kullanıcı tarafından konfigüre edilebilir. Çözünürlük 300 p birim destekler. Video oynatma ile sorunlar çok nadirdir.

Kesme koruma sistemi ilk önce uygulanırsınıfı. Görüntü sabitleme için filtre modelde mevcuttur. Ekipmanın minimum odak uzunluğu 7 metredir. MP4 modelinin sorunları olmadan biçimlendirdiği formatlar. Ev aletleri mağazalarında serisinin bir projektör satın alınabilir 41 bin ruble fiyatlandırılabilir.

Projektöre genel bakış Optoma DX348

Bu basit ve ucuz bir Çin projektörüdür. Sahipleri, birçok video formatının desteği için övgüyle karşılanmaktadır. Kesme koruma sistemi birinci sınıf uygulanır. Müşterilerin geri bildirimlerine inanıyorsanız, lensler çok nadiren kararır. Bu serinin projektör matrisi RKK tipindedir. Sınırlama frekansı 340 Hz'dir. Akustiği bağlamak için bir hoparlör konektörü kullanılır. Bu dizinin projektörünün kontrastı ayarlamasının çok kolay olduğunu belirtmek de önemlidir. Üreticinin tasarladığı tasarım, önemsemelere ve alıcılara çok memnun kalıyor. Bu serideki bir projektörü özel bir mağazada satın alabilirsiniz 38 bin ruble fiyatlandırılabilir.

En İyi ViewSonic Projektör

PJD5555LW en iyi Çin projektörüdürViewSonic Şirketi. En önemlisi ev sinemaları için uygundur. Model için kompozit çıktı. Gerekirse, görüntünün keskinliği ayarlanabilir. Interrupt koruma sistemi ikinci sınıfta kullanılır. RAA modeli destekler. Bu serinin projektörünün minimum çözünürlüğü 390 ruble. Alıcının incelemelerine inanıyorsanız, 5 metrelik bir mesafede, görüntünün netliği iyidir.

Bununla birlikte, cihazda eksiklikler var. Projektörün ses seviyesi 33 dB'dir. Diğer modellerle karşılaştırıldığında, bu yeterli değildir. Görüntünün en boy oranı ana menüden değiştirilebilir. Video kontrast oranı 120 mikron. Video RSK modeli formatları sorunsuz bir şekilde destekliyor. Bir slayt gösterisi göstermek amacıyla, model iyi uymuyor. Bu serinin bir projektörünü satın aldığımız zamanımızda 28 bin rubleden fiyatlandırılabilir.

ucuz çin projektör

Model Acer X122'nin görüşleri

Bu Çinli projektörler yeterliyüksek parametreler. Çözünürlük 230 r modeli destekler. Kesintilere karşı koruma sistemi üçüncü sınıfta kullanılır. Alıcıların geri bildirimlerine inanıyorsanız, görüntüler hızlı bir şekilde değiştirilebilir. Bu serinin projektöründeki "Speed" teknolojisi sağlanmamıştır. Çözünürlük 620 p cihazı destekler. Maksimum gürültü seviyesi 37 dB'dir. Projektörün en boy oranı değiştirilebilir. Bu serinin bir projektörünü satın al, kullanıcı 33 bin ruble.

Acer X124 Projektör Genel Bakış

Bunlar niteliksel ve çok işlevli modeller. Belirtilen dizinin Çinli projektörlerine genel bakış, parametrelerin açıklaması ile başlamak daha uygundur. Minimum odak uzaklığı altı metredir. Saçılma açısı 120 dereceden fazla değildir. Proctor sınırlayıcı voltajı 220 V'dir. Belirtilen serilerin cihazı 30 Hz frekansta çalışır.

Çözünürlük 450 p modeli desteklenmektedir. Uzaktan kumanda iki pil ile standarttır. PCC modelinin formatı desteklenir. Projektörün izin verilen nem oranı% 77'dir. Akustik için ses çıkışı mevcuttur. Ayrıca üretici bir kompozit konnektör sağlar. DSC formatı ile cihaz çalışmıyor. Kesme koruma sistemi birinci sınıf uygulanır. Hepsinde, projektör üç lensi vardır. Onlar için koruyucu bir tabaka sağlanır. Cihazdaki ters projeksiyon fonksiyonu. Gerekirse parlaklığı ayarlayabilirsiniz.

İnterpolasyon ile ilgili sorunlar nadiren ortaya çıkar. Duvar montajı için kelepçe standarttır. Projektörün maksimum odak uzunluğu 16 metredir. Gün ışığında tahıl çok dikkat çekicidir. Bu durumda, 10 metreden daha uzak bir mesafede kontrast önemli ölçüde azalır. Bu serinin bir projektörü satın alınabilir 42 bin ruble fiyatlandırılabilir.

en iyi çin projektörü

Model Acer X126'nın görüşleri

Serinin projektörü tüm desteklertemel formatlar. Bu durumda çözünürlük varsayılan olarak 1200 x 780'dir. Modifikasyonun asgari odak uzunluğu beş metredir. Alıcıların geri bildirimlerine inanıyorsanız, bunu yapılandırmak çok kolaydır. Bu projektörün tasarımı dikkat çekicidir. Parlaklığın kendisi yaklaşık 340 lümen dalgalanıyor. RM modelinin formatı desteklenir. Cihazdaki ses çıkışı 3,5 mm.

Standart kit için bir kablo içerirüç metre. Uzaktan kumanda aygıta da bağlanır. Çerçeve modellerinin enterpolasyonu ile ilgili sorunlar korkunç değildir. Ancak, görüntü atlamalarının periyodik olarak gerçekleştiğini unutmamak önemlidir. Model için duvar montajı yok.

Bu projektör, kural olarak gri renkte üretiliyorrengi. Interrupt koruma sistemi ikinci sınıfta kullanılır. Toplamda, model iki merceğe sahiptir. Uzmanlara inanıyorsanız, üzerlerindeki koruyucu tabaka yüksek kalitededir. Sunulan projektörü satın aldığınız kullanıcı 42 bin ruble fiyatından yararlanabilir.

Çin projektörleri yorumlar

Projektör Canon LV-S300 hakkında geribildirim

Bu serinin projektörü, kural olarak,iyi olur. Alıcılar, kompaktlık için yanı sıra çok işlevlilik övgü. Hepsinde, projektör üç çizgi çıkışı vardır. Müşterilere inanıyorsanız, cihazı kurmak çok kolaydır. Minimum odak uzaklığı 4 metredir. Çözünürlük 340 p modeli desteklenmektedir. Uzaktan kumanda standart projektör paketine dahil edilmiştir. Interrupt koruma sistemi ikinci sınıfta uygulanır. Bu projektörün fiyatı yaklaşık 38 bin ruble dalgalanıyor.

Projektörlerin değerlendirmesi

En popüler cihazların parametreleri göz önünde bulundurulduğunda, Çinli projektörlerin değerlendirmesi aşağıdaki gibidir:

1. ViewSonic PJD5555LW.

2. BenQ MS522.

3. Optoma DX346.

4. BenQ MS506.

5. Acer X122.

Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü 2019

Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü 2019

Related news

 • Kapalı bayan kombinleri moda
 • Ayakta vasküler yıldız işaretlerinin kaldırılması sadece estetik bir gereklilik değildir
 • Balık Figürlü Bebek Yeleği
 • Saten Yatak Örtüsü Kırmızı 2019
 • Silentblock kayan arka nasıl değiştirilir

 • Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü


  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü

  Çinli projektörler: yorumlar, oylar, yorum. En iyi Çin Projektörü