İnternet İlişkileri ve Astroloji 2019

İnternet İlişkileri ve Astroloji 2019
İnternet İlişkileri ve Astroloji


İnternet İlişkileri ve Astroloji

Barlardan sıkıldınız, klüpler için kendinizi yaşlı hissediyorsunuz ve buluşma sitelerinde şansınızı denemeye karar verdiniz. İlişki peşinde koşmaktan zaten yorgun ve bitkin olduğunuzu düşündüğünüz için bu noktada kaybedecek bir şeyiniz olmadığını hissediyorsunuz.

İnternet sitelerindeki profilleri incelemenin iyi yönleri:

-Oturduğunuz yerden onları inceleyebilirsiniz.

-Sormanıza gerek kalmadan potansiyel sevgilinizin sevdiği ve sevmediği şeyleri öğrenebilirsiniz.

-O kişiyle görüşmeden önce, onla ilgili kişisel bilgileri edinebilirsiniz.

Çok fazla bir şey yapmadan yeni birini bulmak kolaylaştı. Profil sayfasına yazdıklarından, yazdıklarının gerçek ve dürüst olduğunu varsayarak, biri hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Yeni bilgiler edinmenin yanı sıra potansiyel sevgilinizin güzel fotoğraflarını görme şansınız da olur.

Devam ettiniz, bir profil açtınız ve profilinize gelen taleplerden birini kabul ettiniz. Bilmediğiniz şeylerden biri karşınızdakinin internet ilişkileri sırasında kaçıncı olduğunuz. Gerçekten hayatının aşkı olabileceğini düşünerek mi size geldi yoksa birçok seçenekten sadece biri misiniz? İnternet ilişkilerinin bir diğer dezavantajı da gerçekten tanışmadığınızın birinden, internet üzerindeki bilgileri nedeniyle etkilenmeniz.

 

İnternet İlişkileriyle İlgili Önemli Noktalar:
 

1. Onun hakkında edinebildiğiniz kadar çok bilgi edindiğinize emin olun.

O kişiyle ilgili her detayı bilmeniz gerekmiyor ama yine de en azından adını soyadını, telefon numarasını, nerede yaşadığını ve belki çalıştığı yeri bilmelisiniz.

Potansiyel sevgiliniz ne kadar güvenilir? 5 yıl önce çekilmiş ya da başkalarına ait fotoğrafları sık sık göreceksiniz. Bazıları çok uzakta yaşamalarına rağmen size yakın bir yerde yaşadığını söyleyebilirler. Yaşları, gelirleri, işleri ve hatta çocuk sahibi olup olmadıkları konusunda bile yalan söyleyebilirler.
İnternetten birini bulmak tehlikeli olabilir. Onu ister tanışma sitelerinde, chat odasında,  ister forumlarda bulun biriyle tanışıp aşık olmak için belirsiz bir ortam olacaktır. İnternette tanıştıkları kadın ya da erkekler tarafından kandırılan birçok insan var.

2. Kalabalık yerlerde buluşma ayarlayın.

Buluşma kahvecide ya da restoranda olsun. Eğer çok rahat hissetmiyorsanız birkaç buluşma geçene kadar sizin ya da onun evinde buluşmayın.

 

 

3. Eski ilişkileri de dahil olmak üzere geçmişi hakkında bilgi edinin.

Eğer bir ilişkiden yeni çıktıysa, yeni bir ilişki istediğini söylese bile, yakınlarda ciddi bir şey yaşamayı beklemeyin. İlişkisinin neden bittiğini öğrenmeye çalışın. Karşınızdaki kişi size tamamen dürüst davranmayabilir. Bu yüzden zamanınızın çoğunu iletişim kurarak geçirmelisiniz. Daha çok konuştukça size daha çok açılacaktır.

4. Sadece internet üzerinden iletişimde kalmak isteyen tipler hakkında dikkatli olun.

Eğer sizinle telefon üzerinden ya da yüz yüze görüşmek istemiyorsa bu karşınızdaki kişinin güvenilmez büyük bir yalancı olabileceği konusunda büyük bir uyarıdır.

Temel internet buluşması uyarılarını aldınız şimdi sıra yıldızların vereceği ipuçlarında. Astroloji, size burçlar üzerinden internet ilişkileri ve uzun mesafeli ilişkiler hakkında ipuçları verebilir.

Koç/Venüs/Ay ya da Yükseleni Koç

Koç burçları uzun mesafe ya da internet ilişkileri konusunda sabırsız davranacaktır. Eğer aranızda kilometreler varsa sizden kolayca vazgeçmeleri kaçınılmazdır.

Boğa/Venüs/Ay ya da Yükseleni Boğa

Boğalar uzun mesafe ilişkilerine ve internet ilişkilerine açıklardır. Fakat bir noktada yerinizi değiştirmenizi isteyecektir. Boğalar uzun mesafeleri sevmezler. 35 kilometre yol katetmek onlara göre değildir. Dolayısıyla sizin için yola çıkmasını beklemeyin.

İkizler/Venüs/Ay ya da Yükseleni İkizler

İkizler kolay adapte olabilir. Uzun mesafe ya da internet ilişkisi için sabırları vardır ve sizin için taşınabilirler. İkizlerle ilgili sorun şu ki sizden çabuk sıkılabilirler. Yani uzun mesafe ilişkisi kolayca solup gidebilir.

Yengeç/ Venüs/Ay ya da Yükseleni Yengeç

Yengeçler evlerini ve ailelerini bırakmak istemezler. Dolayısıyla onların yanınıza gelmelerini beklemeyin. Yine de uzun mesafe ve internet ilişkilerine açık olacaklardır.

Aslan/Venüs/Ay ya da Yükseleni Aslan

Aslan aşık olmak ister ve uzak mesafe  ve internet ilişkilerine de açıktır. Eğer Aslan sizin yanınıza taşındıysa bağlılık ya da evlilik düşünmeye başlasanız iyi olur.

Başak/Venüs/Ay ya da Yükseleni Başak

Başaklar yer değiştirme konusunda sizinle kavga ediceklerdir; ama uzak mesafe ilişkisine de açıklardır. İlişki içinde olmayı severler ve hayatlarının aşkını bulmak için internete de bir şans vericeklerdir.

Terazi/Venüs/Ay ya da Yükseleni Terazi

Teraziler aşık olmayı severler. Bu yüzden aşkı ülkenin diğer ucunda ya da kendi şehirlerinde bulmaya açık olacaklardır. Yerlerini değiştirmek konusunda istekli olacaklardır. Ama sizden bağlılık ya da evlilik sözü almaları lazım.

Akrep/Venüs/Ay ya da Yükseleni Akrep

Akrepler hayatlarının aşkını bulmak isterler ve bu aşkı bulabilmek için çok uçlara gidebilirler. Eğer taşınmak zorunda kalırlarsa taşınırlar; ama yine de aşkı yakınlarında bulmayı tercih ederler. Akrepler konusunda dikkatli olmalısınız. Yeni sapığınız da olabilirler.

Yay/Venüs/Ay ya da Yükseleni Yay

Yaylar kendi alanlarını ve özgürlüklerini isterler. Dolayısıyla uzak mesafe ilişkilerine ve internet ilişkilerine açık olacaklardır. Ama bununla birlikte başkalarıyla da görüşmek isteyebilirler. Bu yüzden size aşık olmaları için onlara zaman tanımanız gerekebilir. Yaylar seyahat etmeye bayılırlar. Sizinle zaman geçirebilmek için yollara düşmeye hazır olacaklardır. Ama taşınmaya o kadar sıcak bakmayabilirler. Bu tamamen kariyerlerine bağlı!

Oğlak/Venüs/Ay ya da Yükseleni Oğlak

Oğlaklar ilişki konusunda ciddidirler; ama sizin taşınmanızı beklemek konusunda çok sabırlı olmayabilirler. Eğer bir Oğlakla tanışırsanız, yanına gitmek için ilişkiye yeteri kadar değer verene kadar bekleyin. Bu arada yola çıkması gereken sadece siz olacaksınız. İşi onu olduğu yerde kalıcı yaptığı için, o hiçbir yere gitmeyecektir.

Kova/Venüs/Ay ya da Yükseleni Kova

Kovalar internet ilişkilerine ve hatta uzak mesafe ilişkilerine bayılırlar. Birbiriniz için yer değiştirmeye karar vermenize yetecek kadar zamanı size vereceklerdir.

Balık/Venüs/Ay ya da Yükseleni Balık

Balıklar aşkla ve biriyle birlikte olmakla ilgili hayaller kurarlar. Dolayısıyla bir ilişki için her zaman istekli olacaklardır. Hatta sizin için taşınabilirler.

Sonuç olarak, internette aşkınızı ararken   sizinle gerçekten buluşmak isteyenler olacağı kadar size yalan söyleyenlerin de olacağının her zaman farkında olmalısınız.Bazı burçlar sizin için kilometreler aşabilir, taşınabilirler bazıları da en kötü düşmanlarınız olabilir.

İnternet İlişkileri ve Astroloji 2019

İnternet İlişkileri ve Astroloji 2019
İnternet İlişkileri ve Astroloji


İnternet İlişkileri ve Astroloji


İnternet İlişkileri ve Astroloji


İnternet İlişkileri ve Astroloji


İnternet İlişkileri ve Astroloji