Internovdan Phil: Bir aktör. Interns da Phili kimin oynadığını öğrenin 94 13.01.2019, 00:11

Internov'dan Phil: Bir aktör. "Interns" da Phil'i kimin oynadığını öğrenin

İlk dakikalardan itibaren "Staj" dizisi ekranlarda göründüğü için, çekici karakterleri ve eşsiz mizahı ile tüm seyircilerin kalplerini kazandı.

Ama eğer ana yönetici kadro ilePrensip, her şey açıktı, sonra Phil "Stajyerler" den çok fazla soruya neden oldu: Bu bir ustalıkla bir vurgusu taklit eden bir Rus aktör mü, yoksa davet edilen bir batı yıldızı mı? Bir sürü tahmin ve en az bilgi. Interns'ta Phil'i kimin oynadığını anlamaya çalışalım. Bu aktör neden bu rol için seçildi?

Çocukluk ve "Internov" gelecek yıldızın gençliği

Phil stajyerlerinden

Biyografisi herkes için çok ilginç olan "Stajyer" filminden Phil Odin Land Byron tarafından çalındı. Bu bir takma isim değil - bu rol oynayan aktörün gerçek adı.

Bir Byron Minnesota'dan (ABD) geliyor. 15 yaşındayken annesiyle Michigan'a taşındı. Geleceğin mesleğini seçmek için zaman geldiğinde, iyi bir sese sahip olan ve keman çalan Odin, yerel üniversitede müzik tiyatrosu fakültesine girmeye karar verdi. Genç adam gelecekteki bir kariyer için yüksek umutları vardı, çünkü Michigan'da - oldukça hareketli bir tiyatro hayatı.

Odin, Phil tarafından Interns'tan çalınmadan önce,aktör, Amerika Birleşik Devletleri'nde seçtiği üniversitede başarılı bir şekilde eğitim gördü. Ancak, o, kurumun öğretmenlerinin öğrencilerine sanat dünyasından aktör sanatından daha çok şey öğrettiklerini söyledi. Bu nedenle, Moskova'da staj yapmak için bir fırsat olduğunda, Odin bu yeteneklerini geliştirme umuduyla bu şansı yakaladı.

Moskova'da staj veya çeviri zorlukları

interna aktöründen fil

Moskova Sanat Tiyatrosu Okuluyurt dışından gelen stajyerler, ama geleceğin "Felemenkçe" nin Phil Richards'ı, dedikleri gibi, çeviri zorlukları, çünkü mecazi olarak Rus dili - dünyanın en karmaşıklarından biri. "Merhaba" ve "lütfen" katılımcıları ile tanışma Byron için gerçek bir işkence oldu.

Buna rağmen, Biri iyi, bu yüzden3 aylık staj sonrasında, aniden Rusya'da kalmaya ve Moskova Sanat Tiyatrosu Okulunda daha ileri eğitimine ve hatta ikinci yıl için kayıt yaptırmaya devam edildi. Bir Byron kabul etti, çünkü Rus oyunculuk okuluna katılmak için Moskova'ya gitti. Sanat yönetmeni Konstantin Raikin idi.

Ama kimse böyle bir denemenin gerçekleşeceğine söz vermedi.basit: Bir buçuk yıl sonra, biyografisi inanılmaz dönüşlerle dolu olan "Interns" ın geleceği Phil, memleketine dönmeyi düşünmeye başladı. Gerçek şu ki, bir aktörün hızlı bir şekilde düşünmesi ve en önemlisi duygularını ve duygularını özgürce sahnede ifade etmesi önemlidir. Fakat Rus dili zorlukla verildi, Bir kimse telaffuz ettiği metni her zaman anlamıyordu ve bu yüzden kendini yersiz hissediyordu.

Korkunç Ivan

İrade ve gerekli tüm çabalarla, BirByron eğitimini sonuna kadar getirdi ve bir diploma aldı. ABD'ye geri dönebileceğinizi düşünebilirsiniz, ama genç oyuncu böyle bir eylemin pervasız olacağını kararlaştırdı: yeni bir dil öğrenmiş, Rus sanat anlayışını anlamaya çalışmıştır - ne için? Rusya'yı bu kadar çabuk terk etmek mümkün mü? Odin, Konstantin Arkadyevich Raikin'in "Satyricon" tiyatroya katılma teklifini memnuniyetle kabul etmesinin nedeni budur.

Odin Byron, Interns'tan Phil tarafından çalınmadan önce aktör, A. Ostrovsky'nin Parası'nda Mütevazı Baklushin rolünü oynadı ve sinemada kendini birkaç kez denedi.

İlk fotoğrafı "Ivan the Terrible" dizisi oldu. Tarihsel çok-dizili film, yönetmen Andrei Eshpai tarafından 2009 yılında çekildi. Büyük Rus Çarı'nın doğumunun ilk günlerinden hayatının geçtiği andan biyografisini anlattı. Biri İngiltere'den gelen bir büyükelçi olan epizodik bir rol aldı - bunun için mükemmel İngilizce bilgisi ve İngiliz aksanı çok yararlı oldu.

"Günahın Başkenti"

Filmdeki Byron'un bir sonraki çalışması roldeydi.Olga Subbotina tarafından yönetilen "Sin'in Başkenti" dizisinde ikinci plan. Hikaye yeni değil: Moskova'yı fethetmek için iki kız gönderilir ve olaylar geliştikçe başarı ve bunun bedelini ödemek için gerekli olan tüm yanılsamalarını yitirirler.

"Interns" un geleceği Phil Richards ve bu kezekranlarda egzotik bir görüntüde ortaya çıktı - Prens Max. Onunla pek çok bölüm yok, ancak Dmitry Nagiyev, Victoria Tolstoganova, Andrei Ilyin, Evelina Bledans, Lyubov Tolkalina ve diğerleri gibi ünlülerin şirkette çalıştı.

"Stajlarda" örnekleri

2011'de Biri, Interns'ta ölümcül ateş etmeyi başlattı: İnternet arama motorlarına katılımının daha sık soruşturmaya başladığı bölümden sonra "İçişleri'de Phil'i oynayan" - seyirci içtenlikle bir Byron Rusçası olarak inanıyordu. adam, yetenekli taklit aksanı.Phil Richards stajyerlerinden

Odin, O'nun emin olduğunu itiraf ediyor - TV dizilerinde testleri başarısız oldu. Nihayet geri döndüğünde Byron'un sürpriziydi.

Bir Byron Internah'da filme hakkında

Genç aktörün hatırladığı gibi: Bir karakter olarak Phil Richards ("Staj") onun için basit ve tanıdık görünüyordu, çünkü Amerikan stajyer ve Odin'in yaşam durumları oldukça benzer. Ancak ilk çekim günü, zorlukların hala devam edeceğini gösterdi.phil staj biyografisi

Yine Rus metinle ilgili sorunlar başladı. Röportajlarından birinde, One Byron senaryo yazarlarının kasten alay etmeleri gerektiğine şaka bile yaptılar - yabancıların telaffuz edemediği öneriler için bu tür kelimeleri seçtiler. Bazen Odin'in bir telaffuzunun telaffuz edilmesi için yaklaşık 20 kişi gerekiyordu. Ama dizinin tuvaline gerçek bir yabancı getiren renk, sanatçının ve mürettebatın eziyetine değerdi.

Nasıl yapıldığına dair tavsiyeler içinÇeşitli tıbbi prosedürler yürütülüyor, Amerika'da özel bir klinikte doktor olarak çalışan annesiyle temasa geçti. Enjeksiyonları doğru şekilde yapmasını öğreten oydu.

Bir Byron sette meslektaşları hakkında

"Internov" dan Phil (daha doğrusu, onu gerçekleştiren aktör) serinin yaratıcı ekibine sıcak tepki verir.

Röportajda yer alan bir Byron, proje üreticilerine, özellikle vize açılışı vb. Gibi önemli konuları belgelemeye yardımcı olduğu için şükran duyuyor.kimler stajyerde oynuyor

Belirsiz sözlere ve setteki meslektaşlarına alay etmek için uzun zamandır rahatsız edilmedi, çünkü anladı: Rusya'da birbirleriyle şaka yapmak çok yaygın.

Genç bir oyuncu meslektaşı Ivan diyorOkhlobystin - hayattaki tüm aynı ekran karakterinden farklıdır - Dr. Bykov: çok daha sakin - filme arasındaki aralıklarla sürekli bir şeyler yazıyor, bir şey hakkında düşünüyor. Çekim sürecinin ilk aşamalarında, Okhlobystin, Odin'in özellikle Rusça esprili metinde oynadıkları türden doğru yaklaşımı geliştirmesine yardımcı oldu.

Ödüller ve Ödüller

Yabancı bir aktörün dikkatini iki kezRus oyunculuk okulunun anlaşılması onursal diplomalarla kutlandı - M.I. Tsareva ve M.I. Grishina. Aynı zamanda Golden Shakespeare (Baryshnikov Sanat Merkezi sahnesinde prömiyeri) tarafından aynı oyunda Hamlet rolü için Altın Yaprak 2009 ödülüne aday gösterildi.

aktör philyricards stajyerler

Internews'ten Phil, 6 yıldır Rusya'da yaşıyor. Gazetecilerden gelecek planlarla ilgili sorulara yanıt olarak, aktör One Byron utanarak gülümsüyor ve Rusya'dan bu kadar uzaklaşmaya hazır olmadığını söylüyor.

İki yıl önce Odin sonunda Rus vatandaşlığı aldı, bu da memleketine gidişinin tam olarak ertelenmesi ve çok yakında onun katılımı ile yeni filmler bekleyebilir.



Related news

 • Saç Düzleştiricilerinde Formaldehit Tehlikesi
 • Gurkan Demirez Sarkıları Listesi
 • KÜPELİ TIĞ OYASI YAPIMI

 • Internovdan Phil: Bir aktör. Interns da Phili kimin oynadığını öğrenin 86

  Internovdan Phil: Bir aktör. Interns da Phili kimin oynadığını öğrenin


  Internovdan Phil: Bir aktör. Interns da Phili kimin oynadığını öğrenin 22

  Internovdan Phil: Bir aktör. Interns da Phili kimin oynadığını öğrenin 16

  Internovdan Phil: Bir aktör. Interns da Phili kimin oynadığını öğrenin 82

  Internovdan Phil: Bir aktör. Interns da Phili kimin oynadığını öğrenin 58

  Internovdan Phil: Bir aktör. Interns da Phili kimin oynadığını öğrenin 89

  Internovdan Phil: Bir aktör. Interns da Phili kimin oynadığını öğrenin 45