Iyi mi 2019

Iyi mi 2019 Iyi mi

Iyi mi

Sizce bugünün önemi nedir?iyi neyin sorusu? Dünyamızdaki her şey çok karışık. Bu ne Böylece bir anda, kimse belki de söyleyecektir. Bu soru felsefi. Kökleri insan ruhunun derinliklerinde aranmalıdır. Dün ve bugün ne kadar çok şey söylendi hakkında konuşalım.Iyi mi

Iyi mi

Her gün çok farklı şeyler yapıyoruzeylemler. Bazıları rastgele, diğerleri - planlanmış, bunlardan herhangi birine bile dikkat etmiyoruz, ancak bir şekilde önceden plan yapıyoruz. Elbette, bu eylemlerden bazıları iyidir, bazıları kötüdür.

Gündelik hayatta, iyi ve kötü arasındaki çizginin üstesinden gelmek çok zordur, çünkü neredeyse görünmezdir.

Ne iyi Bunlar sadece bize değil, diğer insanlara da, bizim yararlanmamızı istediğimiz için yapmadığımız eylemler. Evet, gerçekten kalpten yapılacak iyi.iyi kötülük

İyi, kötü - prensip olarak, yakınlardadırbirbiriyle aynıdır, ancak aynı şekilde birbirinin tam tersidir. Genellikle gündelik hayatta onları karıştırabilirsiniz. Aslında, bazen insanlar kötülüğü önlemek için kötü şeyler yapmak zorunda kalırlar.

Bir kişinin araçlardan mahrum kaldığını söylemek mümkün müvarlığını, çocuğunu açlıktan kurtarmak için bir soygun yapmayı mı? Elbette, her birimiz, işlerini açıkça sahtekâr bir oyunda kuran zenginlerin hayır işlerine girdiklerini ve para ödemeyerek onları sağa ve sola dağıtmalarını izlemek zorundaydık. Bu ne Gerçek şefkatin tezahürü veya eski günahları atone etme girişiminde bulunmak? Çoğu durumda, ikinci budur.

Ahlakın olduğu yerde iyidir ve insanların ruhları bozulmamıştır. Eğer her birimiz bu hayatta en az bir kişi mutlu olsaydı, o zaman dünyadaki her şey mutlu olurdu.

Neyin iyi ve neden bu kadar zor oluyor? İnsanın iyi işler yapmasına izin vermeyen temel sebep kötü bir deneyimden başka bir şey değildir. Hayat, iyi yanıt olarak neredeyse daima kötülük yapacak şekilde düzenlenmiştir. Mesele şu ki, bir kişi bilinçaltında gerçekleştirilen eylemler için bir takım ödüller almak istemektedir. Hiçbir ödül yoktur ya da çok küçüktür - iyi olduğuna, kendisi için hiçbir şeyin başarılmayacağını anlar. Bütün bunlar lait çoğunluğun büyük bir hatasıdır. Aslında, iyi her zaman geri gelir, ancak derhal değil, kendinize yaptığınız insanlardan değil.iyi ol

Kalabalıktan göze çarpmaya kalkışmayın.iyi işler, çünkü bu korkunç bir cehaletin işaretidir. İyi günler yapmanın en iyi yolu onları hiç kimsenin bunları yaptığınızı bilmediği şekilde yapmaktır. Bu ilke sizin tarafınızdan ciddiye alınmalıdır. İstediğiniz gibi davranıyorsanız, dünya daha önce hayal edemediğiniz birçok iyi şeyle kesinlikle ödeyecektir.

İyi yapmak, gerekli ve çekinmeden! Hem tanıdıklara hem de yabancılara yapın. Bunun için bir ödül en azından bir gülüştür.

Iyi mi 2019

Iyi mi 2019

Related news

 • Karatay Diyeti İle Ayda Kaç Kilo Verilir
 • Ada Rogovtsevanın Biyografisi - zamanımızın en büyük oyuncusu
 • 2017 Bahar Modası Çan Kollu Bluzlar
 • Şişmanlık
 • Suçların kabahatleri arasındaki fark nedir Suç türleri: suçlar ve kabahatler

 • Iyi mi

  Iyi mi


  Iyi mi

  Iyi mi

  Iyi mi

  Iyi mi

  Iyi mi

  Iyi mi

  Iyi mi

  Iyi mi

  Iyi mi

  Iyi mi

  Iyi mi

  Iyi mi