Jason Derulo Şarkıları 2019

Jason Derulo Şarkıları 2019

Jason Derulo Şarkıları 6 04.03.2019, 05:08

Jason Derulo Şarkıları

Jason Derulo

21 Eylül 1989 Yılında Amerika Birleşik Devletleri Florida Miami’de dünyaya gelenjason deruloHaiti kökenli bir Amerikalıdır. Küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başlayan sanatçı oldukça küçük yaşlarda besteler yapmaya başlamıştır. Lise ve üniversite yıllarında birçok farklı sanatçı için söz yazarlığı da yapmıştır. İlk albümünü çıkarttığı 2010 yılına kadar birçok farklı şarkıcı için söz yazarlığı yapmasının yanında bazı tekli şarkılar yaparak bunları internet üzerinden sunmuştur. Oldukça sevilen bu şarkılar ile yapımcıların ilgisini çekmiştir. Çok sevilmeye başlayanjason derulo şarkıları2010 yılında kendi adını taşıyan albüm ile piyasaya çıkartılmıştır. Oldukça ilgi gören albüm ve içerisindeki şarkılar müzik listelerinde üst sıralara kadar tırmana bilmiştir.

İlk albümünden sonrada söz yazarlığı ve düet çalışmaları yapan sanatçı 2013 yılında Tattoos isimli ikinci albümünü çıkarttı. Bu albüm de çok fazla ilgi gördü ve çok sevildi. Albüm içerisinde bulunan şarkılar müzik listelerinde üst sıralara kadar yükseldi. Albümdejason derulo talk dirtyisimli şarkısı ile adını ülkesinin dışında da duyurdu. Birçok ülkenin müzik listelerine girmeyi başaran şarkı çok fazla ilgi görmüş ve sevilmiştir. Oldukça farklı ve çok güzel bir tarzı olan sanatçının bu albümüde çok fazla satış rakamına ulaşmıştır. Bu albümdejason derulo wiggleisimli şarkısı ile de büyük bir ilgi toplamıştır. Oldukça başarılı olan şarkı da müzik listelerinde üst sıralara kadar yükselmiştir.

Klipleri de internet üzerinden ve müzik kanallarında çok fazla izlenmektedir. İnternetüzerinden jason derulo dinleile arama yapılmakta ve çok fazla izlemeler almaktadır. Sanatçı 2015 yılına gelindiğinde üçüncü stüdyo albümü olan Everything Is 4 isimli albümü piyasaya çıkarttı. Bualbümde want to want meisimli şarkı ile oldukça başarılı olan ve çok ilgi gören şarkıcı büyük bir kitleye ulaşmıştır. Başarılı sanatçı birçok konser vermiş ve turneye çıkmıştır. Birçok ödüle de sahip olan sanatçı bu albümdejason derulo get uglyisimli şarkısı da çok fazla ilgi görmüştür. Alanında oldukça başarılı olan sanatçı kariyerine sorunsuz bir şekilde devam etmektedir.

Jason Derulo Şarkıları 2019

Jason Derulo Şarkıları 2019

Related news

 • Lyoton 1000. Yüzeyel tromboflebit: tedavi
 • Galatasaray ile Göztepe 54. kez karşılaşacak
 • Haşhaşlı Tatlı Videosu
 • Germe tavanlar için kornişler: seçim yaparken dikkate alınması gereken önemli
 • Kuru Meyveli Cookie (Ev Bisküvisi)
 • Bilim insanları ışığın hızını yavaşlattı

 • Jason Derulo Şarkıları 36

  Jason Derulo Şarkıları


  Jason Derulo Şarkıları 10

  Jason Derulo Şarkıları 17

  Jason Derulo Şarkıları 9

  Jason Derulo Şarkıları 14

  Jason Derulo Şarkıları 93

  Jason Derulo Şarkıları 26

  Jason Derulo Şarkıları 21

  Jason Derulo Şarkıları 72

  Jason Derulo Şarkıları 35

  Jason Derulo Şarkıları 3

  Jason Derulo Şarkıları 24

  Jason Derulo Şarkıları 26

  Jason Derulo Şarkıları 70

  Jason Derulo Şarkıları 74

  Jason Derulo Şarkıları 42