Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 2019

Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 2019


Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 20 11.02.2019, 09:17

Jeepler "Chevrolet Captiva" 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış

Amerikan jeepleri ilk kez "Chevrolet Captiva"üçüncü nesil 2013 Cenevre Motor Fuarı'nda tanıtıldı. Güncellenmiş crossover sadece dışsal değil, içeride de değişti. Ayrıca, geliştiriciler tam anlamıyla SUV her santimetre üzerinde olan ek teçhizat hallettim. Ancak, selefine bakarsanız, yenilik pek çok değişiklik yaşamadı, ancak yine de güncellenmiş "Chevrolet Captiva" dikkati hak ediyor. Öyleyse, bu SUV markasını daha ayrıntılı olarak düşünelim.

"Chevrolet" (cip): üçüncü nesil otomobillerin tasarımının bir fotoğrafı

Yeniliğin tasarımındaki ana değişiklikler yeni bir radyatör ızgarası, güncellenmiş bir güç tamponu ve yeni sis lambaları idi.Chevrolet Captiva jeepleriArkaya gelince, tasarımcıları değilpartiyi atladı. Artık yeni nesil makineler, daha büyük ışık yansıtıcılarının, yuvarlak krom egzoz borusu bağlantı parçalarının yanı sıra şimdi tamamen LED olan yeni arka tamponlar ve fenerlerden övünme kapasitesine sahip.

Iç mimari

Salon gelince, Chevrolet Captiva jipleriüçüncü kuşağın devrimci bir değişikliği yok. Önemli güncellemeler yalnızca daha çağdaş hale gelen gösterge tablosuyla ilgilidir. Önemli bir özellik, şimdi yeni Chevrolet Captiva jeeplerinin finisaj için daha iyi malzemelere sahip olması ve "üst" modellerde alıcılar aracın panel tahtasındaki deri iç kısımlarına ve diğer kaplamalara erişebiliyordu.

Teknik özellikler

Tasarım ve iç mekanın aksine,yenilik çok daha fazla değişiklik geçirdi. Rus pazarında, yeni jenerasyon Chevrolet Captiva jipleri iki benzinli ve bir dizel motorundan seçilmiş üç motor varyasyonu halinde sunulacak. İlk ünite gelince, 2.4 litrelik bir çalışma hacmiyle 167 beygir gücü üretebilir. 4500 rpm'deki tork 230 Nm'dir.Chevrolet Captiva »Jeep Fotoğraf

İkinci benzinli motorun daha fazlası varküçük kardeşinden daha gelişmiş özellikler. Yeni altı silindirli motor, 249 beygir gücü kadar, 3.0 litrelik bir güçle güç geliştirebiliyor. Bu cihazın 7000 rpm'de tork 288 Nm'dir.

Dizel dört silindirli motor var184 beygir gücü kapasitesi ve 2.2 litrelik bir çalışma kapasitesi. Tork açısından, dizel mutlak birincidir: küçük güce rağmen torku 400 Nm ve 2000 dev / dak. Kadardır. Her üç ünitede altı aşamalı iki vites kutusu bulunur: otomatik ve mekanik. Yakıt tüketimi açısından, yeni bir Amerikan, karışık bir döngüde yüz kilometre başına 8.5 litre (249 beygir gücü motoru için 12.2) litre olduğundan, ekonomik çağrılabilme hakkına sahiptir.

Cip Chevrolet Captiva yeni

maliyeti

Fiyat politikasına gelince, yeni Chevrolet Jeepi önceki nesil SUV'lar ile hemen hemen aynı maliyette olacak - yaklaşık bir milyon ruble.

Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 2019

Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 2019

Related news

 • Elmalı Kereviz Salatası
 • Lastik botlarla turizm: Venedik sular altında kaldı
 • Bir öğretmenin içgözlemi nasıl yazılır
 • Kızlar Hangi Erkeklerden Hoşlanır

 • Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 14

  Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış


  Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 77

  Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 11

  Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 63

  Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 46

  Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 10

  Jeepler Chevrolet Captiva 2013. Yeni jenerasyon otomobillere genel bakış 9