Köşedeki Coop 2019

Köşedeki Coop 2019 Köşedeki Coop

Köşedeki Coop

Tavukları kişisel olarak yetiştirmeye karar verirsenizTüketim, o zaman ülkede bir tavuk kümesi inşa etmek gerekir. Ülkede bir tavuk evi inşa etmek gibi ciddi bir konuya yaklaşmadan önce, onun için bir yer seçmeli ve kuşu korumanın bir yolunu seçmelisiniz.

Tavukları ev eşyalarınızda tutabilirsiniz.çeşitli şekillerde: yürüyebilen veya bulunmayan hücrelerde, derin yataklarda veya serbestçe. Her yöntemin artıları ve eksileri vardır, örneğin, serbest içerikle, tavukların çoğu yemle beslenirler, aktif olarak hareket ederler, ancak kuşların bazı sebeplerden ötürü ölmeleri veya yataklara gitmeleri olasılığı yüksektir.

Bazen tavuklar için yürüyüş yaparlar, bunun için ayrılırlarBölgenin bir parçası. Fakat böyle bir vaguladan hiçbir yararı yoktur, çünkü toprak hızla aşağı doğru çiğnenmiş ve ot yok, solucan kalmamıştır. Ve yağmurda, padok çamura dönüşüyor.

Eğer bir aday kanatlı çiftçiyseniz, en iyisiSert bir kaplamaya sahip bir solaryum içeren derin bir çöpün üzerinde tavuklar içerir. Böyle bir solaryumun avantajı, temizlikte sürekli olarak muhafaza edilebilmesidir ve böyle bir tavuk kümesini kendi elinizle inşa etmek hiç de zor değildir.

Kuşların sayısı küçükse, birleştirebilirsinizhücresel ve açık içerik. Bunu yapmak için, roost ve yuvaları monte eden küçük bir yalıtımlı odaya ihtiyacınız var. Nases yuvarlak olmalı, böylece tavuklar pençeleriyle rahatça sarılabilir.

Ülkenin tavuk evinin altında, zaten adapte olabilirsinizmevcut döken veya yeni bir tane inşa. Ülkede yeni bir tavuk kümesi inşa ediyorsanız, vakfı kurarak başlamalısınız. Takmak için delikler açın ve temel blokları takın. Daha sonra su yalıtımı döşeyin, alt boruları monte edin ve dikey destekleri takın. Bundan sonra, bir kiriş sistemi inşa etmek ve kayrak koymak gerekir.

Kafesi yağmurdan plastik bir kalkanla kaplayabilirsiniz.veya diğer kaplama malzemesi. Bu tür tavuk kümeslerindeki katlar, kerpiç veya ahşapla yapılır, ancak hiçbir şekilde beton değildir. Zemin, tuğla veya beton sütun üzerinde bulunan kütükler üzerine serilir. Zemine derin bir talaş yatağı dökülür. Duvarın üstünde küçük bir pencere var. Duvarlar ve tavan köpük veya başka bir yalıtım ile yalıtılmalı ve üst kısım panolarla olmalıdır.

Duvarın güney tarafında, kuşun kafese gireceği bir kuyu inşa edilir. Kafes dış duvara yakın bir şekilde bitişiktir ve zeminden 50 santimetre yüksekliğe ayarlanmıştır.

Böyle bir tavuk kümesindeki bir kuş içinzordur, çünkü ızgara boyunca bulunan çöp, periyodik olarak temizlendiği yere düşer. Tavuk kümesi elektriktir, bu yüzden sadece ışığı yakmazsınız, ancak çok soğuk ise, ısıtıcıyı yerleştirin. Soğuk hava başlangıcı rögar kapağı ile kuş daima ülkede sıcak bir pomeschenii.Takoy kümesinde ise sadece kuşların bakımı yararlıdır, ama aynı zamanda bölgeyi kaydedin.

Ülkede tavuk kümesi inşaatıbir sebepten ötürü, ertelenen serada kuşlara bir kafes koyabilirsiniz. Işıktaki bitkilerin karbondioksit absorbe ettiği ve seradaki tavukların içeriğinin, karbondioksit düzeyini artırdığı, kuşlarda metabolizmanın çok yoğun olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, baharda bazı sebze yetiştiricileri özellikle 4-5 dört aylık tavuk satın alır ve daha iyi bitki büyümesi için bir serada kafes asarlar.

Sera koşullarında tavuklar daiyi, yumurta üretiminde bir artış var. Serada koklamak için, çöpleri zamanında temizlemeniz, kafesin altına galvanizli bir demir tabakası koymanız gerekiyor ve gübrenin her gün saman, turba ya da samanla serpilmesi mümkün. Çürüyse, bu çok katmanlı pasta ek karbon dioksit verir ve kompostlamadan sonra ince bir organik gübre üretir.

Sadece bir tavuk kümesi inşa etmek güzel olmaz.kendi elleriyle evlerinde, aynı zamanda her gün kahvaltıda taze yumurta bulundurmak için bir rekreasyon alanı ile birleştirin ve kuşları gözlemleme ve onlara hayran olma fırsatına sahip olun.

Ve eğer çok sayıda hayvancılık yapmayı planlıyorsanızTavuklar, en etkili yol hücresel pillerin kurulması olacaktır - kuşlara dikkat etmek ve onlar için gerekli sağlık koşullarını yaratmak daha kolaydır.

Köşedeki Coop 2019

Köşedeki Coop 2019

Related news

 • Süzme Yoğurt Buzlukta Saklanır mı
 • Duruş bozukluğu nasıl düzelir ile Etiketlenen Konular
 • Artritte Beslenme: Artrit Diyeti
 • Gebeliğin haftaları için bir çocuğun ağırlığını nasıl hesaplanır
 • Bebeklere su verilmeli mi

 • Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop


  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop

  Köşedeki Coop