Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 2019

Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 2019
21.09.2019

Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 22

Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - "Viking"

Yıllık sıkıntılarınızı rahatlatmak içinYataklar, birçok sahip, çeşitli meyve bahçesi ve bahçe ekipmanı satın alır. Bu, özellikle toprak kültivasyonu için tasarlanan agregalar için geçerlidir, çünkü bu ikinci ölçü çok emek yoğundur. Doğru kültivatörü seçmek son derece önemlidir, ancak karmaşıklığı muazzam çeşitliliğindedir. Belirli bir şeyi seçmek zordur ve bu nedenle değerlendirmeleri analiz etmeye değer. Bu durumda bir yazlık konut için kültivatör almak çok daha kolay olacaktır.

yazlık konutlar için kültivatör değerlendirmeleri

Manuel modeller

Yaygın kullanım rağmenmekanize teknoloji, hepsi eski mekanik modelleri atmak için acele etmiyor. Elektrik veya benzin teknolojisinin basitçe işe yaramadığı durumlarda çok kullanışlıdırlar. Bu tür cihazlarla ilgili incelemelerin çoğu oldukça ayrılmıştır.

Çoğu zaman insanlar düşük maliyete dikkat ederler.iyi performans ve dayanıklılık. Tabii ki, geniş alanları işlerken yüksek yorgunluk hakkında da konuşuyorlar. Ancak, ikincisi genellikle potansiyel kullanıcıların belirli bir dava için gerekli olan modeli doğru bir şekilde seçememesi nedeniyle ortaya çıkar.

Asılsız olmamak için, bazı pratik geri bildirimler veriyoruz. Bir yazlık konut için kültivatör, daha detaylı olarak bilgi sahibi olacak şekilde seçilebilir.

 kültivatör Viking yorumlar

Rotasyonel (stellate) çeşitleri

Bu durumda uzun bir milsivri diskler. İşçi aracı aynı zamanda yabani otların kökleri çekerek içine sıkışmış bir uzun ve derin diş sonuçlanan muamele edilmiş toprağın yüzeyine yuvarlanır. Yorumlar nedir? Bu tür vermek için Kültivatör mükemmel bir şekilde kanıtlamıştır!

Kompakt, onunla çalışmak zorunda değilsinÇok fazla çaba harcamak, ve toprak işlemenin verimliliği çok yüksek. Ancak pek çok kişi, ağır ve killi toprakların yardımı ile işlenemeyeceğini söylüyor: Çok ağırlar ve bu nedenle aracın dişleri zorlukla içeri giriyor, sürekli donuk ve bükülüyorlar.

El sökücüler

Bu cihaz türü en yaygın olanıdır.tüm ülkenin evler ve mutfak bahçeleri. Bu tipteki aletler son derece ucuzdur, neredeyse herhangi bir donanım mağazasında satın alabilirsiniz. Açıkçası, bu listede avantajları biter. Çoğu durumda, kültivatör el kitabı için elverişlidir, incelediğimiz incelemeler, yalnızca iki ya da üç yüz metre karelik bir alana sahip olup, işlerini mekanize etmelerine gerek yoktur.

Kullanıcılar oybirliğiyle şikayetteÇalışma, özellikle yoğun ve taşlı topraklar söz konusu olduğunda kayda değer çabalar göstermelidir. Bu tip kültivatörlerin kalitesinin genellikle mükemmel olmaktan çok uzak olduğu göz önüne alındığında, çok az hizmet verirler.

yorumlar vermek için en iyi kültivatörlerBu incelemeleri okuduktan sonra neler söylenebilir? Manuel tip vermek için bir kültivatör, sadece çok küçük bir alanı işlemek için gerekli olduğunda kullanılabilir. Siteniz büyükse, benzin veya elektrikli modelinize hemen bakmak en iyisidir.

Benzin mi, elektrik mi?

Bu anlaşmazlık asla sona ermeyecek, ancakBu anlaşmazlığın çözümüne katkıda bulunmak. Bir kerede, yerli alıcılar tarafından tercih edilen benzinli kültivatörlerin avantajlarını değerlendireceğiz.

 • Mobildirler, elektrik kaynağı gerektirmezler: Bir orman evinde çalışabilirsiniz.
 • Yüksek güç. Bu parametre ile benzinli kültivatörler elektrikli aletten daha iyi performans gösterirler.
 • Yüksek güç nedeniyle, tedavi edilen alanın boyutunda daha az sınırlıdır.
 • Çalışma süresi. Hatta profesyonel elektrikli aletler bile, üst üste sekiz veya daha fazla saat çalışamazsınız, motoru soğutmak için sürekli durmaya zorlanırsınız.
 • Hava durumuna bağlı olmayacaksın. Yağmurda elektrikli aletler sadece kamikaze çalışır.
 • Kırsal alanda böyle bir kültivatörtercihen iki kriterle: önce, benzin almak daha kolaydır. İkincisi, köyde, elektrikli aletlerin “sevmediği” çok sık güç dalgaları vardır.

Benzin teknolojisine nasıl tepki veriyorlar?sahipleri? çeşitlendirmek yeterlidir. Ne benzin vermek potansiyel kullanıcılar kültivatörler çekiyor? Yorumlar gösteriyor ki düşük devirlerde mükemmel çekiş gibi insanlar, toprak işleme derinliği (elektrik modellerin bundan çok daha fazla olduğu) yanı sıra tamir imkanı.

Son paragrafla ilgili olarak,açıklığa kavuşturmak için: gerçek şu ki, garanti sonrası dönemde elektrikli motor kültivatörü yakarsanız, onu fırlatmak ve yenisini almak daha kolaydır. Değişim maliyeti, yeni birimin maliyetinin% 70'ine varan "acımasız" dır.

benzin vermek için kültivatörler yorumlar

Negatif özellikler

Ayrıca olumsuz yorumlar da vardır. İnsanlar çoğu ithalat modelinin akaryakıt kalitesine son derece duyarlı olmasından hoşlanmazlar. Kırsal kesimde kaliteli benzinle problemler ortaya çıkabilir, ancak zayıf yakıt kalitesi nedeniyle uçulan piston sistemi garanti kapsamında değişmez. Ek olarak, yeni başlayanlar genellikle en basit tamir ile ciddi zorluklar yaşarlar.

Elektrikli modellerin avantajları

Bu nedenle, ortalama elektrik kültivatörlerinin daşağı için sahip oldukları avantajlar (tartışacağımız yorumlar) şöyledir:

 • İş için çok yüksek hazırlık kolaylığı: sadece uzatma kablosunu açın ve fişi prize takın.
 • Kolay bakım: Eğer benzin, yağ ve mum kalitesi hakkında endişe olamaz.
 • Elektrikli alet kışın bir şehir dairesinin dolabında bile saklanabilir. Benzinin kokusu sizi rahatsız etmeyecek ve yangınla mücadele durumunda her şey çok daha iyi.
 • Bu teknik çoğu durumda çok daha ucuzdur ve hizmet ömrü tecrübesiz sahiplerin elinde daha fazladır.

Yorumlar aynı ruhta bulunur. Müşteriler bu ekipmanın bakım ve işletim kolaylığı gibi, ancak uzatma kablosu satın almak için çok fazla istek yok. Tabii ki, pil modelleri var, ancak maliyeti daha az para harcayarak, aynı zamanda bir benzin ve basit bir elektrik modeli satın alabilirsiniz.

Viking

dacha için kültivatörler yorumlarBen kültivatör "Viking", hakkında yorum yapmak gerektiğini söylemeliyimhangi şimdi düşünün oldukça yaygın ve nispeten ucuz mekanizmalar ile ilgilidir, bu nedenle bu enstrümanın satışların giderek artan hız şaşırmayın. Buna ek olarak, ülkemizde bu şirket çeşitli yayımlanan geleneksel olarak popüler benzinli modelleri vardır. Son yıllarda, bu yan ülkemizde marka "Sakin" ivme kazanmaya hızla başladı inanılmaz derecede popülerdir.

Hemen hemen tüm müşteriler mükemmelToprağın toprak işçiliğinin derinliği, 0,3 m'ye ulaşır Kendinize hakim olun, bir süngü kürekle zemini çakmak için ne kadar zamana gerek duyulduğu, eşit derecede olağanüstü sonuçlar elde etmeye çalışın! Buna ek olarak, onay, iç yakıtla mükemmel şekilde çalışan, sık sık bakım ve onarım gerektirmeyen yüksek kaliteli dört zamanlı motorlardan kaynaklanır.

Hemen hemen tüm değerlendirmeler sonraİşleme büyük kökler ve topaklar olmadan son derece iyi işlenmiş toprak ile bırakılır. Bu durumdan son derece mutlu olan bu toprağa, toprağa hıçkırık ve sert zemine tahammül etmeyen bu toprak salatalıklarına ve diğer ekinlere dikmeyi planlayanlar.

Mühendisler ayrıca, ergonomiekipman: Kültivatörün kullanımı kolaydır ve dönüş yarıçapı yeni sürülmüş toprak üzerinde yürümemeye izin verir. Ayrıca, tüm modeller çok sessiz çalışırlar, bu da küçük çocuk sahibi olanlar için önemlidir. Viking kültivatör bunun için olağanüstü bir şey. Alıcılar, küçük yorumlar olsa da, bu konuda çoğunlukla olumlu yorumlar.

Bazı olumsuz özellikler

Bazen sapın açısı ile ilgili problemler vardır. Ama asıl sorun bu değil. Her şey redüktörlerle ilgili. Birçok sahip, üç veya dört yıl sonra düzensiz olduğunu şikayet ediyor. Kural olarak, içinde su ve kir var. Bütün bunlar kullanıcıların kendilerinin yanlışlığına atfedilebilir, ancak bu durumda sadece üretici sorumludur.

dacha için kültivatör kılavuzu yorumlarServiste vites kutusunun olmadığını iddia ediyor.ihtiyacı vardır. Görünürde, yüksek kaliteli yağ içine dökülür ve bu nedenle bu bölüm tüm operasyonel ömrünü tamamıyla sorunsuz bir şekilde yerine getirmelidir. Buna göre, vücudunda, ne yağ seviyesinin ne de boyunun, yeni bir teknik sıvıyı doldurmanın mümkün olabileceği gözle görülebilecek şeffaf bir penceresi yoktur.

Hyundai modelleri

Birçok kişi bu Koreli şirketi tanıyoriyi araçların üreticisi, ama aynı zamanda yüksek kaliteli ve güvenilir tarım makinelerinin serbest bırakılmasını da göz ardı etmiyor. Hiçbir şekilde daha düşük olan kültivatörler Hyundai, şu anda incelediğimiz yorumlardır.

Bu firma aynı zamanda geniş bir yelpazedeEvsel koşullarda iyi kanıtlanmış benzinli motorlu tarım makineleri. Alıcılar, motorun yüksek itiş gücüne, iyi bir derinliğe (35 cm'ye kadar) ve mükemmel bir toprak işleme kalitesine dikkat çekiyor.

Ayrıca, yüksek dikkatBileşenlerin kalitesi ve dolayısıyla çok nadiren kullanıcılar garanti süresi boyunca kırılma şikayeti. Bu arada, Kore'ye yapılan motorun özel saygısına neden oldu: Çok yüksek kaliteli, yüksek yükler altında uzun süre çalışabilir. Alıcılar, tüm sarf malzemelerinin tüm servis merkezlerinde mevcut olduğunu (neredeyse tüm büyük ya da daha az büyük şehirler olduğunu) doğruladılar.

Aynı üreticinin lehine diyor kiHizmet mağazalarında ve merkezlerde satılan tüm bileşenlerin şüpheli Çinli işletmelerde değil, Kore fabrikalarında üretildiği gerçeği. Ne yazık ki, makalenin bir sonraki bölümünde konuşacağımız yerli üreticiler söz konusu olduğunda kesinlikle tersi durum gözleniyor.

Yerli üreticiyi desteklemeye değer mi?

 değerlendirme vermek için kültivatör seçimi

Bu karmaşık bir sorudur. Bir yandan, tüm yerel kültivatörler verdiğimiz, yorum yaptığımız (örneğin Mole), dokunduğumuz şeyler oldukça ucuzdur. Ama bu ucuzluk bazen yanlara gider ...

Alıcılar hem düşük maliyet hem deyerli benzine mükemmel uyum. Ama aynı zamanda bazen çok kaliteli kalem kalmamasına, birkaç ay için başarısız olan starterlere ve birçok yedek parçanın Çin menşeli olmasına da değiniyorlar. Aynı marş ile, kullanıcılara göre, genel olarak garip bir şey olur: Orijinal yedek parçalar yıllarca çalışır, Orta Krallık'tan "meslektaşları" iken, en az 1,5 bin ruble değerinde "bir kaç dakika içinde" uçarlar.

bulgular

Yani kültivatör seçiminizi durdurmak için neülke için? Tanıklıklar, aynı Viking, Hyundai ve Shtil'den gelen modellerin kendilerine en güvenilir olanları kanıtladığını gösteriyor. Rakiplerden daha pahalıya malolurlar, ancak işletme maliyeti nihayetinde çok daha düşük. Bunlar, en iyi kültivatörler. Geri bildirimler, rakiplerinin her zaman övünemeyeceği yüksek güvenilirlik ve yüksek performans kalitesini ifade eder.

Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 2019

Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 2019

Related news

 • Ayakkabı seçimi
 • Güllü Bebek Panço Modeli Yıpılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Cromwell: İkinci Dünya Savaşı İngiliz Ordusu tankı
 • Vişne reçeli: faydalı tatlı ve ekşi sevinç için bir reçetedir
 • Rusya Federasyonu Devlet simgeleri: bayrak, amblem ve ilahi

 • Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 69

  Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking


  Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 20

  Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 7

  Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 57

  Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 72

  Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 18

  Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 44

  Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 94

  Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 45

  Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 23

  Kültivatörler: yorumlar. Hyundai markalı yazlık konut için kültivatör - Viking 63