Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlarKöpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar

27.05.2019

Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 23

Köpek maması "Pedigri": kompozisyon, yorumlar

Köpek maması "Pedigri" varyantı ifade ederEkonomik. Bu ucuzdur, ancak kalitesi ayrı ayrı tartışılmalıdır. Piyasada çok uzun zaman önce ortaya çıkmadı - 90'larda. Zaten ünlü olan maalesef Mars tarafından üretildi, ne yazık ki, kalitesiz ürünler.

Daha önce hiç duymamış bir dogman bul.Bu kıç sadece imkansız. Üretici, yavru köpekler ve yetişkin köpekler için çeşitli yiyecek seçenekleri yaratır. Ayrıca, farklı köpek türleri için tasarlanmıştır, bu yüzden doğru seçeneği seçebilirsiniz. Yaşlılıkta köpekler için kuru yem "Pedigri" vardır. Dengeli formu bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur. Ancak, kompozisyona özel bir dikkat göstermeye değer, belki de doğal gıdaya geçmek daha iyidir?köpek maması

yapı

Köpekler için et göz önüne alındığında,Tabii ki, "kompozisyon" sütununda yazılanları dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir. Örneğin, sığır eti ile "Pedigri" de sadece üçüncüsüdür. Önce mısır, sonra buğday ve sadece onlardan sonra tavuk yemeği. Ama bu nedir? Birçok "tavuk eti" ifadesini duymak için şaşıracaksınız. Aslında, bu öğe yan ürünlerden yapılır. Sonra bileşimin pirinç, pancar posası, et ununu içerdiğini okuyabilirsiniz. Yine, son seçenek sadece% 4'lük bir miktarda sığır etinde. Ne yazık ki, bu tür köpek maması (Pedigree), sadece tavuk için dolu olacak, ancak amaçlananlar için değil. Avantajlara sadece vitaminler ve çeşitli faydalı katkı maddeleri olduğu söylenebilir. Ancak, genel durum yardımcı olmaz. Yemdeki karbonhidratlar olup olmadığından dolayı, tam kompozisyon açıklanmadığı için, zor bir şey söyleyin.soyağacı yorumlar

Kompozisyon analizi

Mısır yüksek kalorili olarak kabul edilir.Bu mide mükemmel şekilde doldurur, ancak köpeği doyurmaz. Bu sürekli bir eksi. Ve üye listesinde birinci sırada yer aldığından, bunların çok fazla olduğuna şüphe yoktur.

Pirinç yanı sıra mısır, sadece evcil hayvanın midesini doldurur, bundan dolayı sadece zararlıdır.

Buğday başka bir tahıl ürünüdür. Köpekler genellikle üç yiyeceğin bu kombinasyonunu domuz yavrularıyla karşılaştırır. Köpeklerde genellikle alerjisi olduğu gerçeğini belirlemeye değer. Üstelik, bu ürünler içinde amino asitler yoktur, bu da dörtlülere herhangi bir özel yarar getirmedikleri anlamına gelir.

Tabii ki, tavuk yemeği daha fazla anlamköpek maması. Bununla birlikte, üretim teknolojisi hakkında bilgi yoktur. Bazen bu un gerekli teknolojiye göre üretilir ve sonuç olarak mükemmel kaliteye sahip bir ürün elde edilir.

Köpek maması "Pedigri" de et ununa sahiptir. Prensip olarak, tavukla aynı şeyi temsil eder. Ancak, içinde sığır eti sadece% 4'dür.

Pancar posası vücuttaki lif miktarını dengelemeye yardımcı olur. Ama asıl önemli olan tüketilen miktar.

yorumlar

Bazı tüketiciler beslemeyi söylüyoriyidir. Ama sonra size Pedigri'nin başlamasından bir iki yıl sonra ortaya çıkan yaralardan bahsederler. Çoğu durumda onunla ilgili yorumlar olumsuzdur, ancak yine de onun lehine olan ateşli savunucuları vardır. Birçok insan para için değer bu gıda gibi. Gerçekten de, böyle düşük bir fiyatta bulmak mümkün değildir (maliyeti 1500 rubleden fazla değildir). Ama favori evcil hayvanınızın sağlığını korumak için buna değer mi?kuru gıda soyağacı

Sonuç

Bazıları için köpek maması olmasına rağmenve köpekler gibi, köpeğini her daim kalıcı bir şekilde veremezsin. Bir tedavi olarak ve nadiren (lezzetli, ama zararlı) - çocuklar için bir çip olarak kullanmak en iyisidir. Birçok köpek genellikle doğal yiyecekler vermekten daha iyidir, bu gerçekten yüksek kaliteli bir yem kadar pahalı değildir. Ama böyle bir bitkisel gıda ile bir evcil hayvanı öldürmek hala buna değmez. Lütfen bunu düşün ve doğru seçimi yap.

Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlarKöpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar

Related news

 • Yaz gribi olmamak için formül
 • Mercimek Sulusu Tarifi
 • Abiyotik faktörler, çevrenin biyotik faktörleri: örnekler
 • Karnabahar Pane Videosu
 • 260 Ceza Kanununun Maddesi: orman tarlalarının yasadışı olarak kaydedilmesi

 • Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 19

  Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar


  Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 35

  Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 37

  Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 75

  Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 10

  Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 12

  Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 11

  Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 86

  Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 50

  Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 53

  Köpek maması Pedigri: kompozisyon, yorumlar 87