Köpekler için Biomill: kompozisyon, faydalar 81 20.01.2019, 02:42

Köpekler için Biomill: kompozisyon, faydalar

Köpek maması "Biomill" (İsviçre) iç piyasayı hızla fethediyor ve profesyonel yetiştiricilerden ve basit köpek yetiştiricilerinden çok sayıda derlemeye imza atıyor. Bu gıdaların özellikleri neler?

köpekler için biyomir yemi

Hakkımızda

İsviçre şirket Biomill'in sloganı "Sağlık vedoğa tarafından uzun ömürlü olun! " dikkatle hayvanları, özellikle köpekler, aile üyelerine göre ve bugünün dünyasında sağlıkları ilgileneceğim. Ve bildiğiniz gibi, ve köpek iyi beslenme olmadan tamamen sağlıklı olamaz "biz ne yemek vardır".

Biomill'i üreten şirketin temsilcileriköpekler için en yüksek kalite standartlarını karşılayacak ürünler üretmeye çalışın. Yem üretimi için sadece doğal ham maddeler kullanılır. Bitmiş yem uluslararası sertifikalarla onaylanan sıkı kalite kontrolünden geçer.

1994 yılından bu yana, ürünlerISO 9001 üretim prosesinin uluslararası standardı. 1997 yılında, Biomill köpek maması, uluslararası ISO 14001 standardına uyum sağlamak için sertifikalandı. 2001 yılında HACCP / BRC sertifikası izlendi.

biyolojik köpek maması değerlendirmeleri

Hammaddeler

Biomill köpek maması,İnsanlar için bile uygun kaliteli et. Yem üretiminde kullanılan tüm et ürünleri çevre dostu, yasal yetkililer tarafından kontrol edilen uygun sertifikalara sahiptir.

Ürünlerin üretiminde, işlenmemiş un kullanılmaz ve yemdeki tahıllar genetik olarak değiştirilmemiştir.

Hammaddelerin dikkatle seçilmesinden dolayı, pestisitler, antibiyotik kalıntıları ve çeşitli kimyasal katışık maddeler gıdaya girmemektedir. Bu nedenle, neredeyse hiçbir Biomill alerjisi yoktur.

fayda

Neden profesyonel yetiştiriciler çok düşkünBiomill (köpek maması)? Bununla ilgili yorumlar tamamen olumlu. Köpek sahipleri evcil hayvanlarının daha iyi görünüp daha iyi hissettiklerini söylüyor. "Biomill" hayvanların sağlığını nasıl etkiler?

köpek maması biomill isviçre

Optimum dengeli bileşenlerKöpekler için yem Biyokütle içerir, kuyruklu evcil hayvanların yaşam beklentisini artırır, metabolizmayı normalleştirir ve yaşa bağlı komplikasyonları önlemek için yardımcı olur.

"Biomill" vücut tarafından mükemmel bir şekilde emilirköpek, büyük bir besin değerine sahiptir ve dışkıyı normalleştirmeye yardımcı olur. Yem bileşimi, soğuk preslenmiş buğday yağına dayanan bir gıda katkı maddesi olan viogerma'yı içerir. Birçok vitamin ve besin içerir, sindirim sistemini iyileştirir ve yemek borusunu besler. Vitaminler, oligosakkaritler ve doğal antioksidanlar bağışıklığı arttırır.

Beslenme mükemmel dengelidir ve pH'ı kontrol eder, idrar sistemini korur ve köpeklerin sağlığını ve ömrünü olumlu yönde etkileyen taş oluşumunu önler.

Taurin, kalp, göz ve üreme organlarıyla ilgili problemlere yardımcı olur. Besin kaynağı hayvanlarda bulunan proteinler hayati amino asitlere sahiptir.

"Biomill" süper premium sınıf köpekler için bir yemektir. Evcil hayvanınıza mükemmel sağlık ve uzun ömür sağlar.

Köpekler için Biomill: kompozisyon, faydalarresim fotograflar

Related news

 • Kurdele Oyası Gelincik Çiçeği Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık
 • Kaç tane sperm yaşıyor Kısaca ana
 • İkimizin Yerine 83. Bölüm Özeti 29 Kasım Anandi Öğretmeniyle Karşılaşır

 • Köpekler için Biomill: kompozisyon, faydalar 52

  Köpekler için Biomill: kompozisyon, faydalar


  Köpekler için Biomill: kompozisyon, faydalar 77

  Köpekler için Biomill: kompozisyon, faydalar 73

  Köpekler için Biomill: kompozisyon, faydalar 41

  Köpekler için Biomill: kompozisyon, faydalar 99

  Köpekler için Biomill: kompozisyon, faydalar 43

  Köpekler için Biomill: kompozisyon, faydalar 84