Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 2019

Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 2019

Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 17 16.01.2019, 16:21

Kırım'daki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi

Su parkı, her yetişkininperi masalı çocuk gibi hissedin. Küçük ziyaretçilere çeşitli su kaydırağı ve cazibe merkezlerinden çok fazla duygu duyulacak. Günümüzde su parkları bir tür etkin dinlenme olarak popülerlik kazanmaktadır. Orada ailenizle, arkadaşlarınızla veya ruh eşinizle vakit geçirebilirsiniz. Bu tür dinlenme yerlerinin "doymuşluğu" konusunda önde gelen tatil köyleri arasında Kırım yarımadası var. İşte en büyük su parkı. Onlardan yaklaşık on Kırım var. Ve yarımadada olsanız, tatil zamanınızı neşeyle geçirme fırsatını kaçırmayın.

Su parkı nedir?

Bu bir dinlenme yeri, bir eğlence parkı, hangikonuklara çeşitli su turistik mekanları ve su oyunları sunmaktadır. Su parkında ziyaretçinin doğrudan havuza düştüğü farklı yüksekliklerdeki su kaydırağı bulunmalıdır. Buna ek olarak, bu tür yerlerde sulama direkleri, şelale, yapay nehirler ve sörf yapmak için bir yer var. Birkaç yüzme havuzu sadece yüzme değil aynı zamanda aşırı eğlence sunuyor. Genellikle, su parkları sahilde tatil beldelerinde bulunur. Bu nedenle, sadece gezintileri değil aynı zamanda sıcak güneşi ve güzel kumsalın keyfini çıkarabilirler. Kırım yarımadası da dinlenme yerleri ile ünlüdür. Oraya yalnızca eğlence amaçlı değil de turistler onları ziyaret etmekten hoşlanıyor. Özellikle popüler olan Kırım'daki en büyük su parkı - "Banana Republic".Kırım'daki en büyük su parkı

Bu tür dinlenme yerlerini ziyaret etme özellikleri

Kırım yarımadasında çalışan tüm su parklarımevsimsel. Genellikle Haziran'dan Eylül'e. Su parkına giden bilet fiyatı, ziyaret zamanı etkilenir. Elbette, 5-6 saat ya da bütün gün bilet almanız daha iyi. Saatlik biletler genellikle çok yüksek bir fiyata sahiptir. Bir su parkı seçerken tercihlerinize güvenmelisiniz. Her biri özel bir şeyle dikkat çekiyor. Bazı ölçek, diğerleri bir dizi slayt, üçüncü teknolojiler. Tabii ki, dikkatsizce Kırım'daki en büyük su parkı bırakamazsınız. Yarımadadaki eğlence mekânlarının derecelendirmesinin ilk satırını alması şaşırtıcı değil.Kırım'daki en büyük su parkı hangisidir

Kırım'daki en büyük su parkları

Yarımada'da birkaç dinlenme yeri, neredeyüzebilir, rahatlar ve eğlenirsiniz. En büyük park Evpatoria şehri yakınlarında - "Banana Republic" ve "Lukomorye" dir. Ancak bunların birçoğu Kırım'ın doğu kıyılarında. Popüler olan en ünlü su parklarının derecelendirmesini yapabilirsiniz.

 1. Aquapark "Blue Bay". Deniz suyu üzerinde özel olarak çalışır. Bu inanılmaz bir avantaj. Sonuçta, böyle bir su parkında bir kez ziyaret eden, denizin gücünü hissetmek, düzenli bir su parkına gitmek istemez. "Blue Bay", Simeiz köyünde bulunuyor.
 2. Aquapark "Almond Grove". Alushta şehrindedir. Park, pitoresk manzaraları ile ayırt edilir. Kaydıraklar ve cazibe merkezleri, kayalık araziyle mükemmel şekilde hizalıydı. Su parkı bölgesinde bir otel, bar, bilardo, bowling, sauna, sauna ve çok daha fazlası var. Bu kompleks, eğlence ve iş konferansları için idealdir.
 3. Aquapark "Su Dünyası". Çok sayıda farklı slayt ve rekreasyon için oldukça geniş bir alanla donatılmıştır. Sudak'ta, Kırım yarımadasının doğu kıyısında bir park var.Kırım'daki en büyük su parkı nerede
 4. "Zurbagan" su parkı, güneşli bir şehirdeSivastopol. Yetişkinler için beş farklı slayt ve küçük park ziyaretçileri, tatlı su için yedi ısıtmalı havuz, çeşitli yemekler sunan beş kafe bulunmaktadır. Personel burada çok samimi ve konuksever.
 5. Su parkı Koktebel oldukça küçüktür. Ancak tarzı ve tasarımı çok rahat bir yer. Sezonun yükseklikte burada biraz kalabalık, ama başka bir anda çok şey var. "Koktebel" yedi havuzları, yirmi dört büyük slaytlar, oniki su kaydırağı, park, kafe, otel, bar, restoran ve daha fazlasına sahiptir. Bu su parkı Koktebel şehrinde bulunmaktadır.
 6. Aquapark "Atlantis" en yeni parktır. Yalta şehrinde bulunmaktadır. Bu stilde bir aquapark yaratmak ilginç bir fikir. Parkta dokuz slayt, bir çocuk oyun alanı, bir bar, bir restoran, bir tıp merkezi, çeşitli dükkanlar yer alıyor.Kırım'ın en büyük su parkı

Kırım'daki en büyük su parkı nerede

Burası park "Banana olarak kabul edilir.cumhuriyet". Bu büyük eğlence kompleksidir. slaytlar Onun alanı ve çeşitli yalnızca kıskançlık. Kırım en büyük su parkı 9 kilometre Yevpatoriya kentinden bulunan yapabilirsiniz. Burası egzotik atmosfer kayıtsız kimseyi bırakmayacak. Orada yumuşak çim, şezlonglar, yetiştirilen gölge bir kenara bırakılmaktadır ziyaretçiler için yerleri, egzotik ağaçlar ve çalılar dikilmiş. Su Parkı sağ havuz, jakuzi, tenis kortları. Burada herkes GORK bulacaksınız 8 adet yüzme havuzu, 27'den fazla slaytlar, tıp merkezi, kafeler, barlar içerir y taşınmak hangi. ekstrem bardak altlıkları ve daha az sakin tepeler vardır. rahatlamak ve güneşlenmek istiyorsanız, o zaman parkta şezlonglar için beklemek zorunda kalacak.

Evpatoria'daki bir başka su parkı

Bu, "U Lukomorie" kompleksidir. Bu su parkı gerçekten muhteşem bir yerdir. Burada, sihirli bir atmosfere geçişte size yardımcı olacak Rus masallarındaki çeşitli kahramanlarla tanışacaksınız. Bu su parkı diğerlerinden büyük fark yaratıyor. Bu, eklemsiz bir eğlence oluşturmak için kullanılan bir teknolojidir. Çok az slayt bu şekilde inşa edilmiştir. Su parkı, en popüler tatil beldesi olan Kırım - Evpatoria şehrinde bulunuyor. Şimdi şehrin en güzel cazibe merkezi haline geldi.Kırım'ın en büyük su parkları

Kırım'da su parkları hakkında bilgi

Yarımada dinlenme popüler. Pitoresk manzaralar, ılıman sıcak iklim ve muhteşem denizin tadını çıkarmak için oraya gidiyorlar. Ancak Kırım'daki eğlence merkezleri çok şey sunuyor. En önemlisi, turistler su parkları sever. Orada ailenizle çok iyi dinlenebilirsiniz. Yarımada'da pek çok tatil yeri var, ancak geziden önce çoğu turist Kırım'daki en büyük su parkı olduğunu öğrendi. Ve sonra onu ziyaret ettikleri için pişman değiller. Gittikleri yolculuk hakkında daha sonra hevesli yorumlar. Genellikle buranın şaşırtıcı atmosferi, farklı cazibe merkezleri bolluğu ve rekreasyon için gelişmiş altyapı not etti. mükemmel plajları ile çok popüler bir tatil kasabasında - ziyaretçiler, ve ne Yalta kenti yakınlarında, Kırım en büyük su parkı olan gibi.

Bu harika yerin tüm su parkları dikkat çekiyor. Onlar zevk maksimize etmek ve her ziyaretçinin rahatlığı için tasarlanmıştır.

Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 2019

Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 2019

Related news

 • Kod 3749 - hangi ülke Ermenistana devredildi
 • Limonlu Ve Nişastalı Kek Videosu
 • ÖNÜNDE ÇAM DESENİ OLAN KADIN PATİK 2 ŞİŞ İLE

 • Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 75

  Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi


  Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 3

  Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 67

  Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 98

  Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 47

  Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 77

  Kırımdaki en büyük su parkı, yarımadadaki su parklarının derecelendirilmesi 8