Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 2019

Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 2019
20.10.2019

Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 48

Kürk fabrikası "Svetlana": kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları

Zorlu iklime sahip ülkelerde, kürkün popülaritesiZamanla olmaz azla her şeye rağmen ürünlerini üretmektedir. pahalı ve sadece güzel olduğu için değil, çünkü kadınlar, mont seçin. İlk sıcak, rahat, konforlu ve pratiktir. belirgin yüksek maliyet çok çabuk kendini amorti edecektir. Kürk ürünleri kusursuz bir görünüm tutarak, bir yıldan fazla hizmet vermektedir. Kalın yünlü kumaş veya kaşmir klasik ceket hakkında söylenemez - İshal şey sadece bir sezon, dehşet içinde izledi altındaki kovanın atkı kenarı yukarı sildi, tuval çevresinde küçük topakları, ceket neden eski ve dağınık görünüyor.

"Svetlana" - şık kıyafetlerin bir kürk fabrikası

Kürk fabrikası "Svetlana" (Pyatigorsk) yorum14 yıldır müşterilerinin hevesli - aldı o kadar çok kürk dış giyim pazarında çalışıyor. Şirket, Rusya'nın iç pazarı ve ihracat için yüksek kaliteli kürk konfeksiyon üretiminde uzmanlaşmıştır. Toptan alıcılar için her zaman kapıları kutsal üretimin kutsallığına açıyorlar - uzun vadeli işbirliği olasılığı, fabrikanın çalışmalarına, kaliteli hammadde sertifikalarına aşina olmayı gerektiriyor. Kurumdaki perakende müşterileri hakkında da unutmayın. "Svetlana" kürk fabrikası, müşterileri ile doğrudan temas kurmasını ve ilk ağızdan alıcıların izlenimlerini öğrenmesini ve ayrıca talep çalışmasında doğrudan bir rol üstlenmesini sağlayan kürk ürünleri satan özel mağazalardan oluşan bir ağa sahiptir.

Fabrika "Svetlana" özel ilgi gösteriyorkürk işleme gelenekleri. Aynı zamanda, geleneksel yöntemlerle birlikte, yenilikçi işleme teknolojileri yaygın olarak tanıtılmaktadır. Tüm bunlar, her zevke hitap eden yüksek kaliteli, modern ve şık kıyafetler yaratmanıza olanak tanır.

Fabrikanın ürünleri çok popülerdir, çünkü farklı fiyat kategorilerindeki ürünler geniş ölçüde temsil edilmektedir.

kürk fabrikası Svetlana

Her koleksiyon çok geniş bir şekilde temsil edilirAstrakhan, mouton, nutria, astragan modelleri. Her bir alıcının ihtiyaçlarını karşılamak için moda tasarımcıları vizon kürk, chinchilla, çakal, Kutup tilkisi, tilki, samurdan yapılmış şık kıyafetler geliştiriyor.

Kürk kalitesi ürün dayanıklılığının garantisidir.

Kural olarak, bir kürk manto satın alma olarak kabul edilmezpara yatırım, bunun nedeni bölgenin iklim koşullarına bir zorunluluktur. kürk veya koyun derisi orijinal itiraz tutarak mümkün olduğunca uzun süre görev için Ama kim reddedebilir ki? Dayanıklılık kürk hizmeti en kalitesini etkiler. Böyle kürk ürünleri bir fabrika "Svetlana" in dikiş için kullanılır - Niteliksel kürk, hiçbir sıkılmasını kabararak edilmez, kötü deri yoluyla görünür, oldukça yoğundur, kürk noktalar olmadan düzgün bir rengi vardır.

kürk fabrikası svetlana yorumlar
Yüksek kaliteli kürkten kürk ürünleri içinelverişsiz hava koşulları yok - ıslak kar ya da aniden kış yağmuru başladı. Kürk fabrikası "Svetlana" tarafından temsil edilen bu macera ürünleri nedeniyle şekil, renk ve görünüm kaybetmeyin. Ürünlerin mutlu sahiplerinin Svetlana'dan aldığı yanıtlar, bunun doğru bir şekilde teyidi olarak hizmet ediyor.

Şık, şık ve pratik

Her şeyi aynı anda istediğimiz şekilde düzenledik. Bu nedenle, ana işleviyle mükemmel bir şekilde başa çıkan her şey için, hemen yeni ve yeni gereksinimler ortaya koyarız. Kürk ürünleri istisna değildir. Öncelikle neyin sıcak olacağını araştırıyoruz ve her şey çok önemli değil. Ancak, ısındığında, satın almada dar bir şekilde görünüyoruz: bu şey ne giymek gerektiği ile modanın en son trendlerine ne kadar karşılık veriyor? Bir kürk fabrikasının moda tasarımcılarının tüm olası şüpheleri göz önünde bulundurur. Aynı zamanda, dünya moda trendlerini izleyen zamanları da takip ederler. Ve kürk modası alanında sıklıkla yasa koyucuların kendileri oluyorlar.

kürk fabrikası Svetlana Pyatigorsk yorumlar

Her yeni koleksiyon yeni modeller sadece mont ve uzunluk ve stil değişen koyun derisi mont, fakat kürk ve kürk yelek, ayrıca şık çok rahat ve çok popüler ceketler ile şaşırtmaktadır.

Öncelik - müşteri hizmetleri

Onun arasında kürk fabrikası "Svetlana"öncelikler her zaman müşteriler için endişeyi vurgulamıştır. Hammaddelerin özenli seçimi, güvenilirliği ve kürk ürünlerinin üretim kalitesi, müşterilere günlük hayatta dış giyim kullanımı konusunda büyük bir zevk ve satın alma konusunda güven vermektedir.

Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 2019

Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 2019

Related news

 • Turşu sebze tedarik: Kış çıtır olacak
 • Limonlu Ve Nişastalı Kek Videosu
 • Öğrenci diyeti ender saraç ile Etiketlenen Konular
 • İletişim Bar (Penza): inceleme, incelemeler
 • Kan alkol içeriği

 • Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 94

  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları


  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 64

  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 14

  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 92

  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 49

  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 76

  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 71

  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 40

  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 82

  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 77

  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 26

  Kürk fabrikası Svetlana: kalite ve sofistike tarzın bir modeli olarak kadın kürk katları 36