Kıskançlığa son 2019

Kıskançlığa son 2019 Kıskançlığa son

Kıskançlığa son

Kadınların hemcinslerine karşı duyduğu aşırı kıskançlık erkekler tarafından sevilmeyen huyların başında geliyor. Etrafınızdaki kişilerin evine, işine, fiziğine, kocasına, sevgilisine, çocuğuna, hayat tarzına imreniyor olabilirsiniz. Kimi zaman girdiğiniz bir ortamda bakışların onun üzerinde olmasını kıskanabilirsiniz. Ancak herşeyin olduğu gibi kıskançlığın da sağlıklı bir dozu var.

Kendi huzurunuz adına sağlıklı düşünün ve kem gözlerinizi sakının.Kıskançlık yapmayabaşladığınız anda ortama ister istemez negatif elektrik saçıyorsunuz, farkında değilsiniz. Bu şekilde size yaklaşmak isteyen insanları da etrafınızdan kaçırıyorsunuz.

İmalı sözler ile karşınızdakiniiğnelemektenvazgeçin. Böylesi bir tutumla onu kendinizden daha üstün olarak gördüğünüzü ve rakibinizi yıpratmak istediğinizi açıkça belli ediyorsunuz. Kendinizi küçük düşürmeyin.

Kendinizi sevinve özel olduğunuzu hatırlayın. Kendinizi başkaları ile kıyaslamanız sizi sıradanlaştırır. Ortada kazanan ve kaybedenlerin olduğu bir yarışma yok. Kıyaslamaya son verdiğiniz an özgüveniniz yükselecektir.

Davranışları ve sözleriile sizi üzen, kötü hissettiren kişilerin yanında vakit geçirmek zorunda değilsiniz. Patavatsız, kaba, görgüsüz insanları etrafınızdan uzaklaştırın.

Etrafınızdaki olumlu gelişmelerden beslenin, sadece banahep bana yaklaşımısağlıklı değil. Çevrenizdeki kişilerin hayatındaki pozitif gelişmeler size de umut ışığı vermeli ve hayatta güzel şeyler de oluyor, benim için de her an iyi gelişmeler olabilir mesajını alın.

Kıskançlığa son 2019

Kıskançlığa son 2019

Related news

 • Yeni buluşlar teknoloji icatları icadlar ve buluşlar yeni icatlar
 • Görenleri Çatır Çatır Çatlatan Boncuklu Tığ Oyası
 • Evde cilt bakımı: Siyah nokta karşıtı yüz temizleyici tarifleri
 • Halkalı Şeker Fıstık Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • El Örgüsü Bebek Patik Örnekleri

 • Kıskançlığa son

  Kıskançlığa son


  Kıskançlığa son

  Kıskançlığa son

  Kıskançlığa son

  Kıskançlığa son

  Kıskançlığa son

  Kıskançlığa son

  Kıskançlığa son

  Kıskançlığa son

  Kıskançlığa son

  Kıskançlığa son