Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştirilerKablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler

22.05.2019

Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 82

Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler

Birçok kişi karaoke altında şarkı söylemekten hoşlanır. Doğal olarak, Skype'taki görüşmeler için normal mikrofon burada uygun değildir. Sadece gücüne ve hassaslığına sahip değil. Aynı zamanda pahalı bir kondenser mikrofonu satın almak mantıklı değil. Profesyonel bir konser değil. Yaratıcı hedeflere cevap verebilecek ve aile bütçesindeki boşlukları kırmayan altın bir ortağa ihtiyacımız var. Bu Defender MIC-142. Tüm parametreler için uygundur. Şimdi onu daha ayrıntılı olarak düşünün.

Şirket hakkında biraz

Defans bir Rus markası, ürünlerihangi Çin'de üretilmektedir. Şirket, kişisel bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar için fare, klavye, hoparlör, joystick ve manipülatör, web kamerası ve diğer çevresel aygıtlar üretiyor. Şirketin adı, doksanlı yılların sonlarında ve 2000'lerin başında CRT monitörleri için bu eksik cihazların zararlı radyasyonundan kullanıcıların gözünü koruyan koruyucu ekranların üretilmesiyle ilgiliydi. Ancak zamanla firma diğer ürünlerin piyasaya sürülmesine hakim olmuştur. Canlı bir örnek kablosuz mikrofon Defender MIC-142'dir.

defans mikrofonu 142

Bu üreticinin ürünleri çok popülerRusya ve BDT ülkeleri. Satışlar açısından "Savunucular" (English Defender) en seçkin markaları bile atlattı. Bu şirketin ürünleri, kabul edilebilir imalat kalitesi, güvenilirlik ve düşük maliyet ile karakterizedir. Muhtemelen, enlemlerde bu üreticinin popülaritesini açıklayan olumlu niteliklerin bu başarılı kombinasyonu. Ve şimdi mikrofon incelemesi Defender MIC-142'ye geçiyoruz. Sıradan bir kullanıcıya ne sağlayabilir?

Görünüş ve tasarım

Harici olarak Defender MIC-142 özellikle etkileyici değildir. Siyah plastikten yapılmış standart bir standart mikrofon. Ancak üst kısmı, vücudun dinamik başın etrafındaki yivli yapısı nedeniyle sıradışı görünüyor. Bu, mikrofonu (özellikle üst kısmı) daha dayanıklı ve hasara karşı dayanıklı hale getirir. Kablonun bağlantı noktası, herhangi bir profesyonel ekipmanta kullanılan DLX konektörüdür. Orada anteni veya kit ile birlikte gelen kabloyu takabilirsiniz.

mikrofon defans mikrofonu 142

Sıkı görünüm Defender MIC-142 bunu yaparmikrofon evrenseldir. Hem ciddi bir olayda hem de bir otvyaznoy partisinde kullanılabilir. Ve bu şirketin tasarımcılarının temel avantajı. Çoğu kimse, olağan teknik özelliklere sahip böyle göze çarpmayan ve çok yönlü bir mikrofona ihtiyaç duyar. Hiçbir şey olağanüstü değil.

Paket İçeriği

Mikrofon Defender MIC-142 bir kutu içerisinde gelirrenkli baskılı yüksek kaliteli kartonlardan. doğrudan mikrofonu, 3.5mm (6.5) için bir kablosuz sinyal alıcı adaptör bekliyor İçinde ve şebeke çalışması için çıkarılabilir kablo (alıcı ve mikrofon için) iki standart AA pil. Başka bir eksiksiz set kullanıcı el kitabının Rusça olmasıdır. Bu ürünün Orta Krallık'ta piyasaya girdiğini göz önüne alarak iyi bir set. Bununla birlikte, Rus şirketinin isteği üzerine üretildiğini hesaba katarsak, bu konuda garip bir şey yoktur.

kablosuz mikrofon defender mikrofon 142

En ilginç şey, kablolu kablophantom gücünü (mikrofonu bağlama tarafında) kullanın, ancak diğer ucunda 3,5 mm'lik standart bir fiş (mini-Jack) vardır. Bu mikrofonun profesyonel ekipmanla kablolu bir cihaz olarak kullanılabileceğini gösterir. Ama en önemlisi kitleri Defender MIC-142'deki bataryaları şaşırttı. Ve şimdi en ilginç teknik özelliklere geçeceğiz.

Teknik özellikler

Mikrofon Defender MIC-142 bir kardioide sahipDirektivite ve 100 ila 13 000 hertz frekans aralığında çalışır. Nominal direnç 100 ohm'dur. Mikrofon gövdesi üç konumlu bir anahtara ve eklenmesi belirten bir LED'e sahiptir. Anahtarın üç konumu güç açık, kapalı ve kablodan çalışır. Bu arada, kötü kordon 3 metre uzunluğunda. Ve vericinin "menzili" 15 metredir. Verici, bu arada, duvarlar bile bir engel değildir. Sakince başka bir odadan sinyal alıyor.

defender mikrofon 142 bilgisayara nasıl bağlanır

Bu anlaşılmaz rakamlar ne anlama geliyor?özellikleri Defender MIC-142, bu aygıtı bilgisayara nasıl bağlarsınız? Özellikler bu mikrofonun sadece ev karaoke için değil, zorluk çekmeden kullanılabileceğini söylüyor. Uzmanlaşmış kurumlar (karaoke barları gibi), konferanslar ve konserler için mükemmeldir. Oldukça geniş bir frekans aralığına sahiptir, bu da onu evrensel kılar. Ve bunu, sadece 3.5 vericinin adaptörü ile ses kartındaki Mic konektörüne takarak bir bilgisayara bağlayabilirsiniz. İşletim sistemi gerekli tüm sürücüleri kuracaktır.

Olumlu sahipler geribildirimi

Kendilerine bir cihaz satın alan az kişiCihazı kullanırken çok yüksek kaliteli bir sese dikkat edin. Bazıları da ev kaydı için kullanırlar. Kullanıcılara göre en keyifli olanı, mikrofonun Defender MIC-142 - Rusça'daki talimatı. Çoğu kişi için bu en önemli özellik çünkü bu mikrofonu bir bilgisayara nasıl bağlayacağınız hemen tahmin edemezsiniz. Ama asıl önemli olan bedeli. Birçok kişi sadece ucuz olduğu için satın aldı. Ve kalite tarafından hoş bir sürpriz oldu.

mikrofon defender mic 142 talimatı

Negatif sahiplerin geribildirimleri

"Troller" olmadan, kimin eksikliklerini sökmeyi severucuz cihazlar, tek bir inceleme sayfası yok. Böyle ucuz bir cihazda kusurları aramaya rağmen, tamamen doğru değil. Yine de, bu mikrofonda ses kalitesinden memnun olmayan kullanıcılar vardı. Bu gadget hakkında başka şikayetler yoktu.

Sonuç

Defender MIC-142 - mükemmel bütçe mikrofonuev kullanımı ve küçük partiler için. Etkileyici bir frekans aralığına, sağlam bir gövdeye ve bir telden çalışma kabiliyetine sahiptir (önemli olan). Bu mütevazı para için bir istasyon vagonu.

Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştirilerKablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler

Related news

 • Bir çocuğun adenoidleri: tedavi
 • ABD Adana Konsolosluğu tercümanı Hamza Uluçaya hapis cezası
 • YENİ DOĞAN BEBEKLERE YANDAN DÜĞMELİ KOLAY SÜVETER
 • Bir zarfın nasıl düzgün şekilde imzalanacağı: ipuçları ve püf noktaları
 • Özbek Mantısı Videosu

 • Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 86

  Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler


  Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 68

  Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 92

  Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 65

  Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 35

  Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 42

  Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 52

  Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 24

  Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 16

  Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 3

  Kablosuz Mikrofon Defender MIC-142: özellikler ve eleştiriler 21