Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 16 27.02.2019, 20:56

Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar

Vasily Koshechkin kim kaleci?Uzun yıllar KHL'de oynamaktaydılar. Yaptığı iş sayesinde, Rus hokey tarihinde en çok sayıdaki kalecilerden biri oldu. Uluslararası yarışmalardaki milli takımın başarısına büyük katkıda bulunmak için Koshechkin, Rusya Federasyonu Başkanı'na şükranlarını ödüllendirdi.

Spor alanındaki ilk adımlar

Kaleci Koshechkin 27 Mart 1883'deTogliatti. Erken yaşta, ebeveyn genç Vasily'yi yerel hokey bölümüne verdi. Mesleki kariyerine oldukça erken başladı. 2002'de Higher Hockey League'de oynayan Kirov-Chepetsk "Olympia" ya taşındı. Bu takımda Vasily ilk önce "yetişkin" hokeyi öğrendi. Oynanan on oyun için, on dört gol atladı. Sezonun ilk yarısından sonra, bu kaleci Almetyevsky "Neftyanik" e taşındı. Bu takımda Vasily'nin kaçırdığı gol istatistikleri daha kötüydü. Ancak, oyunu antrenörlerden ve takımın taraftarlarından çok memnun kaldı.Kaleci Koshechkin

Süper Lig'de İlkbahar

2003 yılından beri kaleci Koshechkin,yerli kulübü "Lada". Togliatti ekibi için 2007 yılına kadar oynadı. ev kulüp tarihinde bu oyuncu defalarca prestijli turnuvada zafere yakın geldi, ama hiçbiri bir kez kazanamadı. Tolyatti "Lada" harcanan 5 sezonlarda, kaleci Koshechkin genç ve yetenekli sporcu Rus hokey yıldızı haline geldi. Birçok antrenör bu güvenilir kaleci takımında görmek istiyordu.

2007-2008 sezonunda Vasily bir oyuncu olduKazan "Ak Barlar". Bu kulübün büyük bir zafer listesi var. Kaleci Koshechkin takımı normal sezonda bir kez daha kazanmasına yardımcı olacaktı. Fakat Kazan ekibi Koshechkin açılamadı. Bu kaleci çok hata yapmaya başladı ve bu nedenle sıralamadaki yerini kaybetti. Sezon sonunda, Togliatti takımına tekrar döndü.Vasily Koshechkin kalecisi

Kariyerin devamı

Togliatti ekibi, Koshechkin'e geri dönyine oyunu yüksek bir seviyeye çıkarmaya başladı. Sezon 2009-2019'da ekip "Lada" da başladı ancak normal sezonda Magnitogorsk "Metallurg" ta taşındı. 2019 yazında Koshechkin'in Severstal ekibi ile bir sezonluk bir sözleşme imzaladığı biliniyordu. Sezon 2019-2011, onun için çok başarılı oldu. Şampiyonanın sonunda, taraftarlar tarafından sezonun en iyi oyuncusu olarak tanıdı. Vasily ile yapılan sözleşme, iki yıldır karşılıklı arzuyla uzatıldı.

Metallurg Magnitogorsk'a geri dön

Sözleşmenin sonundaCherepovets Severstal ile imzalanan Vasily Koshechkin, Metallurg Magnitogorsk'a döndü. Bu kulüp ile sözleşme 4 yıllığına imzalandı. Bu takımla birlikte Koshechkin, iki kez Gagarin Kupasını kazandı. Bu kaleci harika bir oyun defalarca hokey uzmanları kaydetti. Vasily, Magnitogorsk takımının başarısına büyük katkıda bulundu.

Kitty kaleci boy kilo

Uluslararası kariyer

Kaleci Vasily Koshechkin uzun yıllargüvenilir bir oyun gösterir. Bu nedenle, Dünya Şampiyonasında beş kez katıldığı şaşırtıcı değil. Bu kalecinin kumbaraında dünya şampiyonasının her türlü ödülü var. 2007'deki ev şampiyonasında, takımın yanısıra bronz madalya ile ödüllendirildi. İki yıl sonra, Rus takımı turnuvayı kazandı. Vasily takımın başarısına büyük katkıda bulundu. Bu şampiyonanın ardından Koshechkin'e devlet ödülü verildi. 2019 yılında gerçekleşen Dünya Kupası'nda milli takımda Koshechkin gümüş kazandı. Olimpiyatlarda bu kaleci Rus takımında değildi.

Koshechkin - kaleci, boyu, ağırlığı (201 cm ve109 kg) kapıda çalmasına yardım et, - o anda Metallurg Magnitogorsk için oynamaya devam ediyor. Bu kulübün taraftarları onu güçlü bir şekilde destekliyor ve Gagarin Kupası'ndaki üçüncü zaferi bekliyor.Related news

 • Kol Kırılması ve İlk Müdahale
 • Alstroemeria çiçekleri - bahçe dekorasyonu
 • Ağır Sovyet tankı IS-3. IP-3, World of Tanks Kılavuzu
 • Fenerbahçe kafilesi Bursaya geldi
 • Çocuk odasındaki tavanlar nelerdir

 • Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 83

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar


  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 76

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 100

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 44

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 77

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 56

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 33

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 45

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 79

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 12

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 39

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 4

  Kaleci Koshechkin Vasily: biyografi ve başarılar 48