Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 2019

Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 2019

Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 6 16.01.2019, 09:41

Kaleci "Luch-Energia" Kotlyarov Alexander

Kotlyarov Alexander Sergeevich 30 Aralık'ta doğdu1983'te Ussuriysk şehrinde ilk futbol adımlarını attı. Ancak profesyonel futbolda Rus kaleci evinden uzakta oynamaya başladı.

Belarus başlangıç

İlk kulüp Kotlyarov Alexander beklenmedik bir şekildeMinsk "Lokomotif" seçti - 2003 yılında, yıl Belarus İzciler kulüp kaleci bir teklif yaptı ve o uzakta batıya gitmeyi kabul etti. "Demiryolu" kaleci için tek sezonda o bankta belirleyici maçı sahip "Torpedo-BELAZ" dan iki gol yemeden, "yıldız" karşı oynadığı "sıfır" oyunu olan sadece iki maçta oynadı ve Belarus Kupası finalist oldu.

Kotlyarov Alexander Sergeevich

Bir sonraki sezon için Kotlyarov Alexander karar verdiBelarus kalmak, ama takım artık "Partizan" denir MTZ-Ripo, giderek başardı. İki yıl boyunca, Minsk kulüp kaleci parçası olarak da Rusların Bronz madalya kazanan ve Beyaz Rusya Kupası'nın kazanan rütbesindeki Novosibirsk "Sibirya" sol ettikten, eve dönmeye karar verdi, sadece 3 maçta bir parçası dayanak ve alma bölümünü kazanmak için başarısız oldu.

Rus Premieri

Novosibirsk kulübünde, İskender,temelden sık sık kapıda görünen, ancak oynamaktan memnun olmayan Ocak 2008'de ikinci bölümü olan Nizhny Novgorod "Volga" takımına geçti. Tüm sezon boyunca kaleci sadece 5 maç oynadı ve Volzandalılara FNL'ye gitmesine yardımcı oldu, ancak Vladivostok ekibinden "Luch-Energia" dan teklif aldı ve doğuya gitti.

Kotlyarov Alexander

FNL Kotlyarov Alexander'ın en doğu kulübündekapısının ana muhafızı unvanı için anlaşmazlığın başında hızlı bir şekilde takımını buldu ve üç mevsim hayranlarına göre yılın oyuncusunu iki kez kabul ederek "sarı-mavi" renklerini kendinden emin bir şekilde savundu. 2012'de FNL - Yekaterinburg Ural'ın başka bir ekibinde kendimi denemeye karar verdim, iki yıl boyunca sözleşme imzaladım.

FNL'de daha iyi

"Bumblebee" de Alexander ikinci rolünü oynadıKaleci ve sahada sadece 5 kez belirdi. Sezonun sonunda "Ural" FNL'nin şampiyonu oldu, Premier Lig'e gitti, fakat sezon boyunca Kotlyarov sevdiği Luch-Energiya kulübüne döndü. Ancak dönüş, kaleci için iyi çalışmadı - sadece birkaç tur sonra, yaralandı ve sezonun yarısından fazlasını kaçırdı.

Kotlyarov Alexander

Sonuç olarak, bir sonraki sezon için KotlyarovAlexander yine Voronezh "Torch" a geçerek aşağıdaki lig seviyesine gitti. Yeni takımda, Rus hızlı bir şekilde kendi haline geldi ve kulübün şampiyonluğunu kazanmasına yardım ederek kulübün FNL'de bir yer olmasını sağladı. Fakat ilk ligde, Alexander çoktan üçüncü kez döndüğü favori takımına sahipti. "Luch-Energia" da, kalecinin bir sonraki gelişi sevinçle kabul edildi ve bu güne kadar, takım kapısının ana muhafızı olan Kotlyarov, her yıl FNL'de sürekli olarak iyi bir sonuç göstermesine yardımcı oluyor.

Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 2019

Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 2019

Related news

 • Suna dumankaya kemik erimesi kürleri
 • İp Perde Nasıl Yıkanır
 • Limonlu Ve Nişastalı Kek Videosu

 • Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 25

  Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander


  Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 82

  Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 66

  Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 67

  Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 12

  Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 86

  Kaleci Luch-Energia Kotlyarov Alexander 65