Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 2019

Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 2019

Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 56 16.02.2019, 00:16

Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu

Kısa bir sürede organize etmeniz gerekiyorsabanliyö bölgesinde kaliteli su temini, en uygun ve en uygun seçenek Abyssinian kuyu olacaktır. Ancak, yeraltı suyunun çok derinde olmaması şartıyla bu yapının kurulumunun mümkün olduğunu hatırlamakta fayda var.

Habeşistan kuyusu çok hafifinşaat ve kullanımda basit olan birleşik bir yapı. Bu yapı, yeraltı suyunun yükselişinin sığ bir derinlikten (on metreden fazla olmamak üzere) mümkün olduğu delinmiş kuyuların tipine atıfta bulunmaktadır.Habeş kuyu

Modern Abyssinian de buna sahiptasarım: çapı 25-70 mm arasında değişen galvanizli çelik borular ve uzunluğu yaklaşık 1,5 metre olan birleştirme, birleştirme yoluyla birbirine bağlanmıştır. Bir kuyuya batırıldığında veya galvanizli borularla kesildiğinde mukavemet çelik boruların duvar kalınlığını sağlar, en az 5 milimetre olmalıdır.Abyssinian kendi elleriyle iyi

Bu tasarımın en alt kısmında,özel dişli uç. Bu detay yaklaşık 25 ila 30 santimetre uzunluğunda dört köşeli bir noktadır. Çapının filtre çapından yaklaşık 5-10 milimetre daha büyük olması gerektiği dikkate alınmalıdır. Büyük bir kavrama ile bu yapı elemanı, 0,7 ila 1 metre uzun deliklere sahip bir boru olan özel bir filtreye bağlanır.

Bu delikler sıkı bir şekilde düzenlenmiştir. Bağlayıcıdan ve keskin uçtan yaklaşık 20 santimetre başlamalılar. Bu deliklerin boyutu 3 ila 8 milimetre arasında olmalıdır. Kurulumdan sonra, borunun bu kısmı, kesit alanı iki ila üç milimetre arasında olan bir paslanmaz çelik telle sarılır ve dönüşleri arasındaki mesafe on beş ila yirmi milimetredir. Ve sadece telin üstünde bir filtre ızgarası ekleyebilirsiniz. Bu filtre elemanı çapraz bağlama veya lehimleme ile bağlanır.

Bir küresel vana kaplin içine monte edilirözel filtre. Bu vananın kaldırılması bir stoper ile sınırlıdır. Yeraltı suyunun kaldırılması için, kollara sahip bir kolona benzeyen bir piston pompası kullanılır. Bu kuyu verimliliği, doğrudan emiş borularının kalınlığına bağlıdır.

Abyssinian iyi - doğru yer seçerekAbyssinian iyi kurum içi

Bu yararlı yapıyı kurmadan önce,En uygun yeri bulmak gereklidir. Bir Abyssini'yi kendi ellerinizle mükemmel bir şekilde kurabilirsiniz, hatırlanması gereken en önemli şey, bu yapının konumunun, çökelme tanklarından veya saksoğuklarından maksimum uzaklıkta olması gerektiğidir. Aksi halde, kirli atık sular temiz yeraltı suyu ile karıştırılacaktır.

Yeraltı suyunun bakteriyolojik ve kimyasal muayenesi de hatasız yapılmalıdır.

Evde Habeş kuyu inşa etmek zordur, ancak kendinden yapı için emek tugay hizmetlerinde tasarruf yardımcı olabilir.

Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 2019

Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 2019

Related news

 • Pantolon ebat tablosu, farklı ülkelerin işaretlemelerinin yazışmalarını hatırlamanın kolay bir yoludur
 • Kızarmış sebzeli pilav tarifi
 • Saçı yakmadan açma işlemi yapmak Olaplex ile mümkün
 • TÜRK TASARIMCILARDAN SONBAHAR KIŞMODASINA ÖNBAKIŞ

 • Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 8

  Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu


  Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 2

  Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 56

  Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 58

  Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 14

  Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 83

  Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 98

  Kalite su temini bir Abyssinian kuyusu 22