Kalpler Fetih Adam Levin 2019

Kalpler Fetih Adam Levin 2019

Kalpler Fetih Adam Levin 82 07.03.2019, 21:25

Kalpler Fetih Adam Levin

Son zamanlarda, bütün ülkeyesevgili B. Princes'e olan tavrı: "Bir kıza karım diyeceğinden asla şüphe duymadım ve çok beğendim! Her zaman tekrar ediyorum: karım, karım! Ve şimdi telefonumda sadece bir eş olarak listeleniyor. " Kadın kalplerinin ve kadın erkeğinin ünlü fatihinin bu kadar açık olacağını kim düşünebilirdi? Don Juan listesinde ünlü güzellikleri vardı. Şimdi Adam, en seksi erkek olarak defalarca tanınan, sonsuz mutlu olduğunu itiraf etti.

müzik

1979'da doğdu, okuldan Adam LevineBir zamanlar bir müzisyen olarak bir kariyer hayal etti. Gençliğinde, hayatının geri kalanını sadece bir gitarla geçirmek istedi. 2001 yılında, eski kıza adanmış şarkılar yazdığı Maroon 5 grubu ortaya çıktı. 3 yıl sonra, kompozisyonlar her türlü çizelgeye giriyor ve grup dünya çapında yoğun bir şekilde turneye çıktı.Adam LevinMilyonlarca taraftar tarafından bilinir ve sevilir. Levin sadece bir müzisyenin kariyerine sahip olamaz. Giysi koleksiyonunu çıkarır, film yapar, koku yaratır. Basın gelirini dikkate alıyor ve yılda yaklaşık 35 milyon dolarlık bilgi yayınlıyor.

yoga

Onun sayısız hayranları hakkında deli"Kötü" bir adamın görüntüsü. Çekici görünüm ve şişirilmiş şekil - unutulmaz melodilere ikramiye. Adam Levine tüm avantajları, ustaca kullanmak bilir ve günlük formunu destekler. Pop yıldızı, yoga tarafından ciddiye alındı. röportajda o çok davada kapar ve ruhsal uygulama onu doğru karar ve zihin temizlemek yardımcı olduğunu söylüyor. Yoga, diyor, stres için iyidir, bu yüzden barışı öğretir. Her zaman meşgul müzisyen sorunları unutun ve iyi egzersiz, çekici bakmak gerekiyor.Adam Levin fotoğraf

dövme

Kot pantolon ve tişörtlerle ayrılmaz.sıkılaştırılmış bedenini, karizmatik Adam Levine'yi vurgulayarak. Dış güzelliğini sergilediği fotoğraflar, dövmelerine hayranlık duyan çılgın hayranları yönlendiriyor. Bu, bedenini anlamıyla resimlerle cömertçe süsleyen müzisyen için ayrı bir konudur. Muhtemelen, hatta tam sayısını bile bilmiyor.

Köpekbalığı, köpek pençesi, güzel kız, gitar,Bir kaplan, bir kartal, sakura dallarındaki bir güvercin ... Onun tüm ünlü dövmeleri değil. Bu arada, ikincisini, 11 Eylül'deki trajik olayların bir anısı olarak yaptı. "222", "anne", "meditasyon", İbranice'deki isim, Roma figürü on - tüm dövmelerinin anlamı dolu. Vücudunu dekore etmek açısından taraftarların durmaması için söz veriyor.

Güzel seks için aşk

Büyüleyici müzisyen kadınları her zaman sevdi. Gerçek bir “kötü” çocuk olarak, kişisel yaşamı yakın zamana kadar sabit olmayan kişisel cephesi Adam Levine hakkındaki zaferleri hakkında hiçbir şey sakınmamaktadır. D. Simpson, A. Vyalitsyna ve K. Diaz'la romanlar sadece kadınlarına kalplerini kırdı. Müzisyenlerin sevgisinden dolayı ilişkilerinde ayrım gözetmeyen ifadesi, hiç kimsenin sırrı olmadı. İçtenlikle kadınların harika yaratıklar olduğuna inanıyor. Rus tenisçi M. Sharapova ile olan ilişkisinden bahseden Adam Levin çirkin davrandı ve onun ayrılmasının nedenini açıkladı. Sonra, korkmuş gibi, sözlerini geri alır.

mutluluk

Şimdi Adam Levine, aile hayatından coşku içinde. Bir yıl önce, fanatiklerini fanatik yapan Namibya'dan bir modelle evlendi.Adam Levin'in kişisel hayatıBu arada, ağın küçük olduğu bir video varfan, bir idolün düğünü hakkında anneden öğrendiği histeriklerde kızardı. Son zamanlarda, tüm Amerika ekrana sarıldı: televizyon stüdyosunda, Levin ile onunla evlenmeyi hayal eden bir kız arasında çok dokunaklı bir toplantı vardı. Çirkin Casanova iyi bir kalbe sahip hoş bir adama dönüştü.

Kalpler Fetih Adam Levin 2019

Kalpler Fetih Adam Levin 2019

Related news

 • Kırışıklıklara son veren vazelin maskesi
 • Ev kadınları sanatla stres atıyor
 • Rüyada Adres Yol Sormak Neye İşarettir İslami Tabiri
 • G ile Başlayan Bebek İsimleri
 • Kozalak Tatlısı Tarifi
 • Merkez Haberleri: Karabükte gazdan etkilendikleri şüphesiyle 14 işçi hastaneye kaldırıldı

 • Kalpler Fetih Adam Levin 83

  Kalpler Fetih Adam Levin


  Kalpler Fetih Adam Levin 96

  Kalpler Fetih Adam Levin 29

  Kalpler Fetih Adam Levin 90

  Kalpler Fetih Adam Levin 83

  Kalpler Fetih Adam Levin 72

  Kalpler Fetih Adam Levin 37

  Kalpler Fetih Adam Levin 68

  Kalpler Fetih Adam Levin 99

  Kalpler Fetih Adam Levin 64

  Kalpler Fetih Adam Levin 26

  Kalpler Fetih Adam Levin 64

  Kalpler Fetih Adam Levin 42

  Kalpler Fetih Adam Levin 65

  Kalpler Fetih Adam Levin 61