Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemelerKalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler

21.05.2019

Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 80

Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler

"Kalsiyum-Aktif", biyolojik açıdan aktifKalsiyum ve vitamin D3 kaynağı olan katkı. Bu ilacın hangi özelliklere sahip olduğunu ve düzgün bir şekilde nasıl alınması gerektiği hakkında biraz bilgi edinebilirsiniz.kalsiyum aktif

Salınım şekli, ambalajlama, biyolojik katkı bileşimi

Hazırlanan "Kalsiyum-Aktif" preparatıTabletler. 50 mg kalsiyum ve 50 IU D3 vitamini içerirler. Ayrıca, bu diyet ilave maddesinin bileşiminin, kalsiyum karbonat, kalsiyum kompleksonu ve kurutulmuş amaranth gibi ilave bileşenleri içerdiği söylenmelidir.

10 tabletlik kabarcıklar içeren karton kutularda "Kalsiyum Aktif" takviyeleri satın alabilirsiniz.

Diyet takviyelerinin ana bileşenlerinin özellikleri

BAA Kalsiyum-Aktifte hangi özellikler var? Bu ilacın bileşimi aşağıdaki özelliklere sahip olacak şekildedir:

 • D3 vitamini, kalsiyum asimilasyon süreçlerini geliştirir ve ayrıca fosfor ve kalsiyum metabolizmasını düzenleme sürecinde yer alır;
 • Kurutulmuş amaranth, yaprakları kolaylıkla sindirilebilir biçimde kalsiyum biriktirebilen bir bitkidir (dolayısıyla kalsiyum eksikliği elimine edilir);
 • kalsiyum kompleksi, kemik dokusunun yapım sisteminin çalışmasını normalleştirir ve kalsiyum metabolizması düzenleme sürecine katılır.kalsiyum aktif fiyat

İlacın etkisi (biyolojik destek)

Aşağıda sunulmuş olan "Kalsiyum-Aktif" preparatı, vücutta kalsiyum eksikliği olduğunda son derece etkilidir. Resepsiyon kemik dokusunun yok olma sürecini durdurmaya yardımcı olur.

Bileşimi nedeniyle bu diyet takviyesi, kalsiyumun daha hızlı ve kolay emilimini sağlar.

Çözümün amacı nedir?

Aşağıdaki durumlarda "Kalsiyum Aktif" takviyeleri kabul için belirtilir:

 • Periodontitis, diş eti iltihabı ve diğer lezyonlarEmaye gücünde genellikle azalışın yanı sıra hassasiyetinde ve çürüğün gelişiminde bir azalma. Bu gibi durumlarda, ilacın kullanımı, kanamalara yol açan dişetleri ortadan kaldırmaya, çürük boşluklar ve diş hareketliliğini azaltmaya yardımcı olur. Pozitif sonuçlar, ancak BAA'nın alınması geleneksel diş tedavi yöntemleri eşliğinde elde edilebilir.
 • İnsanlarda osteoporoz ile süreçKemiklerin yok edilmesi ve kemik dokusunun yoğunluğunda azalma. Böyle bir hastalığa genellikle sırtta artan yorgunluk ve ağrıyan ağrı eşlik eder. Bu durumda kemikler ve omurlar kendileri kırılgan hale gelir ve küçük yaralanmalar da dahil olmak üzere kırılma riski önemli ölçüde artar. "Kalsiyum Aktif" preparatının alımı, omurgadaki ağrıyı azaltmaya, kemik dokusunun yoğunluğunu artırmaya ve genel olarak iyi oluşu iyileştirmeye yardımcı olur.
 • Kemiklerin yavaş restorasyonu ile, çeşitliÇocuklarda aktif büyüme döneminde olduğu gibi büyüme sürecinin kırılması ve ihlali, D3 vitamini ve kalsiyum eksikliği de söz konusu biyolojik katkı maddesi kullanılarak yenilenmelidir.

Diyet takviyeleri alımına kontrendikasyonlar

Bu araç neredeyse hiç kontrendikasyon yok. Kurucu unsurların sadece bireysel hoşgörüsüzlük ile alınması tavsiye edilmez.

Hazırlık "Kalsiyum Aktif": kullanım talimatları

Talimatlar, söz konusu ilacın sadece yetişkin hastalara değil, aynı zamanda 14 yaşından gençlere da reçete edilebileceğini belirtmektedir.Kalsiyum aktif kullanım talimatları

Tabletler "Kalsiyum Aktif" sözlü olarak içeri alınıryemek zamanı. Tipik olarak, bu takviyenin dozu günde iki kez iki tablettir. Bazı durumlarda (örneğin, osteoporoz ile), ilacın dozu iki katına çıkarılmalıdır.

Diş hastalıklarının önlenmesi için, ilaç reçete dersleri vardır. Genellikle süreleri 1,5-2 ayı geçmez.

Aktif bir katkı maddesi ile bu tür bir tedavi yılda yaklaşık üç kez gerçekleştirilir.

Diyet takviyeleri aldıktan sonra yan etkiler

"Kalsiyum-Aktif" diyet takviyesi olumsuz reaksiyona neden olur mu? Yapılan çalışmalar ampirik olarak bu katkı maddesinin kullanımının olumsuz etkilere neden olmadığını göstermektedir.

Terim ve depolama yöntemi, satış şartları

"Kalsiyum Aktif" ilaç, reçetesiz olarak eczanelerde satılmaktadır. Bu ilaç üç yıl boyunca bebekler için kuru, karanlık ve erişilemez bir yerde saklanmalıdır.

İlaç ve tüketici fiyatlarının fiyatı

BAA'nın eczane ağındaki maliyetiyaklaşık 90-115 ruble. Bu ilaçların bu kadar düşük bir fiyatı, bu ilacı düzenli olarak kullanan hastalar için çok cesaret vericidir. Geribildirimlerine göre, bu ilaç kendini sadece olumlu tarafta gösterir. D3 vitamini ve kalsiyum eksikliği belirtilerini ortadan kaldırır ve ayrıca kemik dokusunu ve dişleri güçlendirir.kalsiyum aktif bileşimi

Hastalara göre, "Kalsiyum-Aktif" takviyeleriasla yan etkilere neden olmaz. Ayrıca, neredeyse hiç kontrendikasyon yoktur. Bu nedenle, vücuttaki kalsiyum ve D3 vitamini eksikliğini doldurmak için, çoğu tüketici bu özel ilacı seçer.

Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemelerKalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler

Related news

 • Erkeklerin En Sevdiği Saç Modelleri
 • Patatesli Çorba Tarifi – Çorba Tarifleri
 • Q5 Audi: araba incelemesi, özellikleri, ergonomisi ve tasarımı
 • Diyet Yaparken Probiyotik Kullanmak
 • Oyunda aile ilişkilerinin psikolojisi Yetişkin oyunları yorumlar

 • Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 69

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler


  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 85

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 73

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 28

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 5

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 61

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 92

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 98

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 37

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 70

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 63

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 37

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 55

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 68

  Kalsiyum Aktif Ek: talimatlar, incelemeler 78