Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdıkKavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık

23.05.2019

Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 61

Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık.

Emek sırasında tam soluma önemlidirdoğum yapan bir kadının durumunu kolaylaştırır ve en genel aktivitenin süresini kısaltır. Ayrıca, kavgalar sırasında doğru bir şekilde nasıl nefes alınacağı sorusu ciddiye alınmalıdır. Kavgalar geldiğinde ve ana süreç başladığında, doğru nefes alma kursları üzerine çok fazla egzersiz unutulur. Ve bu arada, doğru nefes alma, bebeğin doğumu ve mutluluğunun başarısı ve ağrısızlığının anahtarıdır. Bu yüzden doğumun nasıl doğru bir şekilde verileceği hakkında biraz konuşalım.

Folklorda dedikleri gibi, "korku içinde"Büyük gözleri "Korkmak anne doğurur olasıdır için çok kötü, etrafta herkese sefalet getiren: .. Ben, kadın doğum uzmanı, çocuk doğum süreci faaliyetleri kadın ilk aşama, bir banyo, uyku çekmek veya ikinci aşamaya uzanabilirsin gizli aşamaya ilgilidir üç aşamadan oluşur .. etkin kasılmalar aralığı azalır ve bu aşamanın sonunda, her on beş dakikada bir dakika için nöbetleri bir süre ile işaretlenmiştir. Bu süre boyunca, 3 ila 8 santimetre rahim bir açıklama yoktur. olmasıyla yanlış bir şey yoktur kusma veya t ardından aktif faz oshnotoy. kadın vücudunun üzerinde çok fazla yük. Bu aşamada, kayıp nem telafi etmek için biraz sıvı içebilirsiniz. Bu dönemde bazı kadınlar kramp dana ve soğuk küçük tür görünür. En şiddetli ağrı ile karakterizedir faz veya nihai aşamaya düşürücü. karşın her kişinin ağrı eşiği farklı olduğunu, ancak, ağrı gerçekten engelleyicidir. Ama doğa ananın onun acı bir kadın olduğu şekilde elinden çıkardı. Bu aşamada, "nasıl doğum sırasında nefes almak" sorusu bir kadının beyninin eylemlerin açık bir dizide saklanmalıdır. İlk olarak, solunum düzgün olmalı, kendini kontrol etmeli, panik yapmamalısın. Dört saniye süren hızlı bir nefes alır ve 20 saniye boyunca uzun bir nefes alır. Bir kadın kavga etme yaklaşımını hissettiğinde, derin bir nefes almalı ve sonra bir iç çekiş ile gerginliği hafifletmelidir. Tabii ki bu zor, ama rahatlamaya çalışmalısın. Dövüş bittikten sonra, tam bir soluk verme, sonra iç çekiş yapmalısın. Teslimatta çok iyi şarkı söylemeye yardımcı olur. savaş başladığında kavga şiddetli ağrı başlar sırasında, sen duruş değiştirmek deneyebilirsiniz varsa, Ey, A ve E. sesleri söyleyebilir. Bazı pozlar doğum yapan bir kadına geçici rahatlama getirir. Yoğunluğun küçük nöbetleri ile, serin bir duşun altında durabilirsiniz, su ağrıyı rahatlatır. Bir tıp uzmanının masaj yapmasını istemek yasaktır. Kadının bu halindeki masaj prosedürleri lomber omurgada yapılır, daha sonra parmakların avuç içleri ve kemikleri ile ovulur. Masaj, başlamadan 30 saniye önce başlatılmalı ve seyir sırasında devam etmelidir. Rahim daha fazla açılırsa, kadın uzanma ya da oturma arzusu ile ziyaret edilir.

Bu nedenle, sürecin not edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.doğum, buna katılan kişilerin toplamının sorumlu bir aktivitesidir. Tabii ki, doğumda, ebe'nin niteliği çok önemlidir. Kadını doğum için gereken yönde yönlendirmek ve onu mümkün olan her şekilde teşvik etmek zorunda olan bu uzmandır. Bu, emeğin en önemli şeyidir. Hasta ve ebe arasında iletişim kurun. Doğumdaki kadının doğuştan gelen çocuğunun sağlığına, eylemlerinin doğruluğuna ve doktorların talimatlarına nasıl uyulduğuna bağlıdır. Genellikle her şey çok iyi gidiyor ve çocuklar bu dünyaya güvenle geliyorlar. Bununla birlikte, güvenceye almak için, doğum ve doğum sırasında uygun solunum için eğitim kursları almak daha iyidir. Her şeyden öte, bu, annenin savaşları sırasında bebeğin daha iyi esenliğine bağlı olan uygun bir nefes alma işleminden kaynaklanmaktadır. Eğitim kurslarında en önemli sorulardan biri - savaşlar sırasında nasıl düzgün bir şekilde nefes alınacağı - yanıtlanacaktır. Ek olarak, kavgalar sırasında ve emek sırasında doğru bir şekilde nasıl nefes alınacağı sorusu.

Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdıkKavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık

Related news

 • Güveç temizlemenin yolları
 • Kabak Köftesi Mücver Yapımı Videosu
 • Afrika gölleri. Afrikanın Büyük Gölleri. Afrikanın en derin gölü
 • Beş gezgin beş öneri (EKİM)
 • Vera Vasilyeva biyografisi

 • Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 50

  Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık


  Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 7

  Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 89

  Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 44

  Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 55

  Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 63

  Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 47

  Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 99

  Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 63

  Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 100

  Kavgalar sırasında ve emek sırasında nasıl doğru nefes alacaksınız. Teslimat süreci. Genel tanıdık 11