Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 2019

Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 2019
21.09.2019

Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 99

Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır

Polikarbonat sundurma kendi elleriyle oldukçagüçlü ve güvenilir bir yapı haline gelebilir. Bu malzeme, evinin rahat bir şekilde devam etmesini sağlarken, yapımını oldukça ucuz hale getirecektir.

Polikarbonat veranda kendi elleriyleHücresel polikarbonat çok sık kullanılırverandalar, seralar, kameriye, kanopiler ve diğer şeyler: çiftlik genellikle alanında bol binaların yapımı için. En basit konfigürasyon panelleri genellikle bir çift tabakadan oluşur ve aralarında tabakaların tüm uzunluğu boyunca yönlendirilmiş olan sertleştiriciler yerleştirilir. Boşluklarda, malzemenin ek ısı yalıtım fonksiyonları elde etmesini sağlayan hava oluşur. daha yüksek fiyat kategorisindeki Polikarbonat bu kaburga gibi boşluklar ayrılan iki ya da üç katmanlı sahip olması ile karakterize edilir. Polikarbonat panellerin özelliklerini hafiflik, esneklik ve ayrıca güneş ışığını iyi geçirme kabiliyetine dikkat çekmektedir.Polikarbonat sera kendi elleriyleBu nitelikler sayesinde verandadanPolikarbonat kendi elleriyle modern bir konut için mükemmel bir uzatma seçeneğidir. Böyle bir odada, sadece dinlenmek için değil, serin havada, kendilerini mükemmel hissedecek bitkileri bırakmak oldukça keyifli olacaktır. Bu malzeme genellikle seraların organizasyonu için kullanılır. Polikarbonat panjurun katı olması gerekmiyor, binanın havalandırması için tasarlanmış bir çeşit pencere düzenlemek oldukça uygun. İşin aşamalarına bakalım.

Kendi ellerimizle bir veranda inşa ediyoruzPolikarbonat panjur kendi elleri ile: ucuz ve hızlı inşa

Bu yapı oldukça hafif, değilmuazzam bir temelin kurulmasını gerektirir. Bu durumda, bir sütun veya şerit temelini dağıtmak için mükemmel bir şekilde izin verilir. Vakıf kurulurken, gelecekteki yapının çerçevesinin sabitlenmesinin ayrıntılarını öngörmek gerekir. Bu amaçla bir köşe veya kanal, metal borular, ahşap çubuklar veya plastik malzeme kullanabilirsiniz. Polikarbonat sundurma, kendi elleriyle, çeşitli konfigürasyonların bir çatısına sahip olabilir, ancak, en sık kullanılan versiyon, açının 30-40 dereceye kadar olduğu bir adımdır. Veranda boyutları küçükse, esnek paneller için kullanışlı olan kemerli bir çatı yapabilirsiniz. Tavanın ne olacağını dikkate alarak uzatma çerçevesini yapmak gereklidir.

Kendi ellerimizle bir veranda inşa ediyoruz: ana işler

Paneller, vidalarla çerçeveye bağlanır.çamaşır makineleri. Her yıkayıcı için bir lastik conta gereklidir - bu, işin üretimi için bir ön koşuldur. Vidalar için delikler vidalardan 2-3 mm daha büyüktür. Bu, malzemenin yükseltilmiş sıcaklıkların etkisi altında genişlemesine bağlıdır. Kendi elleriyle bir polikarbonat sera gibi veranda, genellikle 8-10 mm kalınlığında tabakalar kullanılarak inşa edilir. Yapı daha güçlü olmalı, kalınlıkları 14-16 milimetre olan levhalar kullanmak mümkündür.

Bu tür yapılar çok hızlı bir şekilde inşa edilir ve hizmet ömürleri yaklaşık 10 yıldır, bu da tüm masrafları karşılamanızı sağlar.

Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 2019

Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • ABDli senatör: Trump Kuzey Kore’ye saldırmak zorunda kalacak
 • O Harfi Дle BaЕџlayan RГјya Tabirleri
 • Balkabaklı Börek – Tatlı Börek
 • TEFE-TÜFE Nasıl Hesaplanır

 • Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 89

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır


  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 80

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 89

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 41

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 49

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 52

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 48

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 71

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 37

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 52

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 78

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 89

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 69

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 68

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 84

  Kendi elleriyle polikarbonat panjur: nasıl yapılır 50