Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu

Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu

21.04.2019

Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 99

Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız? Birkaç ipucu

Bazen hüzün en neşeli ve kaygısız insanı buluyor. Böyle bir durumda ne yapmalı, çünkü pek çok kişi üzülmek istemiyor mu? Kendinizi ne kadar hızlı ve emin olabilirsiniz?

kendinizi ne kadar sevindirirsiniz

gıda

Arttırmanın en basit ve etkili yoluruh hali - lezzetli bir şeyle kendinizi şımartın. Bu sadece en sevdiğim yemek olabilir ve bilim adamlarına göre sözde mutluluk hormonunun kaynağı olan gıdalardan bir şeyler yiyebilirsiniz. Bu tür lezzetler arasında çikolata, muz, çilek, kakao, ananas, fındık, yer fıstığı bulunmaktadır. Bundan sonra ruh hali hızla gelişecektir.

En sevdiğim şey

Kendinizi nasıl hızlı bir şekilde tezahürüne geçmenin başka bir yolu: En sevdiğin şeyi yapmaya hemen. Zaten tanıdık jestler gerçekleştirirken, bir kişi endişe ederse hızlı bir şekilde sakinleşecek, kötü olursa yumuşatacaktır. Ve zaman içinde ve tezahürat, çünkü hobi daima ruh halini ve vücudun genel durumunu olumlu etkiliyor.

Kama kama tekme

Karşıt taraftan gitmeyi deneyebilirsiniz -havayı kaldırmak için, negatifin vücuttan tamamen ortadan kaldırılması gereklidir. Vücutta öfke varsa, spor salonuna gitmeniz ve armut dövmeniz gerekir, kükreme yapmak istiyorsanız, sadece oturup ağlayın. Bu eylemler, olumsuz ayrılmasına yardımcı olur ve ruh hali hızla artar.

nasıl neşelenebilirsin

arkadaşlar

Kendinizi neşelendirmenin harika bir yoluhızlı, - arkadaşlarınızla sohbet edin. Bir yoldaşın ne tür tezahürat edebileceğini tam olarak biliyorlar. Ancak, dinlenmeyin, eğer yakınlar birşeyler başlatırsa, ekibin buna katkıda bulunması için kendilerini sunmalıdırlar ve eylem süreci içinde ruh hali yükselir.

Kurtarmak için mizah

Kendinizi nasıl hızlı bir şekilde tezahürüne geçmenin başka bir yolu: Mizahi bir şey gör. Bu sadece bir komedi, komik bir gösteri veya komedi gösterisi olabilir. Ruh halini artıran anekdotları veya cümleleri okuyabilirsiniz. Bu durumda ruh çok hızlı yükselir.

alışveriş

Bir sonraki ipucu nasıl neşelenebilirsin: kendinize uzun zamandır rüya görmüş bir şey satın alın, ancak bu asla yeterli paraya sahip değildir. Kesinlikle herhangi birisini mutlu edecektir. Yeni bir çanta veya ceket, telefon veya tablet - birçok seçenek, herkesin kendi istek listesi var. Küçümsememeliyiz, malları krediyle alıp sonra yavaş yavaş her şeyi ödeyebilirsiniz. Bu, sadece gelirinizi doğru bir şekilde hesaplamak için gereklidir, böylece depresyona girmezsiniz.

ifadeler kaldırma ruh hali

Durumu değiştirme

Birçok kişi manzaranın değiştirilmesini sağlayabilir. Ancak bunun için tesise gitmek gerekli değildir. Büyükannenin haftasonunu ziyarete gidebilirsin - ve insanın dinlenmesi ve büyükannenin neşesi. Yüz yıldan beri birbirini görmemiş eski bir dostunu ziyaret edebilir, yarım gün boyunca ormana girip temiz hava alabilirsin. Asıl önemli olan, sıkıcı insanları önlemek ya da yalnız kalmak için biraz zaman ayırmak. Bu tüm bilgelik.

hoşluk

Ayrıca vücudunuza iyi gelmesini sağlayabilirsiniz.kendini neşelendir. Bir güzellik salonuna kayıt olun, bir masaj yapın, bir spa salonuna gidin ya da bir dövmeyi doldurun - pek çok seçenek, ne istediğinizi seçin. Bundan ve kalp daha kolay olacak ve ruh hali hızla yükselecek.

Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu

Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu

Related news

 • Decembrists Hareketi: kısaca en önemli hakkında
 • Wikileaks: Brezilyanın yeni lideri ABD muhbiriydi
 • Erkeklerde mesanede ağrı: Bir tanımlama, nedenleri ve tedavi özellikleri
 • Göbek Eriten Muhteşem 5 İçecek İçin Tıklayın
 • Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Temizlenir

 • Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 31

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu


  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 1

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 50

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 87

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 78

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 81

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 98

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 59

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 74

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 58

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 40

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 82

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 77

  Kendinizi ne kadar çabuk tezahürünatınız Birkaç ipucu 65