Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 2019

Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 2019
22.08.2019

Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 54

Kiev'deki cutlets. Farklı pişirme yolları

Herkes çok çeşitli et yemekleri severçok lezzetli, sulu, besleyici ve zengin protein. Ve tavuk eti yemekleri genel olarak bir diyet inceliği olarak görülme hakkına sahiptir. En ünlü tavuk kıyılmış bazı Kiev cutlets vardır.

Bu makalede onlardan daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Kiev Cutlets - bir yemek, tarifi görünümünün kesin geçmişi kimse tarafından bilinmemektedir. Belki de, kökeni gizemi çözümü henüz, ya da belki sır gizli sonsuza kadar kaybolur.

Bazıları bu kesesinin Kiev şehrinde bilinmeyen bir yazar tarafından icat edildiğine inanıyor. Diğerleri, bu harika yemeğin tarifinin Moskova'nın tren istasyonlarından birinin şef tarafından hazırlandığını söylüyor.

Bazı gurmeler bu Fransız olduğundan eminve gerçek adı "de-volyay" dır. Aslında öyleyse, o halde dünyanın tüm restoranlarında "Kiev'de" adı verilen cutlets menüsü olmamasına rağmen.

Kiev'deki cutlets servis edilen bir yemektirUkrayna restoranlarında ve en önemlisi çok popüler. Aslında, cutlets hazırlamak kolaydır, bu yüzden biraz deneyin ve lezzetli tavuk eti gevrek kabuk tadını çıkarın.

Tavuk filetreden Kiev'de cutlets

Tavuk filetosu yarım kilo, 150 gram tereyağı, iki yumurta, bir bardak ekmek kırıntısı, bir bardak bitkisel yağ veya yağlı mutfak, biraz tuz alın.

Filetoları yıkayın, kurutun ve genişçe kesinve uzun parçalar. Bu parçaların her biri dönüşümlü olarak gıda filmine sarılır ve dikkatlice bir çekiçle atılır. Daha sonra tuzlu bir sezon. Sote fileto her parça için, kremalı tereyağı ince bir dilim koyun. Şimdi hafifçe filetoyu tüpün içine sarın, böylece her iki taraftaki yağ sarılır.

Ardından yağı kızartma tavasında ısıtın. Cutlets ilk önce dövülmüş yumurtalara batırılır ve ekmek kırıntılarına dönüşür. Kızarmış her iki yönde kızartılmış halde krakerler çıtır çıtır kabukla kaplanıncaya kadar kızartın.

Şimdi, fırını ve kızartılmış pirzolarınızı yaklaşık beş ila yedi dakika ısıtın. Hepsi bu kadar. İdeal bir tadı olan narin, narenciye hazırdır.

Kiev'de pirzola. Kıyılmış tarifi
Bir kilogram tavuk fileto, 200 gram gerekirpastırma, iki yumurta, süt yarım litre, tereyağı 100 gram, maydanoz ve dereotu bir grup, limon suyu, iki çorba kaşığı un iki çorba kaşığı.

Bir kıyma makinesinde filetoları ve domuz yağıları öğütün. Biber ve tuzu ekleyip karıştırın. Sonra yumurtayı döverek, biraz süt ekleyin ve iyice karıştırın.

Doldurma: yıkanmış yeşillikleri doğrayın, tereyağı, limon suyu ekleyin, pürüzsüz kadar karıştırın. On parçaya bölün ve on beş dakika boyunca dondurucuya yerleştirin.

Şu anda bir tatlı yapın. Süt yumurta ile seyreltilmiş, biraz un, tuz ekleyip iyice karıştırın.

Şimdi forcemeat'ı on parçaya ve merkeze ayırın.Krepler soğuk bir doldurma yapar, sonra da pirzolalar oluşturur. Şimdi, meyilli daldırma, sonra ekmek kırıntıları rulo ve bitkisel yağ ile sıcak tavada üzerine iyice kızartın.

Kiev'deki pirzola, yerdeki etten hazırlanan reçete hazırdır. Emin olun, bu yemek size ve misafirlerine hitap edecek.

Konseyi: Kiev geleneği pirzola tarafından patates ve konserve veya turşu şeftali veya erik ile servis edilir. Bu pirzolaların sunulması için sosu kabul edilmez, çünkü sulu olması nedeniyle dolgunun kendisi sosu rolündedir. Maydanozun yeşillikleri yerine, tarhun (yeşilliklerin) yeşilini doldurmak yerine, bu tabağa özgün bir tat verir. Biraz limon suyu da ekleyebilirsiniz. Tabii ki, Kiev'de (ve farklı otlar veya karışımları toplayın) pirzola için yeni ve yeni dolgu maddeleri icat edebilirsiniz. Ama Kiev'deki pirzolaların klasik bir versiyonu için maydanoza ihtiyacınız var.

Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 2019

Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 2019

Related news

 • Kız Çocuk Düğün Saç Modelleri
 • Yorkshire Pudding (Ayşegül Hnm.) 2 Sizin Tarifleriniz
 • Üçgen Sakallı Kese Lif Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Kızlar meselesi: Randevu kaç yılda başlıyor
 • Tele Satışı Stratejileri

 • Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 19

  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları


  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 23

  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 90

  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 41

  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 88

  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 41

  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 99

  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 24

  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 28

  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 21

  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 29

  Kievdeki cutlets. Farklı pişirme yolları 19