Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 2019

Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 2019
22.07.2019

Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 57

Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede?

Çoğunlukla güzel ve ünlü kişilerin farklı karakterler olduğu ortaya çıkar. Bununla birlikte, küçük bir şeref tadı edenler, daha fazla yaşam almak istiyor ve görünüm, dilek listesindeki son maddeden uzaktır.

plastikten önce ve sonra kim kardashian

Neyse ki, modern tıp"Paranız için" derler gibi, herhangi bir kusursuzluğu yerine getirin. Aslında: Vasıta olur ve vücudun her kısmı genişletilebilir, azaltılabilir, dikilebilir, yeniden kullanılabilir ve belki de kesilebilir.

Kim Kardashian - şarkıcı değil, çok başarılı değilaktris. Ünü sıradan zengin bir ailenin hayatı hakkında oldukça popüler bir realite şovuna katılımdan kaynaklanıyor. Bu arada, kız parlak dergilerin sayfalarında yanıp sönüyor. Kimliği ilgileniyor, en az değil, çünkü Kim onun hakkında konuşmak için bir bahane ediyor. İnsanlar faaliyetlerini, ilişkilerini ve elbette görünümlerini tartışıyorlar. Kim'in hayatında plastisite var mıydı? Bugün kendisine benzediği düşüncesiyle kendisinde tam olarak ne değişti? Neden "böyle bir şey yapmazsa" da Kardashian'dan neden bahsediyorlar? Bu konuda makalemizde konuşalım.

Görünüm Kim Kardashian

Kim nasıl görünür? Belki uzun boylu, büzük bir kız olsaydı dergilerde o kadar sık ​​karşılaşılan adı olamazdı. Ancak, oldukça farklı görünüyor. Her şeyden önce, 158 cm'lik yükseklik model olarak adlandırılamaz. Fakat hepsi Kardashian'ı zengin ve ünlü arasında ayıran şey değil. Kim'in formları çok ağız sulandırıyor: büyük bir göğüs ve büyük bir pop, kızı çok tanınır hale getirdi. Ve açık kıyafetlerin tutkusu figürün özelliklerini daha da vurguluyor. Kim görünüşünden hiç utanmaz. Aksine, figürün kadınsılığını vurgulamak için sıkı etek ve pantolon seçer. Buna ek olarak, Kardashian'dan bir başka "çip" - sık sık derin ve dürbünlü, boyun çizgisi.

Genç Kim Kardashian neye benziyordu?

Plastik öncesi fotoğraflar size "çirkin ördek yavrusu" göstermezken, çocukluktan bir kız çok çekiciydi.

kim kardashian

Miras yoluyla, o parlak bir görünüm aldı.Baba-Ermeni, yaşla birlikte daha belirginleşti. Burada soru geliyor: "Değişiklikler ustanın doğası veya neşrına mı bağlı?" Dünyadaki tüm kızlar Kim'le ilgileniyor, çünkü önemsiz değildir ve modern yıldızların dayak yolunu takip etmez, çoğu zaman birbirlerine benzemektedir. Ona benzemek için ameliyat olmalı mıyım?

Plastik var mıydı?

"Bir erkek var mıydı?"Ünlüler kampanyaları hakkında cerrahlara konuşmayı sevmiyorlar. Bazı nedenlerden dolayı, bir Neşter sayesinde değil, Doğa'ya değil, pürüzsüz bir burun ya da ideal bir bel aldıklarını kabul etmek utanç verici kabul edilir. Plastik cerrahi Kim Kardashian bir istisna değildir. Kız, kırışıklıkların önlenmesi için Botox enjeksiyonlarını kullandığını kabul ediyor, ancak cerrahi müdahale ne olacak? Bir "soruşturma" gerçekleştireceğiz.

plastikten önce kim kardashian fotoğraf

Kim Kardashian daha önce nasıl görünüyordu? Plastikten önceki fotoğraflar, genç olduğu yerler, yüzünü ve formlarını modern olanlarla karşılaştırmasına ve cerrahi müdahaleler hakkında sonuçlar çıkarmasına izin veriyor.

kişi

Yüzünden su içemeyeceğinizi söyleseler deBir kişi göz önünde bulundurulduğunda hemen dikkat etmemiz onun için. Kimin görünüşünde tam olarak neyin düzeltildiğini bulmak için İngiliz portal Daily Mail, bu soruyu cerrahi alanında uzmanlara sordu.

kim kardashian önce ve sonra kalçalarSıradan bir kişinin bir doktorun müdahalesine izin verinKim Kardashian'ın fotoğrafını plastikten önce ve sonra karşılaştırırsak, göze çarpmayan bir şey olabilir, ancak profesyonel bir görünüm hemen değişiklikleri görecektir. Ankete katılanların çoğunluğu, değişikliklerin çok önemsiz olduğunu belirtmiştir. Doktor Azim Shahmalah ve Tony Yun soruyu en üst düzeyde yanıtladı.

Saç Büyüme Hattı Değişiyor

Büyük bir tecrübeye sahip doktor Azim Shakhmalov,Fotoğrafta kızın başındaki saç büyüme çizgisinde bir değişiklik olduğunu açıkça görüyor. Kendisi saç ekimi ile uğraşıyor ve kirpikleri nakledilen ilk kişi olduğu biliniyor. Plastik önce ve sonra Kim Kardashian fotoğrafları inceledikten sonra, Azimov kendisinin bazı izleri olduğunu söyledi: o nedenle saç "itme" aşağı alnında onu aldı ve kişi daha açık ve alnı yapmak - yüksek. Bu işlem, kızlardan daha sık olarak antenlerini çıkarmaları isteniyor. Bu arada, bu kadar küçük bir müdahale yüz özelliklerini daha anlamlı hale getirmeyi mümkün kıldı.

meme

Tony Yoon, plastik cerrahi alanında uzmanÇin'den, memenin büyüklüğü ve şekli ile ilgili değişiklikler olduğuna inanıyor. Kim Kardashian'ın plasti öncesi ve sonrası fotoğrafını incelediğinde, 2006'dan sonra göğüslerinin daha yuvarlak ve hantal hale geldiğini söylüyor. Ancak, doktor,% 100 emin bir cerrahi müdahale olduğundan emin değildir. Göğüs şekli değiştirebilir ve doğum yaptıktan sonra - hamilelikten sonra anlamlı şekilde dönüşen birçok kıza aşinadır.

plastik kim kardashian

Buna ek olarak, doktor birKim Kardashian'ın yüzünde burun estetiği. İki binin başından önceki fotoğraflar biraz daha uzun bir burun gösterir. Şimdi kız kısaldı ve form sofistike oldu. Doğru, Tony sadece üst düzey bir uzmanın böyle bir operasyonu yapabileceğine inanıyor - değişiklikleri sadece profesyonel eğitimi nedeniyle görüyor. Ankete katılanların geri kalanı, ameliyat olmadığına inanıyor - ışık, ışığa bağlı olarak farklı fotoğraflarda farklı görünüyor.

Kim'in akrabaları plastik hakkında ne düşünüyor?

Kim'in yapmaya karar vermiş olsaydıOperasyon, Kanye West'in karısı olmaktan dolayı reddedilmesiyle karşılaşırdım. Gerçek şu ki Kanye'nin annesi operasyon sonrası komplikasyonların bir sonucu olarak öldü. Bu noktaya kadar, Kim'in kocasına her şeyde dinlediği biliniyor, bunun bir moda ya da yaşam tarzı sorunu olup olmadığı önemli değil. Kim'in akrabaları, özellikle de annesi ve kız kardeşleri, cerrahların müdahalesini küçümsememektedir. Ama görünüşlerinde nasıl ve nasıl değiştiler, yedi mühürün ardındaki gizem.

Kalça Kardashian

Şimdiye kadar birisi hakkında konuşuyorsayıldızın vücudu üzerindeki operasyonları, büyük olasılıkla, hayranlarının ilgisini çeken popo plastiği olan ünlü "arka" Kim Kardashian büyük olasılıkla kastedilmektedir. Son yıllarda Kim'in "beşinci noktası" ile meydana gelen dramatik değişimi not etmek için bir doktor olmanıza gerek yoktur.

kim kardashian plastik kalça

Onun rahibi, bel vekızın diğer hacimleri değişmedi. Kim Kardashian'ın fotoğrafını "kalçaların plastiği" öncesi ve sonrasıyla karşılaştır. Seyirci, hatanın XXL implantları olduğundan emin. Başka bir versiyon, Kim'in günümüzün popüler Brezilyalı liposuction'ına başvurmasıydı. Onun özü, uyluklardan gelen yağ birikintilerinin kalçağa “pompalanması”, onları boyutlandırması ve iştah açıcı bir form vermesidir.

Kız tam tersini söylüyor: figürü doğumdan sonra bu şekilde değişti. Bu, Kardashian'larla Ayaküstü'nin havasında, Kim'in röntgen altında “takıldığını” söyleyerek tüm cazibelerinin doğa tarafından verildiğini dünyaya gösterdi. Uzun zaman önce, büyük bir popun güzel olduğunu bir kez daha kanıtlamak için, Kim Belfi'yi kuran akıllı telefonlar için bir uygulama yayınladı. Bu ne anlama geliyor? Bir arzusu olan herkes, Kim gibi sanal kalçayı zaimet yapabilir. Basit parmak hareketleriyle, her bir kız, Kardashian'ın ağız sulandırıcı olduğu gibi, neye benzediğini görebilecektir.

Hiçbir şeyden korkmaz

Korkuların var mı? Örümceklerden ya da karanlığından korkup korkmamanız önemli değil, büyük ihtimalle kötü bir rüya gördünüz, kalabalıktan Adem ya da Havva'nın kostümlerinden geçtiniz. Vücudumuzla mutlu olsak bile, insanlar arasında çıplak olma korkusu çok güçlüdür.

plastikten sonra kim kardashian fotoğraf

Onun adresindeki sayısız itiraz rağmeniddiaya göre orantısız formlar, çok geçmeden Kardashian dergisinin fotoğraf çekimlerine katıldı. Resimler "Kim interneti koparır" adı altında ortaya çıktı ve şans eseri değil: sonuçta seyirci çıplak bir kızı düşünebilirdi! İlk başta, Kim onu ​​arkaya "kamerayı" geri çevirdi. Bu cesur imge, Kim Kardashian'ın kalçaların plastikten önce ve sonra nasıl göründüğüne dair büyük bir ilgi dalgası yarattı.

Doğru, tüm değerlendirmeleri beğenmedi. Pop kızlar, şeftaliler, merdaneler, kukla formları ve ayrıca Photoshop'taki her türlü mükemmel yolla karşılaştırıldı. Belli bir kullanıcı, vücudu Kim'den attan attırarak, Kardashian'ı bir centaur haline getirdi. Bu resim, Kim'in kendi fotoğrafından daha popüler oldu. Burada iyi bir şey yok gibi görünüyor, ama tutku yerleşmeden önce bir uzantı vardı. Bir gülümseme ile kız vücudu gösteren kamerayla yüzleşti. Kim'in figürü gerçekten çok kadınsıydı, hatta çok fazla olduğunu söyleme arzusunu kışkırtıyordu.

Özetleyelim

O olmasa bir kız nasıl görünecekti?uzmanlarla iletişim kurma fırsatları? Bir şeyde, onun güzel bir kadın olacağından eminiz. Fakat hayranlarının çoğu, bugünün yıldızın görüntüsünün sadece doğanın bir armağanı değil, aynı zamanda doktorların Kim Kardashian'ın “armağanı” olduğuna da emin. 2006'da başlayan plastik cerrahi sonrası fotoğraf, burun şeklindeki değişiklikleri (daha kısa ve daha zarif hale geldi), daha belirgin bir oval yüzünü, yuvarlak ve geniş bir göğsü ve belirgin şekilde büyütülmüş kalçaları gösterir. Bir "soruşturma" dan sonra, bazı usta cerrahların halkın fikirleriyle dayanışma içinde olduklarını öğrendik: operasyonlar vardı. Bununla birlikte, kız, değerli bir rol modelidir.

Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 2019

Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 2019

Related news

 • Türkiye ve Ukraynanın 20 milyar dolar hedefi gerçekçi değil
 • Başarılı olmanın yolları
 • Çok İzlenen Videolar
 • Mumyalar ilk defa sergilendi
 • Dizel Motorların Temel Bozuklukları ve Elimine Etkileri

 • Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 58

  Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede


  Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 77

  Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 77

  Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 51

  Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 20

  Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 72

  Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 54

  Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 65

  Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 22

  Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 50

  Kim Kardashian, plastiklerden önce ve sonra. Kim Kardashian plastik kullanıyor muydu ve tam olarak nerede 53