Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 2019

Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 2019
16.07.2019

Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 69

"Kinder Biovital" (jel): kullanım talimatları, incelemeler

Bu vitaminler ve herkes için bir sır değilMineraller, insan vücudunun normal varlığı için gereklidir. Bu özellikle küçük çocuklar için geçerlidir. Sonuçta, büyüdükçe ve geliştikçe, çok sayıda besin maddesine ihtiyaçları vardır. Aksi halde, çocuk çeşitli hastalıklarla sonuçlanan bağışıklığı kaybedebilir.Kinder Biyovital Jel Talimat

Için en popüler multivitamin kompleksiÇocuklar "Kinder Biovital" (jel) ilacıdır. Bu ilacın kullanımı, incelemeleri, özellikleri, yan etkileri ve kontrendikasyonları daha sonra sunulacaktır.

İlacın form açıklaması, tanımı, bileşimi ve paketlenmesi

Vitaminler "Kinder" nelerdirBiyovital "(jel)? Talimat, bu preparatın çocukların ağızdan alınması için tasarlandığını bildirir. Bu, hava kabarcıklarının büyük bir miktarda içeren bir açık sarı viskoz ve homojen bir kütle, şeklinde gelir hafif bir meyveli (turuncu) tat ve hoş ekşi bir tada sahiptir.

Bu ilacın aktif bileşenleri şunlardır:

 • tiamin hidroklorür;
 • retinol palmitat;
 • riboflavin;
 • Kolekaltsiferol;
 • kalsiyum pantotenat;
 • a-tokoferol asetat;
 • siyanokobalamin;
 • askorbik asit;
 • kalsiyum fosfinat;
 • piridoksin hidroklorür;
 • sodyum molibdat;
 • nikotinamid;
 • manganez sitrat çözünür;
 • lesitin (yani soya fasulyesi çekirdeklerinden fosfolipitler).

Yardımcı bileşenler gelince,bunlar arasında etanol, izopropil miristat, kırmızı portakal, potasyum sorbat, demineralize su, sodyum benzoat, sodyum karboksimetilselüloz, sukroz ve vanilyayı kullanıldığı gibidir.kinder biyovital jel talimatları yorumlar

Bir karton paketinde bulunan "Kinder Biovital" (jel) ilacı, alüminyum tüplerde 175 gr.

farmakoloji

Ilaç nedir"Kinder Biovital" (jel) gibi bir ilaç? Talimat, bu ilacın çocuğun vücudundaki vitamin ve minerallerin eksikliğini doldurabildiğini söylüyor.

Bunu oluşturan besinleraraç, bebeğin normal gelişimi için önemli bileşenlerdir. Çeşitli enzimlerin, hormonların ve diğerlerinin sentezi için çok gereklidirler.

Kompleksin özellikleri

Pediatrik pratikte neden bu kadar popüler?Bir preparat "Kinder Biovital" (jel)? Kullanım talimatı, bu ilacın terapötik etkisinin tamamen kendi kompozisyonundan kaynaklandığını gösterir:

 • A vitamini immünmodülatör sağlayabilireylem. Cilt üzerindeki kesik ve yaraların iyileşme süreçlerini hızlandırır, epitelyumu oluşturur, görme gücünü artırır ve aynı zamanda görsel pigmentlerin sentezinde yer alır.Kinder biyovital jel kullanım kılavuzu
 • E vitamini doğaldırAntioksidan. Eritropoiezde yer alır, insan vücudunu serbest radikallerin olumsuz etkilerinden korur ve kas dokusunun oluşumunu destekler. Ayrıca, E vitamini sinir sisteminin normal aktivitesinde önemli bir rol oynar, stres direncini ve performansını artırır.
 • Vitamin B6, B12, riboflavin ve diğerleri güçlendirirbağışıklık ve sinir sistemleri. B6 vitamininin kas büyümesi ve kalp fonksiyonu üzerinde yararlı bir etkiye sahip olduğunu, karbonhidrat-yağ metabolizmasına ve metabolik süreçlere katıldığını söyleyemiyorum.
 • Askorbik asit bağışıklık sistemini desteklerSistem, vitamin ve minerallerin asimilasyonunu hızlandırır. Ayrıca kollajen sentezine katılır, antioksidan etkiye sahiptir ve oksidasyon azaltma süreçlerini destekler.
 • Vitamin D3 mükemmel bir ilaçtırÇocuklarda kas zayıflığı, raşitizm ve sinir sistemi hastalıklarının önlenmesi için. Dahası, bu eleman kalsiyumun hızlı asimilasyonunu destekler. Onun sayesinde dişler ve kemikler güç kazanır, sinir sistemi ve kaslı aparat daha kalıcı hale gelir.
 • Folik asit, pürin, timidilat, metionin ve diğer metilasyon reaksiyonlarının sentezinde rol oynar. Metabolizmayı hızlandırır ve geliştirir, çoğaltma reaksiyonlarını ve hücre büyümesini destekler.

Bu da, çocuğun vücut ve metabolik reaksiyonlara maruz tüm tarafından emilir vitamininin kompleks "Kinder Biovital" (jel), aşağıda gösterilmiştir talimat, not edilmelidir.

Kullanım Endikasyonları

Kompleks ne amaçla kullanılabilir?Biovital (çocuklar için jel)? Kullanım talimatı, bu ajanın hipo ve avitaminozinin önlenmesi ve tedavisi için aktif olarak reçete edildiğini ve ayrıca aşağıdaki durumlarda gözlemlenen minerallerin eksikliğini ortaya koymaktadır:vitaminler kinder biyovital jel talimatları

 • çocuğun büyümede geride kalması;
 • dengesiz ve yetersiz beslenme (tükenme, diyet);
 • oral mukoza iltihabı (örneğin stomatit ile);
 • raşitizmlerin önlenmesi.

Biri bu çare olduğunu söyleyemediEnfeksiyon hastalıkları da dahil olmak üzere uzun süreli veya ciddi hastalıklardan sonra hastanın iyileşme döneminde kullanılır. Ayrıca, ilaç, antibiyotiklerle birlikte karmaşık terapide kullanılabilir.

Kontrendikasyonlar

Hastanın hangi koşulları "Kinder Biovital" (jel) kullanmasını yasakladı? Talimat, verilen hazırlığın şu şekilde alınamadığını gösterir:

 • Vitamin A veya D'nin hipervitaminozu;
 • kompleksteki herhangi bir bileşene alerjik bir reaksiyon;
 • sarkoidoz, hiperkalsemi, Ithenko-Cushing hastalığı, hiperparatiroidizm ve hipotiroidizm.

Çocuk hazırlığı "Kinder Biovital" (jel): talimat

Üretici bu ilacın olduğunu not ederiç veya yerel kullanım için tasarlanmıştır. Yemekten bağımsız olarak kullanılır. Terapi seyrinin süresi sadece ilgili hekim tarafından belirlenir.

Yani ne dozda almalısınızsöz konusu ilaç? Gençlere ve ayrıca 10'uncu yaştaki çocuklara bu ajan günde iki kez bir tatlı kaşığı atayın ya da aday göstersin. İlkokul çağındaki bebekler ve küçük çocuklar için, günde üç kez small küçük bir kaşık için bir tıbbi jel verilir.kinder biyovital lesitin jel talimatı

İlaç lokal tedavi için reçete edildiğinde (örneğin, stomatit ve diğer mukozal lezyonlar ile), jel etkilenen bölgeye uygulanır ve tam rezorpsiyona kadar bırakılır.

Olumsuz Olaylar

Negatif reaksiyonlara neden olabilir "Kinder"Biovital Lesitin »(jel)? Talimat, bu kompleksin güçlü yan etkilerin ortaya çıkmasına katkıda bulunacak kadar aktif içerik içermediğini söylüyor.

Bazen, jelin uygulanma zeminine karşı, hastalarda hipersensitivite reaksiyonları ve alerjik belirtiler görülebilir.

Doz aşımı vakaları

Şu anda, bir multivitamin kompleksinin bir doz aşımı rapor edilmemiştir. Bununla birlikte, uzmanlar, ilacın yüksek dozda alınmasında hipervitaminozu yaşayabileceğine inanırlar.

Ayrıca daha fazla kullanılması dikkat edilmelidir100 gram jel, mide bulantısı, üzgün mide ve karın ağrısı hissine neden olur. Bu durumda, mağdur mide durulama ve semptomatik tedavi yürütmek gerekir.Kinder biyovital jel üreticisi

Özel Tavsiyeler

Reçetesiz ilaçları eczaneden satın alabilirsiniz. Ancak, bir çocuk doktoruna danışmadan bir çocuğa verilmesi kesinlikle yasaktır.

Hipervitaminozis gelişmesini önlemek için, Kinder Biovital kompleksi diğer multivitamin preparatları ile kombine edilmemelidir.

Özel bakım ile bu ilaç diyabetli hastalara reçete edilir.

Çocuk doktorları ve tüketicilerden geribildirim

Çocuk hekimlerine göre, ilaç Kinder BiovitalÇok etkili bir multivitamin kompleksi. Aynı fikir küçük çocukların birçok ebeveynleri tarafından paylaşılmaktadır. Bu araç hakkında sadece olumlu yorumlar bırakıyorlar.

Bir jel almak, çocuğun hastalanma olasılığı daha azdır,neşeli ve her zaman iyi bir ruh halinde hisseder. Birçok ilaç bu ilacın şeklini sever. Çok hoş bir meyve tadı ve tadı olduğunu bildiriyorlar. Çocuklar neredeyse bu inceliği kabul etmeyi asla reddetmezler. Aksine, jelin tadı ve kokusunu sevmeyen hastalar da vardır.

Bazı tüketicilerin bu ilacın avantajlarının nispeten ucuz ve uygun maliyetli olduğunu düşündüklerine de dikkat edilmelidir.Çocuklar için biyovital jel

Bu arada, ilacı sevmiyorsan "KinderBiyovital "bir jel formunda, sarı veya kırmızı renkteki jelatin ayıları şeklinde portakal veya ahududu aromasıyla çiğneme pastilleri ile değiştirilebilir.

Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 2019

Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 2019

Related news

 • 9. TED ELT Konferansı Bodrum’da Yapılacak
 • Tarçınlı Süt Zayıflatır Mı
 • Nefis Anne Köftesi Videosu
 • Germe tavanlar için kornişler: seçim yaparken dikkate alınması gereken önemli
 • UAC ve diğer kan testi tiplerinin analizi

 • Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 76

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler


  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 70

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 58

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 1

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 81

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 59

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 66

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 3

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 90

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 97

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 72

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 31

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 61

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 95

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 3

  Kinder Biovital (jel): kullanım talimatları, incelemeler 42