Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurguları 99 04.02.2019, 21:24

Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurguları

Her vatandaş en az küçük olmak isterSadece haftasonunu geçiremeyeceğiniz, huzur ve sessizliğin tadını çıkarabileceğiniz, aynı zamanda çeşitli ekinler yetiştirebileceğiniz hanımefendi. Tabii ki, zaten inşa edilmiş alanı bir ev ve müştemilat ile satın alabilirsiniz, ama biraz pahalıya mal olacaktır. Ve en önemlisi, yapıların kalitesini belirlemek zor. Bu yüzden birçok insan sadece bir parça arazi satın almayı ve kendilerini inşa etmeyi tercih ediyor.Bir bar yazlık

Son zamanlarda, bardaki daka yeterliydipopüler. Ve bu tamamen haklı. Bu malzemenin birçok avantajı vardır. Zengin çeşitli yapı malzemelerinde kerestenin özel bir yeri vardır. Sınırsız olanakları ve tartışılmaz avantajları modern geliştiriciler tarafından beğenildi. Bu yazıda, bir barınaktan bir barının avantajları ve bu malzemeyle nasıl çalışılacağı hakkında konuşmak istiyoruz.

Yapı malzemesinin kısa açıklaması

Kiriş benzersiz bir yapı kerestesidir.Dayanıklılık, güvenilirlik, serme kolaylığı, hava koşullarına dayanıklılık gibi özelliklere sahiptir. Ve onun yardımı ile herhangi bir mimari plan gerçekleştirebilirsiniz. Tasarım mükemmellikten emin olmak için keresteden evlerin tasarımını incelemek yeterli!

Bu yapı malzemesinin bugünÇeşitli mimari form ve boyutlarda yapılar yapar. İstenirse, 3 katlı bir bina ya da bir bardan 4 katlı bir ev inşa edebilirsiniz. Her şey panoların kalitesine ve tipine bağlıdır. Bununla birlikte, en yaygın olanları hala bir bardan tek katlı evler.

Ahşap çeşitliliği

Gerçek şu ki, modern ışın farklıtürler. Üretim özelliklerinde ve teknolojilerinde birbirinden farklıdırlar. Bugün, daha popüler olan, örneğin, yapıştırılmış kirişlerdir. Ve her şeyden dolayı bu tür malzemelerin analoglara göre birçok avantajı vardır. Çubuğun şöhretinin bir şöminesi varsa, o zaman kışı orada geçirebilirsiniz bile. Bu, bu malzemenin iyi termal iletkenliği nedeniyle mümkündür.

Lamine kaplama kereste özellikleri

Lamine kaplama kereste imalatı - yüksek teknolojiSon ürünün kalitesinin bağlı olduğu daha ince noktaların gözetilmesinden süreç. Bu nedenle bu tür materyaller yalnızca güvenilir üreticilerden ve tedarikçilerden satın almaya değer.

kereste evi

Yapıştırılmış tahta birkaç ahşap oluşur(çoğunlukla iğne yapraklı) lameller, ekoloji ve insan sağlığı ürünleri için özel, toksik olmayan ve güvenli bir şekilde yapıştırılmışlardır. Sonuç mükemmel performans özelliklerine sahip ahşap bir malzemedir.

Malzeme Avantajları

Şayet bir yapıştırılmış keresteden yapılmışsa o zamanbirçok değeri vardır. Onlar nedir? Daha ayrıntılı olarak inceleyelim. Bardan evlerin inşa edilmesi, estetik açıdan mükemmel ve yüksek kaliteli binaların yaratılmasına izin verir. Yapıştırılmış kiriş pratikte kusurlardan yoksundur. Yangına ve neme karşı dayanıklı olup, levhaların şekil ve ebatları bakımından farklıdır, çalışma esnasında çözgü ve çatlama yapmaz, deforme olmaz ve kabarmaz, doğal ahşapta doğada bulunan tüm kaliteler malzemede korunur.

tatil evleri

Bu yüzden ahşaptan yapılmış ev, uzun ömürlülükten farklıdır. Doğru, bu malzeme diğerlerine göre biraz daha pahalı, daha az cazip olmayan ve geliştiriciler arasındaki talep açısından cazip değil.

Kır evleri inşaatı için profil kiriş

Profil kartı da mükemmelperformans özellikleri. Bunlar arasında: yüksek seviyede ısı yalıtımı, ekolojik uyumluluk (yapıştırıcılar pratikte pratikte kullanılmamaktadır), dış ve iç son işlemlere gerek yoktur.

Böyle bir bardan yazlık evler inşa edilebiliraynı zamanda, örneğin, tuğla ile karşılaştırıldığında inkar edilemez bir avantaj olan bir rekor zamanı. Sonuçta, bu malzeme büzülme gerektirmez ve özel bir sabitleme sistemi sayesinde, bir tasarımcı gibi hızlı bir şekilde monte edilir.

Profil dışı kirişler

Piyasada, profile ek olarak, not edilmelidirve yapıştırılmış, aynı zamanda bir profil olmayan çubuk da geniş ölçüde temsil edilmektedir. Bununla birlikte, bu çeşitliliğin teknik özellikleri biraz daha kötüdür. Bu kayıt, etkileyici bir büzülme sağlar ve ayrıca hazır tatil evleri daha fazla izole edilmeye ihtiyaç duyacaktır. Ayrıca tahtaların çalışma zamanını uzatmanın mümkün olabileceği özel tahtalarla işleme tabi tutulması gerektiğine dikkat etmek gerekir. Adalet uğruna, bu tür yapı malzemelerinin diğerlerinden daha ucuz olduğuna dikkat çekiyoruz.

Yazlık evler ve evler

Tabii ki, çekirdek dışı kerestenin dezavantajlarıBununla birlikte, geliştirici için her zaman bir seçim ayrılmıştır. Profilin ve yapıştırılmış kirişin ya da sıradan ekonominin operasyonel bütünlüğünü tercih edip etmeyeceği - herkes kendi kendine karar verir!

Yazlık ev inşaatı ve keresteden yapılmış ev

Daha önce kereste türlerini ve özelliklerini inceledik.performans özellikleri. Şimdi bu yapı malzemesinden yapılabileceklere geçelim. Kurulum kolaylığı ve sadeliği nedeniyle, kiriş sadece küçük çiftlik binaları için değil, aynı zamanda tam bir ev için de idealdir. Eğer ısıtırsan, tüm yıl boyunca villayı kullanabilirsin.

Işınlardan bir ev inşa etmek için bilmeniz gereken ana adımlar:

 • Vakıf. Yapının özelliklerine bağlı olarak tipi seçilir. Ev tek katlı ise, daha yüksek binalar için önerilen bant temeli için sütunları sınırlayabilirsiniz.
 • Çerçevenin montajı. Alt çember için 150 x 150 mm'lik bir çubuk kullanmak önemlidir.
 • Pürüzlü zemin montajı. Bu aşamada en az 200 mm kalınlığında levhalara ihtiyacınız vardır.
 • Duvarların montajı.
 • Çatı montajı.
 • Zeminin ısınması ve son perdahı.
 • Kapı ve pencere montajı.
 • Finiş cepheler.bir bardan tek katlı evler

Bu aşamalardan sonra evin iç tasarımını yapmaya başlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, her şey son derece basit ve hızlıdır. Her aşamada ek süre gerektirmez, bu nedenle ev kısa bir sürede inşa edilir.

Ayrıca kirişlerden yapılmış çardaklar. Bu işlem oldukça kolaydır. Böyle bir yapı, herhangi bir bölme bölümünde vazgeçilmez bir unsurdur. İki tür arbors var:

 • Kapalı (kış kullanımı için bile uygundur);
 • Açık (sadece yaz sezonu için).

Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurgularıFotograf resim Goruntuler fotograflar galeriler

Related news

 • Acılı soğuk avokado çorbası nasıl yapılır
 • Milföyde Sebzeli Tavuk
 • Çok İzlenen Videolar
 • Zor bir durumda, kendi istekleriyle görevden at çalışma iş değiştirmek sağlayacak

 • Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurguları 28

  Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurguları


  Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurguları 75

  Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurguları 42

  Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurguları 16

  Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurguları 27

  Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurguları 58

  Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurguları 16

  Kiriş gelen Dacha: avantajı, özellikleri, inşaatın vurguları 1