Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 2019

Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 2019
20.09.2019

Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 72

"Kiwi" çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar

Yakın zamana kadar, çok az insan nasıl dolduracağını biliyordu"Kivi", cepten bir çantadır. Bugün, MTS, Beeline ve Megafon aboneleri için önemli ek imkanlara sahip benzer bir para transferi yöntemi mevcuttur. Genel şemaya bağlı olarak, kişisel QK'daki "İkmal" bölümüne gitmeli ve "Beeline", "Megaphone", MTS "yi seçmeli ve sonra miktarı belirtmelisiniz. Fonlar, kişisel cüzdan Qiwi'nizin kayıtlı olduğu cep telefonunun kişisel hesabından çekilecektir. Tek seferlik ödeme tutarı: "Beeline" - min. 100, maks. 1000, MTS - min. 1, maks. 15 000 ruble, "Megafon" - min. 1, maks. 3 000.

Bu şema sadece Büyük Üç'ün operatörleri için çalışır ve bu şekilde sadece "Kivi" çantanızı ve yalnızca listelendiği cep telefonu hesabını yenileyebilirsiniz.

"Megafon" kullanıcıları daAşağıdaki SMS ile Qiwi-çanta: 8888888888 8888888888 999 nerede - 10 haneli bir sayı Qiwi-çanta ve 999 - şarj miktarı. SMS, 8448 numaraya gönderilir. Bu arada, Qiwi-purse, Big Three'un herhangi bir operatörünün hesaplarından ikmal edebileceğiniz tek ED sistemi olarak kalır.

Doldurun"Kiwi", bir hücresel "Beeline" olan bir çantadır.

Bir kivi cüzdanını cep telefonu ile nasıl yenileyebilirim?Hesabı doğrudan cep telefonunuzdan yükleyebilirsiniz. Yeniden doldurma, yalnızca "Kivi" hesabını kaydettiğiniz hücresel "Beeline" sayısından izin verilir.

Para transferi için neye ihtiyacım var?

Kolay olan "Kiwi" resmi sitesini ziyaret edin"Kivi" -koshelek mobil doldurmak anlamaya: o zaman bu durumda, listelenen mobil operatörler göreceksiniz onun kişisel hesabında bölümüne "Yatırma" bulmaya başlamak gerekir, "Beeline" seçin çeviri ve basının istenen miktarda girmek "Öde" . "Ödeme onayı" düğmesini tıkladıktan sonra, otomatik olarak işleme devam eder. Birkaç dakika içinde Beeline'dan SMS alacaksınız, bu ödeme talebinin kabul edildiği söylenecektir.

O zaman sizden ücretsiz bir SMS göndermeniz istenecektir.Aktarımın tamamlandığını doğrulamak için basit bir numaraya 8464 yanıt. Bu işlemi onaylamak için "bir" rakamını (1) göndermeniz gerekir. Başarısızlık için, rakam "sıfır" dır (0). SMS gönderdikten sonra, paralar hücresel hesabınızdan silinir ve Qiwi-purse hesabına yatırılır.

Bu tür bir transfer komisyonu% 5,95 olacaktır. Tabii ki, "Kivi" -hareketlerini yenilemek için başka, daha ucuz seçenekler var, ama gerçekten acilen para göndermeniz gerekiyorsa, o zaman bu yöntem işe yarayacaktır.

Transfer servisi ayrıca "Beeline.Money" ve "Payment World" web sitelerinde de mevcuttur.

Yeniden doldurmak için bir çanta "WebMoney" varsaQiwi'nin web sitesine kişisel cüzdan, o zaman, "Faturalandırma" ya gidin "Ödeme sistemleri" tıklayın ve sistemler arasında fonların transferini gerçekleştirmek için, WebMoney seçin. Ardından, ödeme türünü doldurun ve belirtin:

 • istenen miktarda doldurma;
 • WMR çanta numarası;
 • Ödemeye yorum yazmanıza gerek yoktur.

Burada bu işlemi kaydedebilirsinizWebMoney'i şablon olarak aktarın. Bundan sonra, bir kez daha belirtilen ayrıntıların doğruluğunu kontrol edin ve "Onayla" düğmesine basın. Daha sonra, ödeme onayı için size, bir kerelik kodu içeren bir SMS almak aynı sayfada sağ kutuya kodu girin ve "Gönder" tıklanır. Ardından, bu ödemeyi işleme için kabul etmekle ilgili bir mesaj alırsınız. Ödemenin başarılı bir şekilde yapılması durumunda, WMR hesabınıza hızlı bir şekilde tahakkuk edecektir.

Hücresel "Megafon" ile "Kiwi" -money cüzdanı şarj edin

mobil kivi cüzdanıMegafon ağının aboneleri hiç olmazsaQiwi-purse'i kişisel bir cep telefonu hesabından doğrudan yenilemek için problemler: Bu servis, az miktarda acil alım yapmak için çok uygun bir yoldur. Megafon hesabından transfer, qiwi.ru resmi web sitesinde ve uygulamalarınızda, Kiwi-çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceğinizi anlamakta oldukça kolay: Qiwi-purse'i seçtikten sonra, Megafon hesabını belirtin. fon kaynağı olarak. Cüzdanınızı yenilemek çok daha kolay: sadece "Mevduat" menüsündeki miktarı belirtin.

Qiwi sistemine kayıtlı olanlar, cep telefonlarından SMS'leri 8888888888 numaralı 8888888888 999 numaraya basit 8448 no'lu numaraya gönderebilir, burada 8888888888 numaralı telefon numarası 999'dur.

"Megafon", tüm aboneleri yayınlama teklifinde bulunduBir cep telefonu hesabına bağlı olan hesap "Megaphone" -Visa, bir sanal kart denir. Bu kart, Qiwi'ye sistem ve servisler için ödeme yapmak için eklenebilir ve ayrıca cüzdanınızı kişisel hesabınızdan "Megafon" dan yenileyebilirsiniz. Mobil uygulamada, komisyon ile ilgili bilgilerin yayınlandıktan sonra ekleneceğini unutmayın. Ve komisyon şu an yazmayacak! Bu hizmetin ücreti% 5,6'dır.

SMS ile "Kivi" doldurun

kivi cüzdanıBu şema iletişim liderlerimiz için çalışıyor. Cepten "Kivi" çanta nasıl doldurulur? Oldukça basit, ama bu şekilde sadece Qiwi-purse'inizi ve sadece sizin için listelenen bir cep telefonunu yenileyebilirsiniz.

Megafon aboneleri cep telefonlarını yenileyebilirler"Kiwi" SMS 5555555555 000, 5555555555 Qiwi-çanta 10 basamaklı bir hesap olduğu bir çanta ve 000, istenen ikmal miktarıdır. SMS 8448'e basit bir numaraya gönderilmelidir.

Telefon hesabınızı "Kivi" cüzdanından nasıl şarj edebilirsiniz?

kivi cüzdanı mobil versiyonuBirçoğumuz acil durumlarda durumu biliyoruzAramanız ve cep telefonunda minimum bakiye. Bu gibi durumlarda, gerekli ödeme terminalini aramak için en yakın mağaza veya metroya uçmak gerekli değildir. "Kiwi" çantasından, mobil hesabı tekrar doldurabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, "Kiwi" hesabındaki koşuya ve paranın kullanılabilirliğidir. Telefonunuzu "Kivi" -hareketlerle şarj etmek hiç de zor değil ve en yakın terminale gitmekten çok daha hızlı.

"Kiwi" cüzdanı: mobil sürüm ve hesap yenileme

kivi cüzdanı"Kiwi" sitesine girdikten sonra kişisel hesabınıza gidersiniz. Parayı telefona aktarmak için, ofisteki soldaki "Cep telefonum" düğmesine basın.

Şimdi uygun olanı girmelisinizCep telefonunun satır numarası, hesabın yeniden doldurulması gereken dokuz basamaklı bir biçimde. "Tutar" sütununda, telefona koymanız gereken ruble cinsinden istenen miktarı belirtir. "Öde" yi tıklayın - ve 10 dakika içinde size telefondan para gönderilecektir. Artık "Kivi" çantasını cep telefonundan nasıl yenileyebileceğinizi biliyorsunuz. Daha önemli bir nokta var: projenin mobil versiyonu, bu işlemi, yakınınızdaki bir bilgisayarın varlığına bakılmaksızın gerçekleştirmenize izin veriyor.

Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 2019

Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Köstebek Pasta Nasıl Yapılıyor Köstebek Pasta Tarifi
 • ABD Hazine Bakanından Ticaret savaşı açıklaması
 • Monosodyum glutamat ne demek ile Etiketlenen Konular
 • Evlilik hazırlığında kavgalardan nasıl kaçınabilirsiniz

 • Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 18

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar


  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 17

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 37

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 23

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 71

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 95

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 99

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 3

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 70

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 67

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 34

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 73

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 78

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 62

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 5

  Kiwi çantasını cep telefonunuzdan nasıl yenileyeceksiniz: tüm ayrıntılar 98