KIZ ÇOCUKLARINA DİKİŞSİZ BOLERO YAPILIŞI 67 25.01.2019, 01:30

KIZ ÇOCUKLARINA DİKİŞSİZ BOLERO YAPILIŞI

2-3 Yaş Yakadan başlanan Robadan artırma yapılarak ilerleyenDikişsiz Tek Parçadan Örülen Bir Bebek Bolero Yeleği.Tarifin de Bolero Yelek yapımı sonuna kadar gösteriliyor.

36-bedenden 52 Bedene kadar İlmek sayıları verilenÖrgü Kolay Bayan Boleromodeli için de burada ki Tığ işi Kadın Bolero yapımına bakabilirsiniz

Yetişkin hanımlara göreŞişle Bolero Model tarifin de Spor oldukça güzel .Arkası Burgu Modeli Bolero Bayan Yeleği Tarifi için burada başka bir Model daha var.

2-3-yas-bebek-sis-isi-bolero-yapilisi2-3-yas-bebek-sis-isi-bolero-yapilisi

Şişle yapılan Kız Çocukları içinÖrgü Elbise ve Bolero Takımmodelimiz de 2-4 Yaş Kızlara göre yapılıyor.Kolsuz Elbise ve Üstüne şık bir Bolero modeli ile takım.

Bolero Modellerigörebileceğimiz sayfa da Abiye Bolero Örneklerini seveceksiniz. Oldukça güzel biraz da ustalık isteyen örnek ve modellerden yapılmışlar.

2-3-yas-bebek-roba-yelek-sayilari2-3-yas-bebek-roba-yelek-sayilari

Yelek yapımında kullanılan Malzemeler: Alize Cotton Gold İplik renk no 161- 1 Yumak ip kullanılıyor-3 numara Misinalı Şiş.

Bebek Bolero yapımıiçin 84 ilmek ile Robasından yaka bölümünden başlanır. 4 diş Haraşo yaka uygulaması yapııp İlmek ayırmalar başlar. 3 sıra haraşo yapıldıktan sonra son 4 ilmek kala ilik yuvası açılır.

ajurlu-bolero-roba-ilmek-ayirmaajurlu-bolero-roba-ilmek-ayirma

84 ilmekten 8+8 ilmek Ön yelek bandı her iki tarafı için ayrılır.Ön  Robası için ajurların olduğu bölüme 8+8 her iki ön için ilmek ayrılır.

12+12 İlmek kollar için iki taraftan ayrılır. Bolero arka ilmekler için de 24 ilmek ayrılır. 7 tane artırma sırası olduğunda Roba biter ve Kol altından beden bölümü yapılır.

ajurlu-artirmali-bebek-bolero-yelekajurlu-artirmali-bebek-bolero-yelek

1 Yaş Bebek Bolero İlmek sayıları da “76 ilmek başlayıp 8 ön bant ,7 ön,1 ajur,11 kol,1 ajur,20 arka,1 ajur,11 kol,1 ajur,7 ön,8 pat olarak ayarlayabilirsiniz” önerilmiş.

KIZ ÇOCUKLARINA DİKİŞSİZ BOLERO YAPILIŞIFotograf Goruntuler galeriler resim fotograflar

Related news

 • Bebek Yeleği Nasıl Örülür Anlatımlı
 • Koca Gözlü Kedigil Margay
 • Aile Tanışmasına Gidecekler İçin Tavsiyeler
 • Güvenli binicilik yarışması - Volvo V40

 • KIZ ÇOCUKLARINA DİKİŞSİZ BOLERO YAPILIŞI 41

  KIZ ÇOCUKLARINA DİKİŞSİZ BOLERO YAPILIŞI


  KIZ ÇOCUKLARINA DİKİŞSİZ BOLERO YAPILIŞI 96

  KIZ ÇOCUKLARINA DİKİŞSİZ BOLERO YAPILIŞI 18

  KIZ ÇOCUKLARINA DİKİŞSİZ BOLERO YAPILIŞI 16

  KIZ ÇOCUKLARINA DİKİŞSİZ BOLERO YAPILIŞI 32

  KIZ ÇOCUKLARINA DİKİŞSİZ BOLERO YAPILIŞI 65

  KIZ ÇOCUKLARINA DİKİŞSİZ BOLERO YAPILIŞI 3