Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar 2019

Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar 2019 Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

Kleopatra Atlas Hotel 4 * (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

Alanya'nın ana cazibe merkezleri nelerdir? kaya ve mağara Damlataş tarafından Kleopatra'nın deniz kayalık pelerin sahile içine uzaklarda ortaçağ duvarlı şehir için bilinen Türkiye'nin bu tipik tatil Akdeniz sahili. Neyse ki, bu konumlar her üç Alanya'nın aynı bölgede yer almaktadır. otel Kleopatra Atlas Otel 4 * içinde, o zaman tam olarak burada, Anadolu Riviera güzel plajda kalmak eğitsel tatil birleştirmek istiyorsanız.

Bu otel hakkında özel nedir? Bu, yakın zamanda, yaz aylarında ve 2016 sonbaharının ilk yarısında ziyaret edilen turistlerin incelemelerinden öğreniyoruz. Alanya, Antalya'nın aksine, bütçe gezginlerini çekiyor. Ama Türk "beşli" ile beslenenler bile, "Kleopatra" da makul bir fiyat için iyi bir dinlenme bulacaksınız. Oteli daha detaylı tarif etmeden önce, plajın karşısındaki caddede olduğunu ve "Her şey dahil" yiyecek konseptini sunduğunu söylüyoruz.
Kleopatra Atlas Otel 4

Otelin bulunduğu yer

Kleopatra Atlas Hotel 4 * tarihi bölgede yer almaktadır.Alanya'nın parçaları. Otelden yüz metre uzakta, sadece otoyoldan geçmek, mükemmel Cleopatra plajını Damlataş Mağarası ile germek. Alanya'nın üçüncü görüşünden önce - kayalık burnundaki kale kenti - oraya yürüyerek gitmemek için otobüse binmek (otelin girişinin karşısındaki durağı) daha iyidir. Ama sadece denizde yüzebilir ve su üzerindeki duvarlara ve kulelere bakabilirsin. Alanya'nın modern merkezi ile mağaza ve çarşıları beş yüz metredir. Arkeoloji Müzesi'ne çok yakın. Ayrıca yürüme mesafesinde, Türkiye'nin Akdeniz kıyısındaki en büyük su parkıdır. Ancak uluslararası havalimanından otele yüz yirmi kilometrenin üstesinden gelmek zorunda kalacak. Alanya hava limanı (30 km) çok daha yakın. Ancak Gazipaşa Havalimanı sadece iç hat seferlerini kabul ediyor. Otel bir yerleşim bölgesinde yer almamaktadır. Deniz boyunca önde gelen yol, "dolmuşhi" scurry hakkında minibüsler, birçok restoran, kafe ve elbette dükkanlar var.

Otelin bölgesi

Turistlere göre burası küçük bir şehirotel. Otel alanı, resepsiyon ve restorana yakın her yerden çok kompakt. Otel iki dört ve altı katlı binalardan oluşmaktadır. Aralarında havuz ve restoran binası var. Yorumlar, otelin cephesinin, Osmanlı tarzı, pencerelerde ahşap delikli çubuklarla çok güzel bir şekilde dekore edildiğini belirtmektedir. Girişten önce misafirlerin çektiği ülkelerin bayrakları dalgalandı. Çoğunlukla Ukrayna, Polonya ve Orta Avrupa'daki diğer ülkelerden gelenler burada dinleniyor. Otel kendisini "+16" olarak konumlandırmaktadır. Bu, otelin on altı yaşından küçük çocukları kabul etmediği anlamına gelir. Yani, sabah altıda havuzdaki çığlık seni uyandırmayacak. Yorumlar ayrıca, yeşilimsi camla kaplı olan balkonlu, kar beyaz binaların güzelliğini de yansıtmaktadır. Binalar yakın zamanda yenilenmiştir ve her şey yenilik ve temizlik ile ışıldamaktadır. Binaların ve havuzun işgal etmediği her şey yeşilliklerle dikilir. Küçük bir alanı optik olarak genişletmek için, teraslar asılı bahçelerle dolduruldu.
Kleopatra Atlas Otel Alanya

otelde standart oda açıklaması ve fiyatı

Konuk odalarının kategorilere ayrımı yoktur. Doksan altı odaların tümü standarttır. Tek fark, pencereden görünümdür. Bazıları deniz manzaralıdır. Ancak bu odaların eksi, bir yüzme havuzu ve balkonların altında bir restoran bulunmaktadır. Yani, akşamları gürültülü olabilir. Diğer odalar komşu evlere ve otellere bakmaktadır. Otel Kleopatra Atlas Hotel 4 * 'in bulunduğu bölge merkezi fakat çok sessizdir. Bu nedenle, gönül rahatlığı isteyenler için, bu sayılar en uygunudur.

Otelde standart nedir"Kleopatra"? Bu üç kişilik bir oda. O bir yetişkin çocuk (veya onsuz) ve iki veya üç arkadaş bir aile olarak uygundur. Oda büyük bir yatak ve bir tane daha. Yorumlar yeni ortopedik yatakları ve yumuşak yastıklar işaretleyin. Mobilyalardan bile, turistler büyük bir ayna altında bir tuvalet masası, buzdolabı, gardırop, TV seti, klima, telefon, elektrikli su ısıtıcısı. Banyolarda saç kurutma makinesi ve duş bulunmaktadır. Balkonda iki sandalye var. Banyo takımları nerede kurulacak.
otelde standart oda açıklaması ve fiyatı

Güç kaynağı

"Kleopatra Atlas Hotel" de (Alanya),Türkiye'de birçok tatil oteli, "Herşey Dahil" kavramını tanıttı. Tabii ki, bu saatin etrafında beslendiği "beş" değil. Yemekler üç öğün oluşmaktadır. Ama onların uzunlukları hoşuna gidiyor. Kahvaltı, sabahtan yedide zaten olabilir. Ve daha uzun uyumak isteyenler, yarısını on geçe yenilemek için zaman alacaklar. Öğle yemeğinde aynı "seyrek" programı (ilk ikiden ikiye kadar) ve akşam yemeği (akşam saat yediden dokuza kadar). Kahvaltıda her çeşit yumurta, pul, müsli, çeşitli lezzetli hamur işleri, sebze ve meyveler, iki çeşit bal, kahve ve çay verilir. Öğle ve akşam yemeği en az bir çorba, çeşitli et ve balık yemekleri, birçok yan yemekler (pilav, kızartmalar, makarna, yeşillik ve sebzeler) oluşur. Türkiyedeki tatlılar özellikle hamur işleri dışında övgüler almaktadır. Yorumlar tatil sırasında mevsim meyveleri yiyebilirsiniz: şeftali, çilek, elma, armut, portakal, erik, nar ... içecekler gelen turistler "Cola", "Phantom" suları ile otomatik makinelerden bahset. Barda alkollü yerel ürünler ve çeşitli alkollü kokteyllerin tadını çıkarabilirsiniz.
Küçük bir şehir oteli

Ücretsiz otel hizmetleri

Kleopatra Atlas Hotel 4 * 'da resepsiyonsaat çalışır. Çalışanlarından biri Rusça konuşuyor. Otel, geç check-out sırasında check-in yapabileceğiniz bir bagaj odasına sahiptir. Şeklini takip edenler için yepyeni ve modern egzersiz ekipmanlarına sahip bir fitness salonu kapılarını ücretsiz açtı. Ancak, yorumların, eğer temiz havada çalışmak istiyorsanız, Alanya setinin tamamı demir yapılar ile donatılmıştır. Bu, devletin sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik eden bir "çipidir". Tesis bünyesinde bir otopark bulunmaktadır. Şemsiye ve şezlonglar gibi tüm plaj hizmetleri, Kleopatra'ya üç kilometre uzaklıktaki Blue Star Beach Hotel'in özel plajında ​​sağlanmaktadır. Otelden günde iki kez ücretsiz otobüs var. Otelin topraklarında bir döviz bürosu var, bir wifi yakalar. Banyolarda hijyen malzemeleri günlük olarak yenilenir.

Otelde ek ücretli hizmetler

Otelde bir konferans salonu veGerekli ekipmanlarla donatılmış iş görüşmeleri. Otel, ziyafetler, kokteyl partileri ve benzeri etkinliklerin düzenlenmesi için emir kabul etmektedir. Ancak misafirlerin en çok sayıda ziyaretçisi olan "Cleopatra Atlas Hotel" (Alanya) küçük bir spaya adanmıştır. Fin saunası ve elbette Türk hamamından oluşur. Bu buhar banyosunda, bir terapötik masaj seansına eşit olabilen sabun köpüğü ile özel bir mitten yıkanacaksınız. Ancak ikincisi klasik formda spada sipariş edilebilir. İncelemeler, banyo mutluluğunun bu krallığının dinlenmek ve rahatlamak için yapılacak çok şık bir şekilde dekore edildiğini belirtiyor. Kirli kıyafetler otelde çamaşırhaneye teslim edilebilir.
Kleopatra Atlas Hotel 4 yorum

Plaj ve havuz

Kleopatra Atlas Hotel 4 * (Alanya) konumunda bulunuyor.Şehrin en güzel kısmı. Yolun hemen karşısında efsaneye göre Ptolemaik hanedanının prensesinin banyo yaptığı ünlü Kleopatra plajı vardır. Bu sahil altın kumla kaplı çok geniştir. Sahra'dan gelen gemiler tarafından getirildiği iddiası, efsaneler alanına atıfta bulunmakta, ancak hala üzerinde durmaktadır - bir mutluluk. İncelemeler, plajda çok çeşitli su aktiviteleri olduğunu unutmayınız. Otelin topraklarında binalar arasında bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Yakınlarda şezlong ve şemsiyelerle güneşlenebileceğiniz bir teras bulunmaktadır. Aynı otel zincirindeki başka bir otelin sahilinde her türlü plaj hizmeti verilmektedir - "Blue Star Beach".
Kleopatra Atlas Otel 4 (Alanya)

Geziler ve alışveriş

Yorumlar "herşey dahil" zincirlerini kırmak için çağrı veDaha çok Kleopatra Atlas Hotel 4 * (Alanya) otelin dışına çıkıyor. Geçtiğimiz yüzyılın ortalarında, adı "Damlalarda Taş" olarak geçen bir mağara olan Damlataş, nispeten yakın zamanda keşfedilmiştir. Bunun girişi ödenir, ancak fiyat semboliktir. İçeride kıvrımlı ve dar elli metrelik bir geçit var. Mağarada sadece çok renkli dikitleri ve sarkıtları hayranlıkla izleyemezsiniz, aynı zamanda derin nefes alırsınız. Damlataş havasının tuz odalarıyla aynı iyileştirici özelliklere sahip olduğu söylenir. Tembellikten kurtulmak ve en az bir kez kayadaki eski şehir kalesine gitmek gerekir. Otelden uzak olmayan, Alanya bölgesi boyunca gezilebilecekleri bir turizm ofisi bulunmaktadır. Ancak turistler en çok deniz kayalık burun boyunca yürüyüş övdü. Bir zamanlar korsanların gemileriyle saklandığı mağaralarla doludur. Alışverişe gelince, her fırsatta Türkiye'de var. Ve alışveriş merkezinde "Alanium" da 202 numaralı otobüse binebilirsiniz.
Kleopatra Atlas Otel 4 (Alanya). Damlataş

yorumlar

Turistler Kleopatra Atlas'ı gerçekten çok sevdiOtel 4 *. İncelemeler, turistlerin ana birliğinin Orta ve Batı Avrupa’dan emekliler olduğunu belirtiyor. Bu yüzden otel rahat ve huzurlu. Restoranda garsonlar, hizmetçiler, barmenler ve resepsiyon personeli çok yardımsever ve güleryüzlü. Personelin ilgi ve özenle misafirlerini kuşatmaya özen gösterdiği görülmektedir. Özellikle turistler tarafından otelin konumu takdir edilmektedir. Alanya'nın üç ana cazibe merkezinin yanında yaşamak, "beşli" nin sakinlerini ve sakinlerini karşılayamaz. Ayrıca, turistler kuralların esnekliğini not ediyor.

Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar 2019

Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar 2019

Related news

 • Sıra Sıra Dağlar Tığ İşi Boncuklu Namazlık Oyası
 • Kulak çubuğundaki büyük tehlike
 • Modern Salon Dekorasyon 2013 Örnekleri
 • Okula giden çocuklara ne kadar harçlık verilmeli
 • Yumurtalı Köfte Tarifi

 • Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar


  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar

  Kleopatra Atlas Hotel 4 (Türkiye, Alanya): Oda, hizmet ve yorumları hakkında açıklamalar