Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir 2019

Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir 2019 Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun? Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir?

Aşk, parlak ilişki başlangıcı, zamanıkurban - vücuttaki ve oyundaki hormonlar ve bütün dünya nazik ve keyifli görünüyor. Ancak zaman geçer ve eski coşku yerine ilişkiden yorulur. Seçilen kişinin eksiklikleri göze çarpıp biri kalpten sormasa da akıl: "Kocanı seviyorsan nasıl anlayabilirim?"

Aşk nedir?

Birçok kişi gerçek aşkı hayal eder, ancak herkes bu hissi yaşamaz. Duyguların ne anlama geldiğini ve kendi kocanızı seviyorsanız anlamanın nasıl olduğunu anlamak gerekir.

İnsan için sürekli çekim, en güçlüonu yan yana görmek, sesi duymak, yakınlık hissetmek - tüm bunlar daha güçlü ve daha gerçek bir his haline gelip gelişebilen aşk işaretleridir.

kocanı sevip sevmediğini nasıl anlarız

Fiziksel çekimin bir eşe ifade edilmesi seks olur, ancak güçlü bir arzunun ve tutkunun sevgi anlamına gelmediği anlaşılmalıdır.

Sevgiyi sevgiyle karıştırmamak için sevginin büyük bir duygusal yük içerdiğini hatırlamalıyız, fakat aşk sakinliği ve samimiyeti taşıyor.

İlişkiler kurma: birinci aşama

Güçlü tembellik ve duygularla parlak sevgiyavaş yavaş çökmeye başlar. Zihin yatıştırılır, hormonal arka plan normale döner ve daha sonra duyuların solması için yanlış anılan içsel sessizlik gelir. Kadınlar kendileri sorduklarında: "Anlamıyorum, seviyorum ya da sevmiyorum"

Bununla birlikte, gerçek duygularınoldu ve şimdi ancak ilişki inşa edilmeye başlandı. Sonuçta aşk düşer ve ikinci yarıya hayret verici bir bakış atar. Şimdi başkalarının kusurlarını görmeye başladık ve adam artık ideal gibi durmuyor. Bu hayal kırıklığı ile birçok çift başarısız oluyor. Gerçek bir insanı kabul etmeye hazır değiller, sadece tanıdıklarından gelen ilk izlenimlerin etkisi altında oluşan imajı görmek istiyorlar.

İlişki kurma: ikinci aşama

İlk hayal kırıklığının kabulünden sonraortak. Çift, birbirleriyle yaşamayı öğrenir, sorunları tartışabilir, kapalı konulardan kurtulabilir. Çok yakın bir dostluk hissi vardır ve bu aşktan sonra oluşmuştur. Hayal bir beklenti yoktur, ancak çok derin ve gerçek bir temas, karşılıksız veren ve birbirlerini anlayış var.

karısının kocasını sevip sevmediğinden nasıl emin olunur

Her çift tüm aşamalardan geçemez ve genellikle ilişki sevginin geçmesinden sonra biter. Sonuçta, gerçekte olduğu gibi, illüzyonu olmayan bir kişiyi kabul etmek çok zordur.

Gerçek aşkın işaretleri

Sorunun tek gerçek cevabını bulmak zor: “Kocanı seviyorsan nasıl anlayacağım?” Ancak, güçlü ve samimi duygulardan söz eden işaretler var:

 • Bencil olmama. İlişkiler sadece aldıkları faydalara bağlıysa, sevgiye yer yoktur. Bu yüzden şükran, saygı veya sevgi vardır, ancak gerçek aşkın bir eşten fayda ya da maddi yardım gerektirmez.
 • Gözde mekan. Bu, tutkunuzu tatmin etmek için fiziksel bir istek veya arzu değil. Bu, sevdiklerinize yakın olmak istediğiniz ruhların akrabasıdır. İçinde çok yerli kişiyi görmeye başlar ve etrafta olmanız gerektiğini hissedersiniz.
 • Dezavantajlara karşı tutum. Sevgi dolu bir insan diğer insanların kusurlarını görür, ancak değiştirmeye çalışmaksızın bir eşin kusurlu olduğunu kabul eder.
 • Tam güven. Yanlış anlaşılma veya alay etme korkusu olmadan partnerinizle en samimi olanı paylaşabilirsiniz.
 • Şüphe yokluğu. Başka birinin görüşü veya ikna, ilişkinizi etkilememelidir. Akraba veya arkadaşların uygunsuzluğu, gerçek duyguları yok edemez.

Sevdiğimi ya da sevmediğimi anlamıyorum

Kocanın karısının sevdiğinden nasıl emin olunur

Kocanıza karşı tutumunu gerçekleştirmek içinbunun için ne hazırlandığını anla. Hangi sıkıntı ve talihsizlikler yoluyla birlikte omuz omuza omuzlanacaksınız? Aşağıda "evet" veya "hayır" olarak cevaplanması gereken bir takım sorular vardır:

 • Bu kişiye hayatın boyunca güvenebilir misin?
 • Sizin için önemli kararlar verebilir misiniz?
 • Hastalığının olması için böbrek ya da karaciğerin bir kısmını verebilsin diye yaşayabilir mi?
 • Hayatını sevilen birine verir misin?
 • Kendisiyle birlikte olmaya hazır mısınız, kendini tekerlekli sandalyede buluyor, ona iyi bakıp zor bir zamanda destekliyor mu?
 • Bu insanı hayatının her gününü görmeye hazır mısın?
 • Ayrılıkta zaman geçirdikten sonra (örneğin, bir ay), kocanız için özlenecek ve dönüşünü bekleyecek misiniz?

Bütün bu sorular ya da çoğunuz olumlu cevap verdiyseniz, o zaman bu gerçekten sevgi ve tüm hayatınızı bu kişiye nasıl bağlayacağınızı düşünmeye değer.

Yeniden Düşünme İlişkileri

Çoğu zaman bir kadın bir soru sorar: "Onu sevdiğimi nasıl anlarım?" Ortakların hislerinin donuk olduğu bir zamanda. Bir kişi onu çevreleyen şeylere alışır ve sonuçta partnerin sadece kusurlarında görmeye başlar. Bu durumda, hemen değil ve neden kocasının her zaman sevmesini istediğini hatırlayın. Duygular içinde şüphe iki durumda ortaya çıkabilir:

 • Bencillik. Yani, kocası harika bir insan ve bir aile adamı olabilir, ama sadece eşin ruhu olan aşkı yerine - boşluk. O zaman düşünmeye değer ve ilişkileri sürdürmek için ne kadar çaba harcanır. Sonuçta, bazen bir kadın eşinden bir şey beklemekte, eşinin dikkatini vermenin onu elde etmekten daha keyifli olduğunu unutmaktadır.
 • Kızgınlık. Kocanın bir özür için çok sayıda neden biriktirdiği ve daha sonra yaşanan hisler hakkında şüpheler olduğu görülür. Özür dilediğin zaman sevmek o kadar kolay değil. Bu durumda, kendinize karar vermeniz gerekir, ancak kocanız sevginizi hak ediyor mu? Ayrıca, neden en başından beri sevdiğini de hatırla. Eğer hislerini kazanabilseydi, o zaman onun küçük hataları ve özlüyor mu?

 onu sevdiğimi nasıl bilebilirim

Kocanı sevdiğini nasıl kontrol edersin

Bu basit eylemler, bir partner için ne kadar güçlü hislerin olduğunu anlamada yardımcı olacaktır:

 • Duyguları anlayın. Durum çok mu ciddidir yoksa kısa süreli ahlaki bir tahribat mıdır? Herkesin zor bir günü var, o kadar kötü ki etrafta kimseyi görmek istemiyorum. Ve kocanıza bir dakika can sıkıntısı ile ilişkideki ciddi problemler arasındaki farkı anlamalısınız.
 • Aşkın senin için ne ifade edeceğine karar ver. Belki de, bunun güçlü bir kalp atışı olduğuna ve avucunun terinin ıslak olduğuna inanmadan önce. Yeni bir ilişki evresine taşınan insanlar, bunun eski duyguların soğuması olduğuna inanıyorlar. Ama aslında birçok çift için aşk, bir partnerin yanında barış ve huzurun kazanılmasıdır.
 • Neden kocasına aşık olduğunu unutma. evlilik için nedenleri vardı ve artık sadece gelecek için ilk toplantıyı ve deneyimli duygular, konuşmaları ve planları hatırlamak gerekiyor. Böylece ilişkinizden neyin eksik olduğunu anlayabilir ve düzeltebilirsiniz.
 • Kocanın hayatından kaybolduğunu hayal et. O zaman ne olacak? Evet, akrabalar ve arkadaşlar vardı, hobileriniz ve arkadaşlarınız için daha fazla zaman vardı, ama her zaman yakın olduğu yerde boşluk ile yaşamak için hazır mısınız?

 kocanın her zaman sevdiğini

Evli bir kadın ne hatırlamalıdır

Evlilikte uzun bir ilişki dönmeye başladıysarutinde, düşünmeye değer, ama bu senin hatan değildi. İyi ilişkiler her iki eşten de çaba gerektiren, ama bir evlilik bir kadın binmek sorunlar ortaya olur ve sonra, sorar "nasıl anlarsınız, kocanı seviyormusun?"

Partneri dinle. Erkekler ve kadınlar kendi yollarını farklı şekillerde gösterirler.Duygular, böylece kocanız ondan bir şey beklediğinizi anlayamayabilir. Ya da sadece aile sorunları hakkındaki görüşlerini söylemiyor. Ortağınıza dikkat etmeli ve ilişkilerle ilgili doğrudan konuşmalı, onları birlikte geliştirmelisiniz.

Kendi kocanı seviyorsan nasıl anlıyorsun?

O sen değilsin.Yani, kocanın bakış açısı sizinkilerden farklı olabilir. Soruna kocasının gözünden bakmaya çalış. Belki de merak ettiğini farketmez: “Kocanı seviyorsan nasıl anlarım?” Ve kendi hislerinden şüphe et.

Yanılsamalarla yaşamayın.Her aile için ideal evlilik sizindir, bu yüzden arkadaşlarınıza geri bakmak ve ilişkilerine uyum sağlamanız gerekmez. Geleceğiniz için birlikte neler oluşturduğunuzu takdir etmeye başlayın.

Aile bütün dünyadır.Bir aile kurarak, siz ve kocanız kendinizinkini yaratırsınız.Güvende olacağın yer. Bir insana hangi zorluklar kazınırsa alınsın, ama bir bilgi, destekleneceği bir yer olduğu için zaten güç verir. Bu nedenle, aileniz için savaşmaya ve zaten kurulmuş olan ilişkileri bozmadan sorunu çözmenin yollarını bulmaya değer.

Kocanı sevdiğini nasıl kontrol edersin

Bir insanı gerçekten sevip sevmediğinizi anlamak her zaman kolay değildir. Ama eğer onsuz yaşayamayacağınızı düşünüyorsanız, eğer kendi çıkarlarınızdan daha değerli ise, o zaman bunlar gerçek duygulardır.

Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir 2019

Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir 2019

Related news

 • Sable Bisküvisi
 • Kadınların Gözleri Nasıl Okunur
 • Dizüstü bilgisayarda olduğu gibi Lenovo BIOSa giriniz: Neyi bilmeniz ve yapmamamız gerekiyor
 • Disk çıkıntı - intervertebral disklerin patolojisi
 • Saçlarınız Parlak ve Güçlü Kalsın

 • Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir


  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir

  Kocanı sevip sevmediğini nerden biliyorsun Kocanızı sevip sevmediğiniz nasıl kontrol edilir