09.05.2019

Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 95

Kombilipen'in analogları: verimlilik, eylem ve fiyat

Hepimiz bazen olsa, evet biz hasta veya hastayız. Daha önce otlar, halk ilaçları ile tedavi edilirse, bugün tıp gelişimde büyük bir adım attı ve hemen hemen her hastalık bir kaç uyuşturucu tarafından iyileştirilebilir. Bugün multivitaminler hakkında konuşacağız.

Vitaminler Kompleksi B. Farmakolojik Etki

kombilipen analogları fiyatı

Belki mevcut en etkiliilaçlar bir araçtır Kombilipen. Belirli özelliklere sahip B1, B6, B12 vitaminlerini içeren bir multivitamin kompleksidir. Böylece, B1 vitamini sinir hücrelerini glikoz ile sağlayacaktır. Ne de olsa, onun eksikliği deformasyon ve işlev bozukluklarına yol açmakta, bu da çeşitli ihlalleri, örneğin, performansı provoke etmektedir. B6 vitamini, merkezi sinir sisteminin (CNS) metabolik süreçlerinden sorumludur. Her hücrede sinir uyarılarının işinin normalleştirilmesini, inhibisyonu ve uyarılmasını sağlar. Ayrıca vitamin, yararlı besinlerin vücut hücrelerine sentezinde ve taşınmasında rol alır. B12 vitamini, kolin oluşumuna aktif olarak katılmaktadır, nükleik asitlerin sentezi için ana "ürün" dür, bu da vücut dokularının yenilenme yeteneğini artırır.

Ilacın kullanımı için endikasyonlar

İlaç, insan sinir sistemini etkileyen aşağıdaki hastalık dizisinde kullanılır:

 • fasiyal sinir iltihabı ile;
 • interkostal nevralji, lomber veya servikal ağrı sendromu, sırtın patolojik hastalıkları;
 • trigeminal sinir hastalıklarının yanı sıra, merkezi sinir sisteminin bazı diğer hastalıklarında.

Etkileşim ilaçları ve değerlendirilen ajanın analogları

combibelin analogları

"Kombilipen" ve ilacın kendisi doktorları sık sık analoglarıUygulama "levodopa" anlamına ile birleştirmek ve ardından hastaya B6 vitamini etkileri azaltma etkinliği vardır. her durumda da, oksitleyici veya indirgeyici özelliklerine sahip maddelerin enjeksiyonu ile birleştirilemez lütfen unutmayın. Vitamin B1 basitçe böyle bir etkileşim tahammül edilir ve bu olumsuz vücudu etkileyebilir. Analoglar "Combilipen" yanı sıra uyuşturucu kendisi kontrendikasyon vardır: bileşenlerin intoleransı gebelik, kardiovasküler hastalık, anlamına gelmektedir. Eğer - emzirme, ilaç "Combilipen" kullanımıdır kesinlikle kontrendike. tıp böylece 14 gün boyunca, daha sonra bir hafta boyunca günde 2 ml, günde 2 ml, haftada 3 kez olmalıdır uygulayın. 10 şişesinin paket başına yaklaşık 200 ruble gezinip ilaç "Combilipen" bedeli. sayısız Bugün analoglar "Combilipen", içerdikleri "Revit", "Gendevit", "Geksavit", "Üç Vie Plus", "Multi-tabs", "Multimaks" anlamına gelir. Ama en popüler - bir uyuşturucu "Milgamma".

"Kombilipen" vitamin kompleksinin en popüler analogu

milgamma analogları

İlaç "Milgamma" nörotropik içerirVücut üzerinde olumlu bir etkiye sahip olan ve bir şekilde enflamatuar hastalıkları önleyen B grubu vitaminler. Ancak Kombilipen'in analoglarının yan etkileri olduğunu unutmayın. Yani, "Milgamma" nın araçları en çok. Genellikle kompleksi kullanan, taşikardi, artan terleme, sivilce kullanan kişilerde alerjik reaksiyon olabilir. Bazı hastalar ilacı aldıktan sonra ortaya çıkan bir döküntüden şikayetçidir. Milgamma ürününü kullanmanın yolu, Kombilipen kompleksinin kullanıldığı yoldan farklıdır. Bu nedenle, hasta bir ay boyunca günde 3 kez çok fazla su ile 1 tablet uygulamalıdır. Çoğu kişi Kombilipen ilacını seçtiği ilacın tedavisi ile ilgilidir. Paket başına 200 ila 800 ruble arasında değişen fiyatlarda da tüketiciler arasında daha az popüler olmayan analoglar kullanılmaktadır.

Milgamma kompleksinin kullanımı için endikasyonlar

milgamma analogları

Çoğu zaman doktorlar tarafından reçete edilen bu ilaçnevrit, diyabetik polinöropati, radiküler sendromların tedavisi. Kombilipen'de olduğu gibi, kompleks B grubunun vitaminlerini içerir: B1 ve B6'dır. Bir kişinin sinir sistemini vücudun içine özel amaçlı bir şekilde sokarak restore etmeye yardımcı olurlar. Thiamin - B1 vitamininin - herhangi bir sülfit içeren solüsyonlarda tamamen çözündüğünü bilmek önemlidir. İlacın aşırı dozda olması durumunda, hiçbir durumda ilacı "Epinephrine" ilacı kullanamaz. Sonuçta, o, Kombilipen anlamına gelir gibi, ağır metallerin tuzlarını tolere etmez. Bu ilacın bileşimi B12 vitamini içerir gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Hazırlık "Milgamma" nın dozu, fiyat, sonuç ve sonuç

Combilipen yerine

Görünür ağrı sendromu durumunda10 gün boyunca her gün ilacı "Milgamma" 2 ml alın. Ve sonra, sendromun zayıflamasıyla, dozu yedi gün boyunca günde 2-3 kez düşürün. Oral alım için tedaviye geçmek en kısa zamanda olmalıdır. "Milgamma" nın bir paketinin maliyeti, aynı zamanda 200 rubleye mal olan 600 rubile ulaşır. Genel olarak, bugün buradaki ikinci yer Milgamma'dır. Analoglar ("Kombilipen", fiyatı yukarıda belirtilmiştir, bunların birçoğu) 50-70 ruble ve 600-700 'e kadar mal olabilir. Ama neden aralarında daha popüler? Her şey değer ve yüksek kalite ile ilgili. Neden ikinci yer? Çünkü aynı etkiye sahipler, ancak üreticiler farklı ilaçlara sahip olduklarından fiyat farklıdır. Karmaşık "Milgamma" nın biraz daha pahalı olduğuna dikkat edin, bu yüzden daha kötü satın alınır. Eğer iki uyuşturucuyu karşılaştırırsanız, iyi kurulmuş bir sonuca varabilirsiniz: Eğer fonların kalitesi aynı ise, dozajlar benzerdir, sadece uygulama süresi farklıdır, o zaman neden daha fazla ödeme yaparsınız? Hasta ve onunla ilgilenen doktor için zaten bir seçenek var. Kombilipen için görünüşte zararsız bir ikame, ya da yanlış ve uzun süre kullanılırsa, yukarıdaki yan etkilerin ve istenmeyen reaksiyonların tüm neden olabilir, bu yüzden başlamadan önce tıbbi tavsiye ve onay almak için çok önemlidir.Related news

 • Erken dönemde hamileliği nasıl kesebilirim: yollar, sonuçlar
 • Arginine L Argının Nedir Faydaları Ve Kullanım Alanları
 • Madencilikte Siyanür Kullanımı
 • Anıl Tetik Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • Oyuncu Lemi Filozof biyografisi, özgeçmişi, yer aldığı diziler, sosyal ağ hesapları

 • Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 26

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat


  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 60

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 64

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 30

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 41

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 12

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 97

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 98

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 39

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 61

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 22

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 79

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 33

  Kombilipenin analogları: verimlilik, eylem ve fiyat 45