Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 2019

Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 2019

Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 68 27.02.2019, 13:43

Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı

<! - @page {boyut: 21cm 29.7cm; marj: 2cm} P {margin-bottom: 0.21cm} ->

Her kızın mümkün olduğunca çok hayal ettiği bir sır değil.Genç ve çekici olmak, erkekleri büyülemek ve aynadaki yansımalarından memnun olmak daha uzun sürer. Bu hedefe ulaşmak için tüm olası araçları kullanıyoruz! Başlangıçta çeşitli kremler, tonikler, maskeler, kabuk soyma, peynir altı suyu vb. Fakat bir süre sonra cildin artık eskisi kadar yumuşak ve sıkı görünmediğini, kırışıklıkların bazı yerlerde göründüğünü gözlemlemeye başlarsınız. Ve sonra yeni gençleştirme yöntemlerini çirkin bir şekilde araştırmaya başlarsınız. Bunlar sinüs kaldırma, yüz plasmolifting, kimyasal scrubs ve benzerlerini içerir.

Aslında, modern kozmetoloji buna değmezyerinde. Hemen hemen her gün, ertesi gün neredeyse pürüzsüz ve sıkı bir cilt vaat eden yeni ve yeni prosedürler var. Böyle çeşitli gözlerden kaçmak, ve aslında hangisinin etkili olduğunu ve sadece bir reklam hareketi olduğunu açık değil.

Kozmetolojide son yeniliklerden biri -yüz plasmolifting. Bu trombosit bakımından zengin bir hastaya otolog plazma verilmesini kapsayan deri cerrahi olmayan iyileşme bir tekniktir. Anti-yaşlanma etkisi deri esnekliğinin sorumludur hyaluronik asit ve kollajen sorun alanları, plazma oluşumunu arttırması olgusundan ortaya çıkmaktadır. Sonuçta, cildin yaşlanması bu maddelerin eksikliğinden kaynaklanır. gençlik olarak, bağımsız bir şekilde, ve yeterli bir miktarda oluşmuş, ancak deri metabolik süreçler kırılır zaman, vitamin ve oksijen eksikliği vardır. cilt yaşlanmaya - Ve bu sadece cildin yenilenme bozulmasına veya daha fazla yol açar.

Plazmolifting prosedürünün ana avantajıCilt gençleştirme için diğer prosedürlerden önce yüzleri, vücut için yabancı maddeler değil, kendi plazma kullanırlar. Bu, plazmanın vücudunun reddedilme olasılığını tamamen ortadan kaldırır ve dolayısıyla zararsızdır.

Peki bu harika prosedür nasıl gerçekleşiyor?

Başlamak için, hastadan kan alır,Tamamen ağrısız, düzenli bir kan testi gibi. Ayrıca alınan kan, trombositlerle doyma derecesine göre kanın üç gruba ayrıldığı bir santrifüjde özel bir işleme tabi tutulur. Bu işlem tamamen otomatik ve sadece 14-15 dakika sürüyor. Ve bundan sonra doktor doğrudan prosedürün kendisine doğru ilerler. Cildin yüzeyi özel bir antiseptik solüsyonla tedavi edilir ve problem bölgeleri hesaplanır. "Mucize" dikeni deri altından ve intradermal olarak enjekte edilir, prosedürlerin seyri 12-18 günlük bir aralık ile yürütülen 2 seanstan oluşur. Yüzün plazmolift işlemi yapıldıktan sonra, kliplerin yorumları farklıdır, ancak bu etki her zaman pozitiftir.

Ne yazık ki, plazmolifting prosedürünün etkisiyüz ebedi değildir. Bu yöntemin çok sık kullanılmaması nedeniyle, enjeksiyonların süresi belirlenmez, cildinizin başlangıç ​​durumuna bağlıdır. Ancak, doktorlar yılda 2 defadan daha sık enjekte etmeyi önermez. Bu durumda, vücudun rezervleri tükenecek ve istenen etki sağlanmayacaktır.

Ve elbette, her tıbbi prosedürde olduğu gibi, plasmoliftleme prosedürüne kontrendikasyonlar vardır. Bunlar şunları içerir:

• İç organların ciddi hastalıkları

• Viral hepatit

• Diabetes mellitus

• Derideki iltihaplar, püstüller ve yaralar

• Hamilelik

• Ruhsal bozukluklar

• İmmün depresif durum

• Bir POTS hazırlanmasında kullanılan maddelere karşı alerjiler

Tabii ki, her genç kadın genç görünme hayalleri veher yaşta güzel. Ama! Bununla birlikte, plasmolifting veya benzeri başka bir işlem istismar edilmemelidir. Bir şeyin kötüye kullanılması her zaman kötüdür ve sonuç bazen tamamen tahmin edilemez olabilir.

Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 2019

Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 2019

Related news

 • Yakın Tarihimizde Vuku Bulmuş 12 Teknolojik Gelişme
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kulak Tıkanıklığı Nasıl Giderilir: Kulak Tıkanıklığına Doğal Çözüm
 • Büyük Diyet Yanlışları
 • Ördekli Bebek Hırka Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 61

  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı


  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 72

  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 70

  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 97

  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 24

  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 90

  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 29

  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 39

  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 46

  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 73

  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 33

  Kozmetolojide yenilikler - Plasmolift yüz bakımı 42