Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 2019

Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 2019
22.09.2019

Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 6

Krasnaya Presnya'daki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi "Expocenter" (Moskova, Rusya)

Birçok şehrin kendi sergi merkezi vardır.çeşitli olayları barındıran. Fakat Moskova'da birkaç tane var, çeşitli işlevler yerine getiriyorlar. En modern ve şık olanlardan biri de Krasnaya Presnya'daki sergi merkezidir. En son gereksinimleri karşılayan mühendislik, teknik ve mimari yapıların bir bütünüdür. Şimdi bunun hakkında daha ayrıntılı konuşmaya çalışacağız.

Genel bilgi, adres

Expocentre’de dokuz pavyon veseminerler, kongreler ve iş sunumları için bütün bir salon sistemi. Aşağıdaki adreste yer almaktadır: Krasnopresnenskaya set, house # 14. Krasnaya Presnya'daki sergi merkezi, Rusya'da hiç benzerine sahip olmayan eşsiz bir komplekstir. Moskova bölgesi ve Moskova kendisinde bulunan diğer toplulukların ile karşılaştırıldığında, "Expocentre" kongre ve sergi organizatörlerine ziyaretçi ve katılımcılar için bir çok avantaj vardır. Konumu ideal: yakın - hükümet binası, Moskova merkezi, çoğu bölüm ve bakanlıklar.kırmızı pastel sergi merkezi Ana kentsel otoyollar yakındadır. "Vystavochnaya" metro istasyonu çok yakın, Kutuzovskaya, Kievskaya ve Ulitsa 1905 goda yakındadır; "Radisson Slavyanskaya", "Altın Yüzük", "Dünya" ve "Crowne Plaza" gibi birçok otelin yakınında.

konum

Krasnaya Presnya Fuar Merkezi yer almaktadır"Moskova Şehri" nin yanında - bir iş merkezi. Kiralama alanı çok pahalıdır, ancak yine de karlı, prestijli ve verimlidir. Kısa bir süre sonra kırk yaşına girecek olmasına rağmen, bu yılların tümünde en önemli ulusal ve uluslararası sergilerin, şovların, sunumların ve fuarların yapıldığı bir yer olarak hizmet veriyor. Aşağıdaki şekillerde ulaşabilirsiniz: metro istasyonu "İş Merkezi" yürüyerek, ayrıca otobüste №100 veya otobüste №12 metro istasyonu "Ulitsa 1905 Goda" dan. Presnensky bölgesi veya Krasnaya Presnya - ülkemizin başkentindeki en ilginç ve ilginç yerlerden biri.kırmızı bir yuva üzerinde expocenter Krasnaya Presnya'daki "Expocenter" merkezdemimari kompozisyonlar, yakındaki - endüstriyel tesisler, kültürel cazibe merkezleri, her türlü idari ve bilimsel kurumlar - bunların hepsi bir alanda şaşırtıcı biçimde iç içe geçmiştir. Moskova'nın misafirleri için çok ilginç, yararlı ve ilginç.

Sergi merkezinin salonları nelerdir

Konforlu etkinlikler için tesisleren yeni ekipmanlarla donatılmıştır. Bütün bunlar fotoğraflarda görülebilir. Pavyonlar (dokuz adet) yaklaşık üç yüz elli metrekarelik bir alana sahip, birçok ziyaretçi ve misafir ağırlayabilir. Altyapı çok gelişmiştir, bize Expocenter'da keyif ve fayda ile çok fazla zaman harcamamıza izin verir.moskova sergi merkezleri Hiçbir şey için değil, her yıl altmıştan fazla var.sergiler ve çeşitli fuarlar. Ayrıca, ziyaretçileri başkentimize götüren "Krasnaya Presnya" oteli de bulunmaktadır. Herhangi bir konuda sergiler için ideal koşullar yaratan birçok özel oda ve konferans odası bulunan "Expocentre" e çok yakındır.

Expocenter: Krasnaya Presnya'da sergiler

Her yıl Krasnaya Presnya'daki sergi merkezi100'den fazla uluslararası sergi düzenliyor. Yaklaşık 2 000 000 uzman tarafından ziyaret ediliyor, 600'den fazla konferans, sempozyum, kongre düzenleniyor. Çoğu Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası himayesinde tutuluyor. Tüm bu etkinliklerde, 30.000'den fazla katılımcı katılıyor.sergi merkezi "Expocenter" ana dünyaya üye oldu1975'ten beri dünyanın organizasyonu. Bu organizasyonda onsekiz sergi kaydedildi ve onaylandı: MSOO, Reklamcılık, Çocukluk Dünyası, Neftegaz, Metal İşleme, Mobilya, Sağlık, Kimya ve diğerleri. Krasnaya Presnya'daki "Expocenter" çoğu zaman çeşitli ödüller aldı, birçok dernek üyesi oldu. Yirmi sergisi sertifikalı ve RUEF işaretine layık görülmeye değer.

imar

Sergi merkezinin yaşı sağlam, ancak ilerliyorhala ayakta değil ve 2007 yılında binanın yeniden inşası tamamlandı. Yeni koşullarda çalışmaya hazırdı. Expocenter (Moskova, Krasnopresnenskaya Embankment, 14) 8 no'lu pavyon ile genişletildi ve bu kendi masraflarıyla (borçlanma olmaksızın) gerçekleşti. Serginin tüm alanını yeni bir şekilde oluşturmaya izin veren en modern dünya şartlarına karşılık gelir.

umutları

Yakın gelecekte sergi merkezi planlanıyorartırmak. Moskova adresinden Krasnopresnenskaya nab., 14, 10.000 metrekarelik bir sergi alanı daha inşa edecek. Toplam 160 bin metrekare kullanılacaktır. Ayrıca, parkın sınırında bulunan on beş katlı yeni bir çok işlevli binanın teslim edilmesi sona eriyor. Servis ve sergi tesisleri için dört alt kat verilecektir.kırmızı basın güzelliğiİlk iki gözlem güverte ve bir restoran olacak, geri kalanı ofisleri işgal edecek. Komplekste, kuzey kesiminde, 20 000 m'lik bir alana sahip bir başka pavyon inşa edilmesi planlanmaktadır.2Konferans salonu ve idari binası bulunan bir kongre merkezi. Krasnaya Presnya sadece gelişecektir.

Diğer Moskova Sergi Merkezleri

Aslında birçoğu var. Sadece "Expocenter" sergiyi düzenlemekle kalmıyor. Rusya'nın başkentinde başka birçok sergi merkezi var. Şimdi size en ünlüleri anlatacağız. Moskova'nın en büyüklerinden biri, ülkemizin en büyük bölgesi olan VVC'dir. Bu 238 hektarlık bir alana sahiptir, yılda 300'ü uluslararası olmak üzere 300'den fazla fuar ve sergi düzenler. Her yıl VVC en az 12 milyon insanı ziyaret ediyor. Başka bir benzer tesis Sokolniki üzerinde, aynı adı taşıyan metro istasyonu yakınında yer almaktadır. Toplamda 14 000, toplam alanı 28 000 m2.expocenter moskova Krasnopresnenskaya nab 14 Merkez uluslararası ve60'lı yıllarda ulusal sergiler. Bugüne kadar Sokolniki, Rusya'daki birçok modern pavyondan oluşan en büyük sergi kompleksidir. Her yıl 80'den fazla ulusal, uluslararası ve ihtisas sergileri düzenleniyor. Moskova'da daha fazla tartışacağımız başka sergi merkezleri var.

İlginç siteler hakkında daha fazla bilgi

Sanatçının 8 300 m alana sahip merkezi evi2ve 27 odadan oluşan, çokbaşkentin popüler bir müzesi. Çeşitli sergiler var: fotoğrafçılık, moda, tasarım, mimarlık, resim vb. Central House of Artist'in etkinlik kapsamı veya sergi alanı açısından benzerleri yoktur. 130 ila 2 000 m arasında bir alana sahip 27 sergi salonunun sahibi.2.

Sonraki - Moskova'nın Gostiny Dvor'u, pavyonlarının alanı - 13 000 m2. Kremlin'e 150 metre mesafede bulunan seçkin bir mimari anıtıdır.moskova krasnopresnenskaya nab 14Giacomo Quarenghi tarafından 18 yılında yapıldı.yüzyılda başkentin hükümeti tarafından 2000 yılında yeniden inşa edildi. İç salon sadece büyüktür - 13 000 metrekare, şeffaf bir kubbe ve iki katmanlı kemerler bir konser ve sergi alanı olarak kullanılmaktadır.

Sergi merkezi "Crocus Expo" açıldı2004, 18 Mart'ta. Yabancı ve Rus şirketlerinin katılımıyla büyük sergiler düzenleyecek şekilde tasarlanmış en yüksek mimari standartlara inşa edilmiştir. Pavyonlarının alanı 230.000 metrekaredir. Sergiler burada en ünlü İtalyan, Fransız ve İspanyol ile birlikte, en ünlü olarak kabul edilmektedir.

Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 2019

Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 2019

Related news

 • Kirpik nasıl uzatılır Dolgun ve hacimli kirpikler için
 • 3. Havalimanı İşçilerine İt Diyen Akit Yazarı: Biber Gazı Sıkıp İçlerindeki Şeytanı Çıkartacaksın
 • Tepsi Mantısı Tarifi Videosu
 • Aziz Nesin ve Çocuk Sevgisi
 • Kıyma nasıl çözülür

 • Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 49

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya)


  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 23

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 15

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 38

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 44

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 61

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 16

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 30

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 89

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 26

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 19

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 23

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 2

  Krasnaya Presnyadaki Sergi Merkezi. Sergi Merkezi Expocenter (Moskova, Rusya) 18