Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 2019

Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 2019

Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 56 03.03.2019, 20:00

Krylatskoye'daki Spor Sarayı: yer, kapasite

Bu bina 2006 yılında inşa edilmiş ve büyük bir çok amaçlı spor kompleksi. Krylatskoye'deki Spor Sarayı çeşitli spor müsabakaları için bir arena olarak tasarlandı.

"Dinamo" nerede?

Bu spor sarayı korunan alanda bulunur.Moskvoretsky Park'ın doğal bir kompleksi. Orada yer çok güzel, Kürek Kanalı ve Moskova Nehri arasındaki inşaat germe. Toplam alan 35 kilometrekaredir.

Krylatskoye'deki Spor Sarayı.Binanın mimarisi, tüm çağdaşstandartlar ve başkentin mimari topluluğuna uyum sağlar. Dinamo Spor Sarayı dev bir cam levha gibi görünüyor, büyük cam kubbe binayı taçlandırıyor ve bu da geniş alana rağmen hafif bir ışık katıyor.

Bu krallığa ulaşmak için metro istasyonlarına "Krylatskaya" ya da "Molodezhnaya" ya varabilirsiniz. Tam adresi: Moskova, st. Ada, 7.

Krylatskoye'deki Spor Sarayına ne kadar uyuyor?

Spor kompleksi, merkezde 4 katlıdır.5 bin seyirci bekleyen merkezi bir arena var. Binanın iç yapısı, özürlü insanların ve büyük seyirci kalıntılarının göz önüne alınarak düşünülmüştür. Merdivenlerin ve podyumların, standlara hızlı erişim sağlayan geniş bir açıklığı vardır. Bina, puset içinde dolaşmak zorunda kalan insanlar için asansörlerle donatılmıştır.

Basketbol kalkanlarının arkasında iki dev plazma paneli bulunur ve yarışma sırasında takım kompozisyonu hakkında bilgi verilir ve maç skoru korunur.Dinamo Spor Sarayı.

Kubbenin altında, küpün askıya alınması, arena'da olanları yayınlayan geniş ekranlardan oluşması, böylece kürsüye ait farlardan bile maçın tüm detaylarını görebiliyorsunuzdur.

Ana salonun yanında sporcular için üç eğitim zemini vardır. TV ekibinin uygun çalışması için donanımlı kabinler, maçlar hakkında yorum yapanlar, teknik personel.

Hayat "Dinamo" bugün

Moskova Krylatskoye Spor Sarayı Hükümeti değil, aynı zamanda bütün vatandaşlar için erişilebilir bir spor tesisi olarak, en üst düzeyde olaylarını spor için bir arena olarak sadece tasarlanmıştır.

Şu anda, Krylatskoye Spor Sarayı,kapasitesi büyük, güç ve kardiyo eğitimi düzenlenen spor salonlarında pratik yapmak isteyen çok sayıda kişi kabul eder, uygun değişen odalar, duşlar vb.

Krylatskoye'deki Spor Sarayı 5 bin kişi kapasitelidir.

"Dinamo" ile sınırlı değildirrekabet. Burada festival şovları ve Yeni Yıl konserleri düzenli olarak düzenleniyor. Bunun için bina en üst düzeyde gerekli tüm ışık ve ses ekipmanlarına sahiptir.

Spor Sarayı çalışma saatleri

Sporu ziyaret etmek için bir isteğiniz varsaveya "Dinamo" da gerçekleşen bayram etkinlikleri, hafta sonları hariç her gün Saray'ın bilet gişelerinden satın alınabilir. Nakit masalar, cuma günleri hariç her gün 9 ila 18 saat açıktır. Bu günlerde, nakit bölümleri bir saat önce çalışmayı bitiriyor. Öğle yemeği 13-14 arasıdır.

Metro istasyonundan Saray'a kadar organize edilir"Dinamo" olarak ücretsiz otobüs, sadece araba ile çok yakın yaklaşılabilir. Küçük kafelerde mevcut yemekler, yorumlara göre - fiyatlar oldukça ılımlı.

Figürü sırayla getirmek istiyorsanız, iki spor ve iki spor salonundan, yorgun kaslarınızı, masaj odanızı, solaryumunuzu rahatlatabileceğiniz iki sauna.

Yönetim bir dizi teklif geliştirdihizmetlerini kullanmak isteyenler için. İlk ücretsiz ziyareti, bir arkadaş edinme ve hediye alma, indirimli fiyatlar ve eğitim bloğunda promosyonlar yapma fırsatını içerir. En modern spor ekipmanları ile donatılmış spor salonu. Bir abonelik satın alırken, ücretsiz kişisel antrenman ve spor beslenmesi için ürünlerle ilgili tavsiyeler garanti edilir.

Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 2019

Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 2019

Related news

 • Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme
 • Hamileliğin erken dönemlerinde kanamalar: sebepler ve muhtemel sonuçlar
 • Portekizdeki tatiller - bir sürü yeni deneyim
 • İlaç Karipazim. Elektroforez - nedir bu
 • ABD ile İsrail, UNESCOdan resmen çıktı
 • Tereyağlı Nişastalı Un Kurabiyesi Videosu

 • Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 99

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite


  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 22

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 49

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 30

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 100

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 32

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 31

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 28

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 53

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 80

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 50

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 41

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 33

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 80

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 79

  Krylatskoyedaki Spor Sarayı: yer, kapasite 31