Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 2019

Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 2019

Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 68 11.02.2019, 21:42

Kvass "Khlebnyi krai": açıklama ve eleştiri

Eski bir Rus içeceği, uzun zamandır kvass olarak kabul edilmiştir. "Khlebny Krai" bugün en yaygın olanlardan biridir. Bu kvass'ın alıcılardan neden bu kadar sevdiğiyle ilgili olarak, yazımızda anlatacağız.

Içki hakkında kelime

Ekmek kvass kenar

Kvass'ın ilk sözü uzakta göründü9. yüzyıl. O günlerde çilek, bal, meyve ve hatta sütten yapılmıştır. Bununla birlikte, en yaygın ekmek demlemek oldu. O zamandan beri, hazırlanma teknolojisi pek değişmedi. baz alınan ekmek ya da kraker, malt fermentasyonuna ilave edildi ve birkaç gün boyunca basılı su ile söndürüldü ve tablo temin edilmiştir. Ancak, birkaç yüzyıl önce demlemek bugün bira gibi hafif bir alkollü içecek kabul edildi dikkati çekiyor. Şimdi ona farklı şekilde bakıyorlar. Bugün demlemek - bu değil birden fazla yüzde etil alkol içeriği ile kolay bir içki. Araba kullanırken dikkatli olun. Bir saat boyunca direksiyon için kvass içtikten sonra oturmayın.

Kullanımı aşırı tahmin etmek çok zordur. Kvass, sindirim üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, vücudu amino asitlerle zenginleştirir. İçerisinde bulunan B grubunun vitaminleri, vücudun güçlenmesine yardımcı olur.

Bununla birlikte, doğal içki veBirçok üreticinin sunduğu vekiller. Doğal fermantasyon yerine, yapay tatlar ve lezzetler kullanıyorlar. Araştırmakta olduğumuz içkinin ne kadar doğal olduğunu öğrenelim.

Kvass "Geleneksel Ekmek Kenarı"

baltik kvas ekmek kenarı

Ünlü yerli bira üreticisiBaltika sadece alkollü içeceklerin üretimi ile uğraşmıyor. Ayrıca kvass üretiminde uzmanlaşmıştır. Vatandaşlarımız arasında en popülerlerinden biri "Khlebnyi Krai" dir. Bu ünlü içki farklı kapasitelerde ve hacimlerde bulunur. Susuzluğunu gidermek için bir demir kavanozu alabilir ve ayrıca bir buçuk litrelik bir plastik şişeyi pikniklerden alabilirsin.

Kompozisyonu, aslında klasik olana yakın. Yani, etiket bize içerdiği bilgiyi şöyle anlatıyor:

 • Saf su.
 • Çavdar maltının ayıklanması.
 • Arpa ve bira mayası.
 • Doğal malzemelerle boyayın.
 • Şeker.

Gereksiz bir şey olmadığını fark etmek güzelüretici bunu eklemedi. Pek çok vicdansız firma, kvass için benzer içecekler verir. Yapay tatlandırıcılar ve koruyucular sıklıkla kullanılır. Bununla birlikte, Baltika bunu yapmaz. Kvass "Bready Edge" doğal, lezzetli, güvenli.

Bu arada, ünlü ün kazandıGıda ürünlerini inceleyen bir televizyon programı ("Kontrol Satın Alma"). Kuşkusuz bu, bu içkiyi derecelendirdi. Şimdi alıcılar, sadece lezzetli değil, aynı zamanda yararlı olduğundan emin olabilirler.

Kvass "7 hububatın ekmek kenarı"

kvas ekmek kenar yorumlar

Üretici orada durmamaya karar verdi ve yeni bir çeşit içki çıkardı. Şimdi kendi bileşiminde - tadı arıtma ve sofistike veren bir bütün tahıl kompleksi.

Malt, arpa, buğday, yulaf, mısır ve diğer bitkilerle birlikte doğal olarak dolaşır ve bu klasik kvasın lezzetini korur.

Eğer okroshka büyük bir hayranı iseniz, o zaman "Khlebnyi krai" kvass hazırlamak için en iyi yoldur. Bu hatta etikette belirtilmiştir.

Üretici iki farklı malt türünü karıştırdı: arpa ve çavdar. Bu kombinasyon ona eşsiz bir tat verdi.

Alıcının yorumlarına göre, fazla susamış bir şeker yok ki bu da susuzluğu tatmin etmenin harika bir yoludur. Ayrıca, fazla köpük yapmaz.

Bazı hububat kvass "Khlebnyi krai" bira gibi tadı söylüyorlar. Bu, içindeki çeşitli bileşenlerin birleşiminden kaynaklanmaktadır.

Sonuç

geleneksel kvas ekmek kenarı

Gerçek kvass kullanımı çok yararlıgövde. Kuşkusuz, en iyi olanı evde hazırlanmış olanı olacaktır. Bununla birlikte, neredeyse kvass "Khlebny Krai" ye katılmıyor. Bu konuda müşteri geribildirim çok iyi. Diğer şirketlerden gelen içecekler ile kıyaslandığında, insanlar tam olarak Baltika'nın ürettiği ürünleri tercih ediyor.

İlk olarak, tüketiciler doğal olarak büyüledibileşim. Zamanımızdaki gerçek dışı nadirlik - herhangi bir yıkıcı E.'nin etiketinde bulunmayın. İkinci olarak, içeceğin tadı çok hoştur ve şekerle aşırı doygun değildir. Güçlü bir ısıda, böyle bir içecek susuzluğunuzu kolayca giderebilir. Tabii ki, "Breadland" ın saygınlığı insanları sadece güvenli değil aynı zamanda yararlı olduğu konusunda ikna ediyor.

Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 2019

Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 2019

Related news

 • Üzerlik Otunun Yararları
 • Demirsiz metalürji ve coğrafyası
 • 1 haftada 2 kilo verme ile Etiketlenen Konular
 • Sebzeli Pirinç Pilavı Tarifi
 • Albayrak: Hepsinin kafasına demir yumruğumuz inecek

 • Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 97

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri


  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 16

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 98

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 97

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 91

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 40

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 98

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 100

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 24

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 40

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 70

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 67

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 64

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 72

  Kvass Khlebnyi krai: açıklama ve eleştiri 75