Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 2019

Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 2019
22.07.2019

Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 5

Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller

Bu aktörün dünyaca ünlü olduğu söylenemez.ve hayranları bir ordusu var, ama görüntüleri çoğu izleyici tarafından kuşkusuz hatırlanıyor ve genç Amerikalı film ve televizyonda çok tanınan bir figür haline gelmesine izin verdi.

Kısa biyografi, kişisel yaşam

Kyle Gallner, 22 Ekim 1986'da eyalette doğduPennsylvania, Western Chester'da. West Chester East High'da derslere katıldım. Erken çocukluk döneminde ciddi olarak hasta ve dört yaşında bir kalp ameliyatı vardı. Onun oyunculuk kariyerinin neredeyse kazara başladığını söyleyebiliriz. Genç adam kız kardeşine seçmelerden birine katıldı ve sonunda ilk rolünün sahibi oldu.

Kyle Gallner

Aralık 2015'te Kyle Gallner onunla evlendi.Sevgili Tara Ferguson. Düğünden sonraki gün, aktör sosyal ağda karısı olarak “en iyi arkadaşını” aldığını bildirdi. Tören oldukça samimiydi - yeni evlilerin en yakınları kutlamadaydı. Çiftin ilişkisinin uzun sürdüğünü ve düğünden önce bile iki oğlu olan Leo ve Oliver'ın ebeveynleri olduklarını görüyoruz. Aşıkların nişanlanması hakkında, evliliklerinden sadece bir hafta önce biliniyordu.

Filmlerde rol, TV şovları

"Veronica Mars", "Smallville'in Sırları", "Kanun vesipariş: Özel Kolordu "," Kemikler "- bu ve daha pek çok ünlü dizide Kyle Gallner listelenir. Amerikalı aktörlü filmler daha az ünlü değildir.

Bu tür filmlerin yapımına katıldı"Amerikan Keskin Nişancı", "Connecticut'ta Lanet," "Ayrılmadan Önce", "Gece Uçuşu", "Jennifer'ın Bedeni". Kyle Gallner en sıra dışı görüntüleri yerleştirme yeteneğine sahiptir ve son bahsedilen film bunu açıkça göstermektedir.

"Jennifer'ın Bedeni," Kyle Gallner"Jennifer’ın Bedeni’nde," diye hayret uyandırdı.baş karakterle (iblis tarafından ele geçirilen bir kız) etkileşime girmesi gereken gayri resmi bir adam. Filmde ayrıca Megan Fox, JK gibi Hollywood ünlüleri rol aldı. Simmons, Amanda Sayfred, Chris Pratt. Filmdeki aktif çalışmalarına ek olarak, MasterCard ve Verizon DSL için reklam çekimlerine katıldı.

The Walking Dead'dan Zack

Elini denemek için teklif edildiğinde"Yürüyüş Ölü" projesi. İlk kez karakter dizinin dördüncü sezonunda ortaya çıktı. Arsada üçüncü ve dördüncü sezon arasındaki arkadaşlarıyla birlikte Rick'in grubuna katıldı.

Kyle Gallner

Televizyon ekranında somutlaşan kahramanın hayatı hakkındaKyle Gallner, zombi ordusunun istilasından önce neredeyse hiçbir şey bilinmemektedir. Üniversitede okudu ve bir süre sınıf arkadaşlarıyla birlikte şirketteki düşmanlardan saklanmaya çalıştı. Eylemden bir ay önce "Olaysız otuz gün" dizisinde ortaya çıkan hapishaneye katıldı. Öncelikle hükümetten sonra hazırlıklar için hazırlıkların yapıldığı Daryl ile birlikte ortaya çıktı. Ardından, karakterler Bob'un zombilerden kaçmasına yardım eder. Ardından, karakterin kaderi en iyi yol değildir.

planları

Son zamanlarda Kyle Gallner otuzuncu yaş gününü kutladı, bu yaşlara gelmek onun arkasında başarılı roller topladı. Tabii ki, bu adam orada durmuyor ve ondan önce birçok planı var.Kyle Gallner, filmlerGelecek sene içinde kilit rol oynayacak"Erkekler", arsa hakkında dönmeyen ve dönüşleri hala bilinmeyen. Ve bu yıl zaten "Zen Dog" dramatik projesinde görülebilir.

Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 2019

Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 2019

Related news

 • Mehmed Dizisinde Çalan Müzikler(Mehmed: Bir Cihan Fatihi Dizi Müzikleri)
 • Ev Yapımı Et Suyu Kemik Suyu
 • Frittata – İtalyan Omleti
 • Eşinden şiddet mi gördü Ünlü isim boşanıyor
 • Birkaç ipucu ve tarif, fırında dolması biber pişirmek ne kadar leziz

 • Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 80

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller


  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 16

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 47

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 39

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 57

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 28

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 23

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 40

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 16

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 80

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 12

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 65

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 35

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 16

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 8

  Kyle Gallner: biyografi, tanınmış roller 32