LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimiLADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi

25.05.2019

LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 57

LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi

Aslında, sedan LADA Granta bir kopyasıdırmodası geçmiş "Kalina". Ancak, geliştiriciler çıkışı tamamen yeni, daha çekici araç en edinmek için izin makinenin tasarımına 400'den fazla değişiklikler yaptık. Buna ek olarak, endişe Fransız meslektaşları ile işbirliği "Renault" böylece LADA Granta sadece iki yıl önce Rusya'da ortaya çıktı arabada rağmen son yıllarda 40'a Volga araba eksik bir montaj kalite seviyesi, üzerinde bir garanti verir, satışlarının düzeyi görülmemiş ulaştı yükseklikleri. Ama bu kadar özel ne? Hadi anlamayalım.

Lada Granta: Görünüm sahiplerinden görünüm hakkında geri bildirim

Lada Granta incelemesi

Dışarıda, araba oldukça çekici. Özellikle LADA Granta Sport serisinden bahsetmek istiyorum. sahiplerinin Yorumlar tasarım sürecine yönelik ciddi memnuniyetsizliği ifade etmezler ve onların görüşüne katılıyorum değil imkansızdır. Araba sınıfından çok daha sağlam görünüyor. Aerodinamik tamponlar, büyük cam, krom şerit ve 4-C-süpürme farlarla geniş ızgara önemli VAZ diğer modellere göre bir yenilik ayırt eder. Hatta en son nesil "Ön" çok sıkıcı ve Lada Granta daha yaşlı görünüyor.

Iç geri bildirim

Makinenin içinde daha da çekicidışarıda. Fotoğrafa bakıldığında, bunun bir yerel VAZ olduğunu hemen söylemez. Direksiyondaki amblem için olmasaydı, iç tasarım bazı Japon iş sedanlarıyla karıştırılabilirdi. Bu arada, iç tasarımın tarzı Fransız "Renault Logan" dan çok daha ilginç ve sağlamdı. Her şey spor ve zarif unsurlarla dolu gibi görünüyor.

Lada Granta sahipleri değerlendirmeleri

Hatta bunun bir "bütçe" salonu ve hatta daha çok VAZ olduğunu söyleyemezsiniz.

Teknik özellikler LADA Granta

Sürücülerin hatırlanması güvenilir ve güçlü"düzinelerce" veya "Kalina" dan ödünç verilmeyen, ama kesinlikle sıfırdan yaratılmış bir motorlar dizisi. İncelememiz 87 beygir gücünde sekiz valflı benzinli motor kapasitesini ve 1,6 litrelik bir çalışma hacmini açar. Lada Granta sedan için temel. Geri çağırma sürücüleri ayrıca 1,6 litrelik çalışma hacmi ile daha güçlü bir 106 beygir gücü benzinli birime dikkat çekiyor. Tüm motorlar beş adımlı "mekaniği" veya (dikkat!) A 4-bant "otomatik" ile donatılmıştır. Otomatik şanzımanların kullanılması, Rus otomobil üreticilerinin kurallarına göre bir istisnadır. Ve bu "efsane" hızla yeni sedan LADA Granta'nın gelişiyle yıkıldı.

Sahibi tüm çizgiyi hatırlıyorRus kış koşullarında oldukça dayanıklı motorlar. Sıfırın altındaki sıcaklıklarda, araç yarım dönüşle başlar ve yaz aylarında "Hibe" nin kenarlarındaki kaynamayı görmek neredeyse imkansızdır.Lada Granta Sport için değerlendirme

Bir yenilik için fiyat

LADA Granta otomobilinin en düşük fiyatlarıRusya 279 bin ruble. Manuel şanzımanlı üst düzey ekipman, alıcılara 404 bin rubleye mal olacak. Aynı versiyon için, ancak sadece "makine" ile, 430 bin hakkında konuşacak. Güzel bir dış tasarım, iç ve güvenilir motorlar gibi düşük bir maliyetle birleştiğinde, yakın gelecekte yerel "Grant" in sadece Rusya'da değil, aynı zamanda dünya pazarında da gerçek bir çok satan olacağı tahmin edilebilir. Ama şimdiye kadar bunlar sadece varsayımlar.

LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimiLADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi

Related news

 • Gemide vazgeçilmez Gazelle
 • Tramvaylar Tula: güzergahlar, zamanlama
 • Post Tagged with: patlicanli yemekler
 • İbrahim Saraçoğlu Liken Planus Bitkisel Tedavi
 • Hepatrine: yorumlar, uygulama, kompozisyon, kontrendikasyonlar

 • LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 32

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi


  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 11

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 61

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 62

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 67

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 8

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 27

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 92

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 28

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 41

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 84

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 89

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 8

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 88

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 16

  LADA Granta: sürücü geri bildirimi ve nesnel model belirtimi 91