Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 2019

Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 2019

Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 67 04.03.2019, 18:27

Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme

2008'de 16 Aralık'ta Rusya'da birotomotiv endüstrisi ile ilgili önemli bir olay - "Marusya Motors" adı verilen şirket Rusya'nın ilk özel spor otomobilini Lada Marusya'da gösterdi. Bugüne kadar, bu şirket tarafından oluşturulan bu tip otomobilin iki modeli var. Onlar "B1" ve "B2" olarak adlandırılır. Teknik ekipman ve diğer özelliklerle birbirlerinden farklıdırlar, ikinci model ilkinden daha yenidir, bu yüzden buna odaklanacağız. Nikolai Fomenko'nun rol aldığı gelişimde bu eşsiz makine nedir? Öğreneceğiz.

Frets Marusya

Başka bir araba gibi, bu spor arabaüç tip teçhizat ile donatılmıştır ve her biri aşağıdaki özelliklere sahip motorun kendi versiyonudur: 1 - 300 at kapasiteli, 3.6 litre hacim; 2 - 420 veya 360 beygir gücünde 2,8 litre hacim.

Lada Maroussia - karakteristikleri:

B1 ve B2 model serisinin farklılıkları. Model B1 modern ve sportif bir tasarıma sahiptir. Araba 1 tondan biraz daha ağırdır. 100 km / s hızlanma nispeten kısa bir sürede gerçekleşir - sadece 3.8 saniye. Araba altı ileri otomatik şanzıman ile donatılmıştır. Bu tür özellikleri bağımsız bir ön ve arka süspansiyonun yanı sıra havalandırılmış diskler olarak da görebilirsiniz. Lada Marusya B1'i yüz bin euroya mal ediyor. Hiç de ucuz değil!

Lada Marusya model B2, her açıdan selefini geride bırakıyor.frets marusya özellikleriFiyat kategorisi: 117 bin Euro'dan fazla. Karbon elyafın, ağırlığı azaltmak için büyük ölçüde kullanılmasına rağmen, otomobilin ağırlığı 1,1 tondan fazladır. 100 km'lik hızlanma süresi 3,2 saniyeye ulaşıyor. Otomobil ayrıca fren sistemini de geliştirdi, bu yüzden ultra yüksek hızlarda bile Lada Marusya B2 bir kaç saniye durur. İç kaplama: deri, karbon ve alcantra.

Rus uzmanlar büyük katkı yaptılarOtomobilin multimedya sisteminin geliştirilmesinde. Böylece, set TV, radyo, 4G, Bluetooth, Wi-Fi, GLONASS ve GPS içerir. Ayrıca, sisteme 12 farklı kamera bağlamak mümkündür, bunlardan 5 tanesi temel konfigürasyona dahil edilmiştir.

Ayrıca yerli geliştiricilerin gururu arasındaaraba süspansiyonu. "Yalan polisler", bu tür bir spor otomobiline yedi buçuk santimetre kadar boşluk bırakma olasılığı nedeniyle bir tehdit oluşturmaz. Bu, birkaç rijitlik ayarına sahip ve eksantriklerle gövdeye sabitlenen vidalı raflar aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

yeni bir marusya yolu

"Maroussia Motors" onların araba sitesine inanıyor -Yeni Lada Marusya - dünyanın en iyi spor arabalarıyla yarışabiliyor. Ve şirketin liderlerinin varsayımları yadsınamaz gerçeklere dayanmaktadır. Sonuçta, görünüm, güvenlik gereksinimleri, teknik özellikler yabancı üreticiler arasında en ünlü ve popüler otomobillerden daha düşük değildir. Ama arabanın maliyeti çok daha düşük. Bu üstünlük nedeniyle şirket zaten hem yurt dışından hem de yerli satıcılardan çok sipariş veriyor.

Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 2019

Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 2019

Related news

 • Saç dökülmesine karşı alınması gereken vitaminler
 • MEB’e Çağrı: Okulları 28 Eylül’de Açın
 • Taktikler ve strateji - Neyin farkı Taktik ve strateji arasındaki fark nedir
 • Dışişleri Bakanlığı kaynağı Türkiye’nin S-400’leri incelemesi için ABD’ye teklifte bulunduğu’ iddiasını doğrulamadı
 • Kuru Bakla Yemeklerde Nasıl Kullanılır

 • Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 3

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme


  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 98

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 30

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 28

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 36

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 8

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 52

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 31

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 64

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 44

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 51

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 23

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 37

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 8

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 46

  Lada Maroussia - benzersiz bir gelişme 53